Home / GURES / KAMPLAR / GREKOCULAR 6 MAYIS’ TA ALADAĞ’ DA..
GREKOCULAR 6 MAYIS’ TA ALADAĞ’ DA..

GREKOCULAR 6 MAYIS’ TA ALADAĞ’ DA..

 GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI MİLLİ TAKIM KAMP LİSTESİ
KAMPIN ADI : BÜYÜKLER   G.ROMEN GÜREŞ A MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI
KAMPIN TARİHİ : 06-20 MAYIS   2015 GELİŞ: 05 MAYIS 2015 DÖNÜŞ: 21 MAYIS 2015
KAMPIN YERİ : BOLU / ALADAĞ  
 FATİH ÜÇÜNCÜ SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. İSTANBUL / ŞİŞLİ MEHMET RIFAT   EVYAP TEKNİK VE EML ÖĞRT
2 MUSTAFA   SAĞLAM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD.
3 HAMMET   RÜSTEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. BURDUR   / M.AKİF ERSOY ÜNV.
4 AYHAN KARAKUŞ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA İST / ESENLER TÜRK İSVEÇ KARDEŞLİK   OKULU ÖĞT
5 ERHAN KARAKUŞ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA İST / BAĞCILAR DR.CEMİL VE   FEVZİYE ÖZTAĞI İLKÖĞRETİM OKL.ÖĞRT.
6 ŞERİF KILIÇ SPORCU ANKARA ASKİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU   SPOR BİL.FAK)
7 66 ABDULSAMET UĞURLİ SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR AKSARAY ÜNV.
8 ABDULSAMET GÜNAL SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU   SPOR BİL.FAK)
9 ATAKAN YÜKSEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. AFYON / ŞUHUT AKYUVA İ.OKL.
10 UĞUR TÜFENK SPORCU RİZE ÇAYKUR SK Samsun/ Çarşamba / Ağcagüney Çok   Prog.Lise Öğrt
11 ENES BAŞAR SPORCU ANKARA ASKİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU   SPOR BİL.FAK)
12 MEVLÜT ARIK SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA İST   / ESENYURT HALİL FAHRİ ORMAN O.OKL.ÖĞRT
13 71 YUNUS ÖZEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. SAKARYA / HENDEK KURTULUŞ İLKÖĞRETİM   OKL,
14 MURAT DAĞ SPORCU ANKARA ASKİ KÜTAHYA / DUMLUPINAR BESYO
15 AHMET ÖZDEMİR SPORCU YOZGAT BLD.SK KARAMAN / KAHRAMANOĞLU M.BEY ÜNV.BESYO
16 İBRAHİM ÇELİKER SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. BARTIN ÜNV.BESYO
17 75 EMRAH KUŞ SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. İST / ZEYTİNBURNU MERKEZ EFENDİ   AND.İHL.ÖĞT
18 ŞEREF TÜFENK SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. İST / SULTANGAZİ AND.İHL ÖĞRT
19 OSMAN KÖSE SPORCU ANKARA ASKİ KIRŞEHİR / AHİ EVRAN ÜNV.
20 SELÇUK ÇEBİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. ANKARA GSM
21 80 ASLAN ATEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. BARTIN ÜNV.BESYO
22 ŞABAN KARATAŞ SPORCU ANKARA ASKİ İZMİR 9 EYLÜL ÜNV.
23 DOĞAN GÖKTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ AKSARAY ÜNV.
24 85 AHMET YILDIRIM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. EDİRNE TRAKYA BİRLİK SK
25 METEHAN BAŞAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. SAKARYA ÜNV.BESYO
26 KANSU İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD.
27 MURAT AKÇAY SPORCU MANİSA AKHİSAR BLD
28 98 CENK İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. İST / ŞİŞLİ END.MESLEK LİS.BED.EĞ.ÖĞRT
29 AHMET TAÇYILDIZ SPORCU ANKARA ASKİ
30 FATİH BAŞKÖY SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU   SPOR BİL.FAK)
31 DOĞAN YILMAZ SPORCU KONYA BÜY.BL. ISPARTA / S.DEMİREL SAĞL.BİL.FAK.SP.BİL.
32 SÜLEYMAN DEMİRCİ SPORCU ANKARA ASKİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU   SPOR BİL.FAK)
33 İLKER GENEL SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR BAYBURT / ŞEHİT METE OKUR   ORTAOKULU ÖĞRT.
34 130 RIZA KAYAALP SPORCU ANKARA ASKİ
35 ALİ NAİL ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BLD. BARTIN ÜNV.BESYO
36 EMİN ÖZTÜRK SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR Bursa / Osmangazi Veysel   Karani Mesleki ve Teknik And.Lisesi Öğrt
37 BAYRAM NİGAR SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA KONYA / BEYŞEHİR DOĞANBEY   O.OKL..BED.ÖĞRT
38 VOLKAN ORAL KAMP MÜDÜRÜ ANTALYA ANTALYA / ALANYA ATATÜRK   ORTAOKULU
39 SALİH BORA ANTRENÖR İST.DEMİRSPOR
40 SERKAN ÖZDEN ANTRENÖR İSTANBUL BÜY.BLD.
41 AKİF CANBAŞ ANTRENÖR ANKARA ASKİ ANKARA GÜDÜL ORTAOKULU
42 MUTTALİP YERLİKAYA ANTRENÖR İST.DEMİRSPOR
43 REMZİ ÖZTÜRK ANTRENÖR İST.DEMİRSPOR
44 MECNUN PAŞALI MASÖR İSTANBUL BÜY.BLD.

 

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top