Home / HABERLER / Rıza Kayaalp Şampiyon

Rıza Kayaalp Şampiyon

Şampiyon RIZA KAYAALP oldu. İnternet ve bilgisayar ortamında Üç gün süren ve kıran kırana geçen oylama sonunda Rıza KAYAALP önce 1/8′ i geçti.1/4′ te/A. Alksenyan,ı- 1/2′ de Z.Belenıuk ve Finalde ise A.Garaii’ yi geçerek ŞAMPİYON oldu.. Sonuç; Rıza KAYAALP; %56 İLE ve 52.050 oy ve Ali GARAİİ ise %52.050 ve 40.608 oy ile İkinci oldular..Tebrikler..9 Kez Avrupa, 4 Kez Dünya ile 2012/Bronz madalya ve 2016 Rio Gümüş madalyalı vedai iftiharımız ..İyi ki varsın..Bekle Tokyo 2020 ..İnşallah koleksiyonunda eksik olan tek madalyası Altın olacak..Dualarınız ve desteğiniz ile.. Az bir detaya gidelim.. Özellikle final çok çekişmeli geçti..
Yurt içi ve dışındaki güreş camiasının müthiş performansı ile ipi en önde göğüsledik. Bir ara geride kalır gibi olduk. Ama pes etmedik. Emeği ve katkısı olan herkesi kutlarım..
Bu vesileyle
Tüm oy veren güreş ve dahi sporseverler ile süreekli takipte idik. berabere durumuna geldik en sonunda sizlerin değerli oyları ile öne geçmeyi başardık..
Sizlerde iyi ki varsınız. Serbest ve kadınlarda da kıl payı kaybetmiştik..
Bu çok iyi oldu..
Üç gün sonunda zafer KAYAALP’ in oldu..
UWW’ de başta İnstagram’ da böyle bir ilke imza attığı için teşekkürler..
Congratulations to @rizakayaalp for winning UWW’s GR Fantasy Wrestling Tournament! Kayaalp received 56% of the 92k fan votes.
👑: Kayaalp (52,050 votes)
🥈: @aligaraii: (40,608 votes)

🖼: @helenacurtis // #uww #unitedworldwrestling #WomensWrestling #grecoromanwrestling #grecoroman #freestyle #freestylewrestling

w… Devamını Gör

UWW ‘nin GR Fantezi Güreş Turnuvasını kazanan @rizakayaalp’ i tebrik ederiz! Kayaalp 92 k taraftar oyununun % 56 ‘ ini aldı.
👑: Kayaalp (52,050 oy)
🥈: @aligaraii: (40,608 oy)

🖼: @helenacurtis // #uww #unitedworldwrestling #WomensWrestling #grecoromanwrestling #grecoroman #freestyle #freestylewrestling

wrestling #olympicwrestling #wrestle #کشتی #борьба #koshti

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top