Home / HABERLER / Millilerin Bolu kampı başladı
Millilerin Bolu kampı başladı

Millilerin Bolu kampı başladı

Millilerin Bolu kampı başladı

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Eylül ayında düzenlenecek Dünya Şampiyonası’na hazırlanan A Milli Serbest Güreş Takımı’nın Bolu kampı, başladı.

Milli takım, Teknik Direktör Necmi Gençalp ile antrenörler Nasrullah Baysal, Abdullah Çakmar ve Efrahim Kahraman’ın kontrolünde antrenmanlarını sürdürecek.

Antrenör Çakmar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kampın bugün itibariyle başladığını belirterek, kadrolarında 34 güreşçi bulunduğunu söyledi.

Kamptaki 34 kişilik kadrodan Dünya Şampiyonası’na gidecek 8 güreşçiyi belirleyeceklerini ifade eden Çakmar, kampta kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Çakmar, günde çift antrenmanla hazırlıkları sürdüreceklerini ancak zaman zaman idman sayısını 3’e de çıkaracaklarını dile getirerek, “Kamp süresinde Polonya’da düzenlenecek bir turnuvaya katılacağız. Polonya’daki maçlarımızda güreşçilerimizin performansını göreceğiz. Burada yoğun bir tempoda çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bolu’dan sonra bir kampımız daha olacak. Orada daha çok taktik ağırlıklı çalışacağız. Dünya Şampiyonası’na hazır olmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top