Home / GURES / KAMPLAR / Gençler Cuma günü Sarıyer’de..
Gençler Cuma günü Sarıyer’de..

Gençler Cuma günü Sarıyer’de..

Genç Grekoromencilerimiz İstanbul’da Buluşuyor.

20-22 Şubat tarihleri arasında Malatya’da düzenlediğimiz Genç Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda mücadele ettikleri sıkletlerde dereceye giren sporcularımız, İstanbul’da kampa giriyor.

Haziran ayında ülkemizde organize edilecek Avrupa Şampiyonası’nda ve Ağustos ayında Brezilya’da yapılacak dünya şampiyonasında milli mayo ile mücadele etmeyi hedefleyen pehlivanlarımız, 27 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında Sarıyer Kamp Eğitim Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdürecek. Tecrübeli antrenörlerimizin gözetiminde antrenmanlarını gerçekleştirecek 34 sporcumuz, kendi kilosunda 1 numara olmak için idmanlarda ter dökecek.

 

50 H.MURAT ÇANKAYA SPORCU ANKARA ASKİ SK
2 FİKRET KESER SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK MANİSA / AKHİSAR NAMIK OĞLUL AND.LİSESİ
3 OZAN TANGA SPORCU İSTANBUL GÜREŞ İHT.KL İSTANBUL / KASIMPAŞA ÇPL
4 MÜSLİM ALIMLI SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. İSTANBUL / SULTANGAZİ ATA.A.H.E.M LİSESİ
5 55 N.CAN DOKGÖZ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL / KASIMPAŞA ÇPL
6 ABDURRAHMAN ALTAN SPORCU KONYA SELÇUKLU BL KONYA / M.HALİLİ İ.HEKİMOĞLU TİC.MES.LİSESİ
7 EKREM ÖZTÜRK SPORCU G.ANTEP ŞAHİNBEL BL. G.ANTEP / HASAN SÜZER ANADOLU LİSESİ
8 AHMET UYAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. İSTANBUL / KÜÇÜKKÖY EML
9 60 MURAT FIRAT SPORCU ANKARA ASKİ SK ANKARA / Y.Mah. Şentepe N.Fazıl Kısakürek İHL
10 HÜSEYİN SAYIN SPORCU ANKARA MTA
11 ÜMİT KIRÇİÇEK SPORCU ÇANKIRI YAREN SK
12 MEHMET ÇEKER SPORCU ANKARA ASKİ SK ANKARA / Keçiören Farabi And.Lisesi
13 AHMET UÇAR SPORCU BURSA YILDIRIM BL
14 66 CENGİZ ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. BARTIN / BARTIN ÜNV.
15 OĞUZHAN YALÇIN SPORCU ANKARA ASKİ SK BURDUR / M.AKİF ERSOY ÜNV.
16 HACI KARAKUŞ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. İSTANBUL / FATİH TİCRET MESLEK LİSESİ
17 VOLKAN ÇAKIR SPORCU ANKARA ASKİ SK
18 74 FEVZİ TOPÇU SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. BARTIN / BARTIN ÜNV.
19 YUNUS EMRE BAŞAR SPORCU İSTANBUL GÜREŞ İHT.KL
20 SERKAN AKKOYUN SPORCU ANKARA MTA AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.
21 BURHAN AKBUDAK SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR KL
22 FURKAN BAYRAK SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK MANİSA / ÖZEL YÜKSEL LİSESİ
23 84 ALİ CENGİZ SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK MANİSA / ÖZEL YÜKSEL LİSESİ
24 DOĞUKAN KURU SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. İSTANBUL / SULTANGAZİ ATA.A.H.E.M LİSESİ
25 MUHAMMED CANBIÇAK SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. İSTANBUL / SULTANGAZİ ATATÜRK LİSESİ
26 FATİH CENGİZ SPORCU ANKARA ASKİ SK
27 96 İBRAHİM TIĞCI SPORCU RİZE ÇAYSPOR KL RİZE / ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
28 ALİ YÜCE SPORCU ANKARA MTA
29 ABDULKADİR ÇEBİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. BARTIN / BARTIN ÜNV.
30 SÜLEYMAN ERBAY SPORCU BURSA YILDIRIM BL BURSA / CEM SULTAN LİSESİ
31 120 OSMAN YILDIRIM SPORCU ANKARA MTA ANKARA / GAZİ ÇİFTLİK LİSESİ
32 EMRE MUYAN SPORCU İZMİR BÜY.BL.
33 ZÜBEYR EKİNCİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL. BARTIN / BARTIN ÜNV.
34 CEMALETTİN AKBIYIK SPORCU İSTANBUL GÜREŞ İHT.KL İSTANBUL / FATİH TİCRET MESLEK LİSESİ
35 YUSUF DÜZER TEKNİK DİREKTÖR İSTANBUL BÜY.BL.
36 HÜSEYİN AKBURU ANTRENÖR AYDIN GHSİM AYDIN / GERMENCİK ORTAKLAR AND.ÖĞRT.LİS.
37 MAHNMUT ALTAY ANTRENÖR ANKARA TEDAŞ
38 YÜCEL ÜNSAL ANTRENÖR MANİSA / AKHİSAR BELEDİYESİ MANİSA / KIRKAĞAÇ RECAİ BERBER ORTA Ö.OKL
39 CENGİZ PAPAĞAN ANTRENÖR İZMİR GHSİM
40 Y.EMRE ÇÖMLEKÇİ ANTRENÖR İSTANBUL GÜREŞ İHT.KL
41 MİR.HAYDAR TÜRKOĞLU

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top