Home / HABERLER / Tokyo 2020 için kalan son iki vize..
Tokyo 2020 için kalan son iki vize..

Tokyo 2020 için kalan son iki vize..

WORLD OLYMPIC QUALIFYING TOURNAMENT (GR/FS/WW)
SOFIA (BUL), 06-09.05.2021..Tokyo için her sıklet için son ikişer vize. Her sıklette “On Dörder ” Güreşçi seçildi. Sadece Tokyo için her sıklette ikişer güreşçi daha “06-09” Mayıs’ ta Sofya’ da seçilip Her sıklet 16 ‘ ya tamamlanacak.. Ülkemizden; Serbest stilde ; 65kg. Selahattin KILIÇSALLAYAN-74kg. Soner DEMİRTAŞ, Grekoromen stilde; 67kg. Enes BAŞAR-77kg. fatih CENGİZ- 87kg.Metehan BAŞAR ile kadınlarda 53kg. Zeynep YETGİL-57kg Bedia GÜN-62Kg. Elif Jale YEŞİLIRMAK-68kg. Buse TOSUN ve 76kg. Yasemin ADAR güreşecek. hayırlı olur inşallah. Toplam aldığımız vize ise; 8 …Taha AKGÜL-Rıza KAYAALP-Cenk İLDEM-Süleyman ATLI-Kerem KAMAL-Evin DEMİRHAN- Osman GÖÇEN-Süleyman KARADENİZ..
Grekoromen stil/Sarıyer’de dün kampa girdi.. Serbest stil /Elmadağ’ da , Kadınlar ise yine İstanbul/Yenibosna’ da..
-Sofya’da güreşecek sıklerdeki isimler belli oldu.
-Müsabaka Programı ekte.
-Son dakika bilgi; Bütün sporcuların Tokyo’ da SAMSUNG kullanması zorunluluğu getirilmiş. (Kaynak C.İLDEM)
Ve diğer….
SOFIA, Bulgaria (April 28) — The final qualification event for the Tokyo Olympic Games, the World Olympic Games Qualifier, kicks off next Thursday (May 6-9) in Sofia, Bulgaria, and is set to welcome 474 athletes from 84 different nations.
https://uww.org/article/world-olympic-games-qualifier-entries
Coming into Sofia, 14/16 Olympic licenses have been claimed. Wrestlers who reach the finals in their respective weight classes punch their nations tickets to August’s Tokyo Olympic Games.
Tokyo Olympic Qualification Events:
– ’19 World Championships (six)
– ’20 Pan-American Olympic Qualifier (two)
– ’21 European Olympic Qualifier (two)
– ‘21 African & Oceania Olympic Qualifier (two)
– ‘21 Asian Olympic Qualifier (two)
– ’21 World Olympic Games Qualifier (two)
SERBEST 65KG 74KG..
65kg
Vilson NDREGJONI (ALB)
Gabriel JANATSCH (AUT)
Niurgun SKRIABIN (BLR)
Marcos Wesley DE BRITO SIQUEIRA (BRA)
Ruhan Hyusnyu RASIM (BUL)
Dillon Emmanuel WILLIAMS (CAN)
Wber Euclides CUERO MUNOZ (COL)
Albaro RUDECINDO CAMACHO (DOM)
Fathi Tarek Fathi Attia ISMAIL (EGY)
Juan Pablo GONZALEZ CRESPO (ESP)
Ilman MUKHTAROV (FRA)
George Anthony RAMM (GBR)
Mbunde CUMBA MBALI (GBS)
Vladimer KHINCHEGASHVILI (GEO)
Alexander SEMISOROW (GER)
Georgios PILIDIS (GRE)
Abdellatif MANSOUR (ITA)
Gilbert Mbevoni KABOCHE (KEN)
Junsik YUN (KOR)
Mohammed J M Th A ABDULKAREEM (KUW)
Nicolai GRAHMEZ (MDA)
Fati VEJSELI (MKD)
Sixto Miguel AUCCAPINA PEDRAGAS (PER)
Magomedmurad GADZHIEV (POL)
Sebastian C RIVERA (PUR)
Nikolai OKHLOPKOV (ROU)
David HABAT (SLO)
Chamara Milinda Perera WEERASINGHEGE (SRI)
Mustafo AKHMEDOV (TJK)
Perman HOMMADOV (TKM)
Selahattin KILICSALLAYAN (TUR)
Hor OHANNESIAN (UKR)
Jordan Michael OLIVER (USA)
Ilyas BEKBULATOV (UZB)
Hussein Abdullah Hussein Abdullah AL AZZANI (YEM)
74kg
Francisco de Deus KADIMA (ANG)
Jorge Ivan LLANO (ARG)
Arman ANDREASYAN (ARM)
Elias Lauofo VAOIFI (ASA)
Simon MARCHL (AUT)
Mahamedkhabib KADZIMAHAMEDAU (BLR)
Ali Pasha Ruslanovich UMARPASHAEV (BUL)
Jasmit Singh PHULKA (CAN)
Leon Juan Carlos PERALTA LANAS (CHI)
Nestor Joaquin TAFUR BARRIOS (COL)
Julio Rafael RODRIGUEZ ROMERO (DOM)
Jonatan ALVAREZ DIAZ (ESP)
Aimar ANDRUSE (EST)
Nicolae COJOCARU (GBR)
Georgios KOUGIOUMTSIDIS (GRE)
Murad KURAMAGOMEDOV (HUN)
Amit Kumar DHANKHAR (IND)
Mitchell Louis FINESILVER (ISR)
Mathayo Matonya MAHABILA (KEN)
Arsalan BUDAZHAPOV (KGZ)
Byungmin GONG (KOR)
Evgheni NEDEALCO (MDA)
Byambadorj BAT ERDENE (MGL)
Ogbonna Emmanuel JOHN (NGR)
Abdullrahman Ibrahim A IBRAHIM (QAT)
Zurab KAPRAEV (ROU)
Mohamed SESAY (SLE)
Malik Michael AMINE (SMR)
Hetik CABOLOV (SRB)
Marc DIETSCHE (SUI)
Tajmuraz Mairbekovic SALKAZANOV (SVK)
Alymuhammet OVEZMYRADOV (TKM)
Ayoub BARRAJ (TUN)
Soner DEMIRTAS (TUR)
Vasyl MYKHAILOV (UKR)
GREKOROMEN 67KG 77KG 87KG
67kg
Karen ASLANYAN (ARM)
Rasul CHUNAYEV (AZE)
Aliaksandr LIAVONCHYK (BLR)
Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL)
Daniel Troy COLES (CAN)
Cristobal Alonso TORRES NUNEZ (CHI)
Danijel JANECIC (CRO)
Enyer Manuel FELICIANO (DOM)
Marcos SANCHEZ SILVA MEJIAS (ESP)
Elmer Joakim MATTILA (FIN)
Mamadassa SYLLA (FRA)
Ashu ASHU (IND)
Katsuaki ENDO (JPN)
Shogo TAKAHASHI (JPN)
Almat KEBISPAYEV (KAZ)
Kenneth KOECH (KEN)
Amantur ISMAILOV (KGZ)
Kristupas SLEIVA (LTU)
Donior ISLAMOV (MDA)
Diego Alberto MARTINEZ DE LEIJA (MEX)
Morten THORESEN (NOR)
Nilton Gonzalo Marcos SOTO GARCIA (PER)
Gevorg SAHAKYAN (POL)
Andreas VETSCH (SUI)
Leos DRMOLA (SVK)
Azatjan ACHILOV (TKM)
Enes BASAR (TUR)
Parviz NASIBOV (UKR)
Aker AL OBAIDI (UWW)
Makhmud BAKHSHILLOEV (UZB)
Anthony Javier PALENCIA PUENTES (VEN)
77kg
Abd Elkrim OUAKALI (ALG)
Francisco de Deus KADIMA (ANG)
Rafig HUSEYNOV (AZE)
Viktar SASUNOUSKI (BLR)
Aik MNATSAKANIAN (BUL)
Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL)
Oldrich VARGA (CZE)
Yuisralembert CARRION PEREZ (ESP)
Matias Olavi Iisakki LIPASTI (FIN)
Evrik NIKOGHOSYAN (FRA)
Bakuri GOGOLI (GEO)
Shmagi BOLKVADZE (GEO)
Roland SCHWARZ (GER)
Georgios PREVOLARAKIS (GRE)
Singh GURPREET (IND)
Riccardo Vito ABBRESCIA (ITA)
Hyeonwoo KIM (KOR)
Paulius GALKINAS (LTU)
Daniel CATARAGA (MDA)
Per Anders KURE (NOR)
Edgar BABAYAN (POL)
Marciano George ALI (PUR)
Bakhit Sharif K BADR (QAT)
Ilie COJOCARI (ROU)
Viktor NEMES (SRB)
Mate NEMES (SRB)
Nicolas Peter CHRISTEN (SUI)
Denis HORVATH (SVK)
Daler REZA ZADE (TJK)
Muhammetberdi MAMEDOV (TKM)
Fatih CENGIZ (TUR)
Dmytro VASETSKYI (UKR)
Jesse Alexander PORTER (USA)
Wuileixis de Jesus RIVAS ESPINOZA (VEN)
87kg
Artur SHAHINYAN (ARM)
Michael WAGNER (AUT)
Tarek Mohamed ABDELSLAM SHEBLE MOHAMED (BUL)
Ioannis NARLIDIS (CAN)
Carlos Andres MUNOZ JARAMILLO (COL)
Ivan HUKLEK (CRO)
Petr NOVAK (CZE)
Pedro Jacinto GARCIA PEREZ (ESP)
Vili Tapio ROPPONEN (FIN)
Dimitrios PAPADOPOULOS (GRE)
Ariel Andres ALFONSO RODRIGUEZ (HON)
Kumar SUNIL (IND)
Naser Ghasem ALIZADEH (IRI)
Mirco MINGUZZI (ITA)
Lesyan Osvaldo COUSIN OTOMURO (JAM)
Yoji KAWAMURA (JPN)
Masato SUMI (JPN)
Mark Omumasaba INGUYESI (KEN)
Jinhyeok KIM (KOR)
Julius MATUZEVICIUS (LTU)
Gabriel LUPASCO (MDA)
Alvis Albino ALMENDRA JIMENEZ (PAN)
Arkadiusz Marcin KULYNYCZ (POL)
Davit CHAKVETADZE (RUS)
Zurabi DATUNASHVILI (SRB)
Ramon Rainer BETSCHART (SUI)
Kristoffer Zakarias BERG (SWE)
Sukhrob ABDULKHAEV (TJK)
Shageldi ANNAYEV (TKM)
Metehan BASAR (TUR)
Luis Eduardo AVENDANO ROJAS (VEN)
KADINLAR..
53kg
Turkan NASIROVA (AZE)
Sezen Behchetova BELBEROVA (BUL)
Samantha Leigh STEWART (CAN)
Luisa Elizabeth VALVERDE MELENDRES (ECU)
Marina RUEDA FLORES (ESP)
Hilary Ysaline HONORINE (FRA)
Annika WENDLE (GER)
Mercedesz DENES (HUN)
Emma Nekesa WANGILA (KEN)
Hyunyoung OH (KOR)
Iulia LEORDA (MDA)
Laura Gabriela PEREDO TORRES (MEX)
Jessica Cornelia Francisca BLASZKA (NED)
Esther Omolayo KOLAWOLE (NGR)
Andreea Beatrice ANA (ROU)
Olga KHOROSHAVTSEVA (RUS)
Yung Hsun LIN (TPE)
Zeynep YETGIL (TUR)
Iryna KHARIV CHYKHRADZE (UKR)
Shokhida AKHMEDOVA (UZB)
Betzabeth Angelica ARGUELLO VILLEGAS (VEN)
57kg
Alyona KOLESNIK (AZE)
Giullia RODRIGUES PENALBER DE OLIVEIRA (BRA)
Linda MORAIS (CAN)
Graciela SANCHEZ DIAZ (ESP)
Mathilde Hélène RIVIERE (FRA)
Laura MERTENS (GER)
Emese BARKA (HUN)
Francesca INDELICATO (ITA)
Altynay SATYLGAN (KAZ)
Nuraida ANARKULOVA (KGZ)
Shinhye LEE (KOR)
Zineb HASSOUNE (MAR)
Grace Jacob BULLEN (NOR)
Nes Marie RODRIGUEZ TIRADO (PUR)
Kateryna ZHYDACHEVSKA (ROU)
Veronika CHUMIKOVA (RUS)
Sara Johanna LINDBORG (SWE)
Bediha GUN (TUR)
Sevara ESHMURATOVA (UZB)
Betzabeth Rebeca SARCO COLMENAREZ (VEN)
62kg
Tetiana OMELCHENKO (AZE)
Veranika IVANOVA (BLR)
Jessica Lise BROUILLETTE (CAN)
Berthe Emilienne ETANE NGOLLE (CMR)
Jackeline RENTERIA CASTILLO (COL)
Iva GERIC (CRO)
Lydia PEREZ TOURINO (ESP)
Luisa Helga Gerda NIEMESCH (GER)
Elena ESPOSITO (ITA)
Aina TEMIRTASSOVA (KAZ)
Winrose ALIVISA (KEN)
Youngjin KWON (KOR)
Mariana CHERDIVARA ESANU (MDA)
Alejandra ROMERO BONILLA (MEX)
Bolortuya KHURELKHUU (MGL)
Ashley Chantelle ZARATE CAMPBELL (PAN)
Aleksandra WOLCZYNSKA (POL)
Kriszta Tunde INCZE (ROU)
Liubov OVCHAROVA (RUS)
Hsin Ping PAI (TPE)
Elif Jale YESILIRMAK (TUR)
Nabira ESENBAEVA (UZB)
Nathaly Josefina GRIMAN HERRERA (VEN)
68kg
Luz Clara VAZQUEZ (ARG)
Elis MANOLOVA (AZE)
Anastasiya ZIMIANKOVA (BLR)
Mimi Nikolova HRISTOVA (BUL)
Adela HANZLICKOVA (CZE)
Yessica Coraima OVIEDO PEREZ (DOM)
Agoro PAPAVASILEIOU (GRE)
Nisha NISHA (IND)
Ilana KRATYSH (ISR)
Dalma CANEVA (ITA)
Zhamila BAKBERGENOVA (KAZ)
Eun Sun JEONG (KOR)
Danute DOMIKAITYTE (LTU)
Irina RINGACI (MDA)
Ambar Michell GARNICA FLORES (MEX)
Yanet Ursula SOVERO NINO (PER)
Natalia Iwona STRZALKA (POL)
Zsuzsanna MOLNAR (SVK)
Buse TOSUN (TUR)
Svetlana OKNAZAROVA (UZB)
Soleymi Antonieta CARABALLO HERNANDEZ (VEN)
76kg
Martina KUENZ (AUT)
Gozal ZUTOVA (AZE)
Mariya Gerginova ORYASHKOVA (BUL)
Amy YOUIN (CIV)
Tatiana RENTERIA RENTERIA (COL)
Milaimys de la Caridad MARIN POTRILLE (CUB)
Genesis Rosangela REASCO VALDEZ (ECU)
Pauline Denise LECARPENTIER (FRA)
Georgina Olwen NELTHORPE (GBR)
Aikaterini Eirini PITSIAVA (GRE)
Zsanett NEMETH (HUN)
Pooja POOJA (IND)
Enrica RINALDI (ITA)
Sujin PARK (KOR)
Kamile GAUCAITE (LTU)
Iselin Maria Moen SOLHEIM (NOR)
Patrycja SPERKA (POL)
Catalina AXENTE (ROU)
Yasemin ADAR (TUR)
Alla BELINSKA (UKR)
Shakhribonu ELLIEVA (UZB)
Maria Jose ACOSTA ACOSTA (VEN)
PROGRAM
05 MAYIS
17.00-18.00 Draw FS – WW – GR (all Olympic weight categories)
Thursday / Jeudi 06.05.2021
11.00
Qualification rounds FS – 57-65-74-86-97-125kg
19.00-21 YARI FİNAL
Tokyo 2020 Qualifying Round (Semi Final)
FS/LL – 57-65-74-86-97-125kg
Friday / Vendredi 07.05.2021
11.00
Qualification rounds WW – 50-53-57-62-68-76kg
16.45
Ranking Matches (Bronze – Gold) FS – 57-65-74-86-97-125kg
YARI FİNAL
19.00
WW/LF – 50-53-57-62-68-76kg
Saturday / Samedi 08.05.2021
11.00
Qualification rounds GR – 60-67-77-87-97-130kg
16.45
Ranking Matches (Bronze – Gold) WW – 50-53-57-62-68-76kg
19.00
GR – 60-67-77-87-97-130kg
Sunday / Dimanche 09.05.2021
18.00
Ranking Matches (Bronze – Gold) GR – 60-67-77-87-97-130kg

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top