Home / HABERLER / G ve Spor Bakanı Dr.M.Muharrem Kasapoğlu Aladağ’da kampta bulunan Güreşçileri…
G ve Spor Bakanı Dr.M.Muharrem Kasapoğlu Aladağ’da kampta bulunan Güreşçileri…

G ve Spor Bakanı Dr.M.Muharrem Kasapoğlu Aladağ’da kampta bulunan Güreşçileri…

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ dan26/28 Ekim’de Buda Peşte’ de  yapılacak Büyükler Dünya ve U23 Dünya (Bükreş 12-14 Kasım) şampiyonasına Bolu/Aldağ’ da hazırlanan Grekoromen Güreş A Mili Takımını ziyaret etti.

 

Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programı içerisinde yer alan; 02/19 Eylül’de Bolu/Aladağ’da devam eden i Grekoromen güreş A Milli Takım kampına GHSI Müdürü Şahin ERTEM ile beraber  bugün bir ziyaret gerçekleşti.

 

Bakan; KASAPOĞLU  Öncelikle ,kamp ile ilgili bilgi aldıktan sonra , Dünya şampiyonası 2020 Tokyo Olimpiyatları ile ilgili teknik ekip ve sporcuların duygu ve düşüncelerini aldı. Tüm ekip  ile tek tek tokalaşan ve hatırlarını soran ,spor bakanı ; Lobide bir sohbet te gerçekleştirdi.

 

Teknik Direktör Salih BORA,  Koordinatör  Ata KARATAŞ ve Kaptan Rıza KAYAALP ile de ayrıca Güreş ve mevcut mili takım ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu . Tesisler , Dünya şampiyonaları ve olimpiyatlar hakkında  bilgi alışverişinde bulundu. Güreş milli takımları için yeni ve günümüz şartlarına uygun modern bir tesisin de yapılacağını müjdeledi.

 

Daha sonra ise Aladağ Gençlik ve İzcilik tesislerinin dışında günün anısına toplu bir fotoğraf çektirildi.

 

Kampta bulunan Teknik Direktör ; Salih Bora ve teknik ekip(Serkan ÖZDEN-Remzi ÖZTÜRK-Yusuf DÜZER-Akif CANBAŞ) ile destek ekip(Masör Suat AKSAKAL-Gürkan ÖZDEN-Kondisyoner Mesut ŞAHİN-Diyetisyen Mutallip AYAR-Dr. Ömer KIRMIZI-Psikolog Hamza ERTÜRK-F. Terapist Eren YİĞİT-Koordinatör Ata KARATAŞ, Kamp Müdürü Ömer TOPAL-Malzemeci Yusuf SEVİNDİRİK ) ile takım kaptanı  Rıza KAYAALP, Cenk İLDEM, Metehan BAŞAR, Süleyman DEMİRCİ, Fatih BAŞKÖY, Atakan YÜKSEL, Emrah KUŞ, Fatih CENGİZ, Fatih ÜÇÜNCÜ, Murat DAĞ, ile U23 kadrosundan ise; Serkan AKKOYUN ,İbarhim TIĞCI, Salih AYDIN, Yunus Emre BAŞAR, Murat FIRAT, Cengiz ARSLAN, Furkan BAYRAK, Ekrem ÖZTÜRK, Burhan AKBUDAK, Ali CENGİZ, Osman YILDIRIM Kerem KAMAL, Süleyman ERBAY, Ensar KARABACAK ve  Ahmet UÇAR, Doğuş AYAZCI, Doğan YILMAZ, Rahman BİLİCİ, Kerim YILMAZ, A. Kadir ÇEBİ, H. Murat ÇANKAYA, Onur ATALAY, Elçin ALİ, Abdurrahman ALTAN  görüşmede hazır bulundu.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top