Home / HABERLER / Fransa ve Zagrep, üç milli takım..
Fransa ve Zagrep, üç milli takım..

Fransa ve Zagrep, üç milli takım..

FRANSA İKİ SAAT İLERİDEYİZ. ZAGREP’ te aynı..ÜÇ KAFİLEMİZ
-Milli Takımlarımız, Gidiş programları, İki saat ilerideyiz , Canlı Linkler ve diğer hepsi ekte .. 1. Kafilemiz Kadın milli takımı dün Fransa ‘ ya uçtu (Nice ) Bugün mindere çıkacaklar.. 2. Kafilemiz ; Zagrep’ e Sarıyer TGF Mersinli Ahmet Kampından Grekoromen güreş milli takımı 1. Ekibi saat ; Bugün 19.20 ile İst.Hava Limanından gidecek.. Sarıyer’ den 15.00 hareket .. 3. Kafile ise ; Sarıyer TGF Mersinli Ahmet Kampından Grekoromen güreş milli takımı 2. Ekibi NİCE 08.40 ‘ ta İst. Hava Limanından harekete edecek. Sarıyer’den ise 16 Ocak 04.30 ‘ da hareket edecek.
Fransa ‘ ya katılacak ülkeler (Tasalk UWW )
Fransa Turnuvası için CANLI Link
https://unitedworldwrestling.org/event/grand-prix-de-france-henri-deglane-1
Zagrep Turnuvası için CANLI Link
https://unitedworldwrestling.org/event/grand-prix-zagreb-open-5
KADIN MİLLİ TAKIMIMIZ
Kafilede yer alan kadın güreşçilerimiz şunlar:
50 Kg: Evin Demirhan- Aynur Erge
53 Kg: Zeynep Yetgil- Esra Pul
57 Kg: Bediha Gün- Mehlika Öztürk
62 Kg: Cansu Aksoy
68 Kg: Aslı Demir-Nesrin Baş- Nazar Batır
76 Kg: Vahide Nur Gök-Ayşegül Özbeğe-Merve Pul
Teknik Direktör: Efrahim Kahraman
Koordinatör: Filiz Çıkrıkçı
Kadın güreş milli takımımız 16 Ocak tarihinde yurda dönecek.

Grekoromen güreş takımımız ise 16 Ocak tarihinde Fransa’ya gidecek. Kafilede yer alan isimler şunlar:
Kafile Başk. Musa AYDIN
55 Kg: Ekrem Öztürk-Şeref Kılıç-Elçin Ali
60 Kg: Kerem Kamal
63 Kg: Abdurahman Altan-Mehmet Çeker-Fatih Üçüncü
67 Kg: Atakan Yüksel
72 Kg: Selçuk Can-Cengiz Arslan
77 Kg: Yunus Emre Başar-Fatih Cengiz
82 Kg: Burhan Akbudak-Salih Aydın-Emrah Kuş
87 Kg: Metehan Başar
Teknik Direktör: Salih Bora
Akif CANBAŞ-Serkan Özden
16 Ocak tarihinde Fransa’ya hareket edecek olan Grekoromen güreş milli takımımız 18 Ocak tarihinde yurda dönecek.

ZAGREP KAFİLEMİZ
Grekoromen Güreş Milli Takımımız 15-18 Ocak tarihlerinde Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’de düzenlenen Grand-Prix Zagrep Open Croatia turnuvasında mücadele edecek. Kafile yarın Zagrep’e hareket edecek. Ülkemizi bu turnuvada temsil edecek olan güreşçilerimiz şunlar:
60 Kg: Ahmet Uyar
67 Kg: Enes Başar-Hacı Karakuş
72 Kg: Ahmet Yılmaz
77 Kg: Furkan Bayrak
87 Kg: Doğan Göktaş-Ali Cengiz
97 Kg: İbrahim Tığcı
130 Kg: Osman Yıldırım-Muhammed Hamza Bakır
Antrenör: Remzi Öztürk-Yusuf Düzer
Turnuvada mücadele edecek olan güreşçilerimiz 18 Ocak tarihlerinde yurda dönecek.

Please note: These are preliminary entries and are subject to change.
Freestyle

57kg
Chakir ANSARI (MAR)
Mahir AMIRASLANOV (AZE)
Islam BAZARGANOV (AZE)
Giorgi EDISHERASHVILI (AZE)
NilsL EUTERT (SUI)
Niklas STECHELE (GER)
Adam BIBOULATOV (FRA)
Temerlan AZIZOV (FRA)
Beka BUJIASHVILI (GEO)
Razvan KOVACS (ROU)
Andrei DUKOV (ROU)
Vitali ARUJAU (USA)
Thomas GILMAN (USA)
Nicholas SURIANO (USA)
61kg
Nino LEUTERT (SUI)
Viktor LYZEN (GER)
Nico MEGERLE (GER)
Arman ELOYAN (FRA)
Valentin DAMOUR (FRA)
Khamzat ARSAMERZOUEV (FRA)
Beka LOMTADZE (GEO)
Leomid COLESNIC (MDA)
Ayub MUSAEV (BEL)
Ivan GUIDEA (ROU)
Anvar SUVINIITTY (FIN)
Joseph COLON (USA)
65kg
Juan Pablo GONZALEZ (ESP)
Ali RAHIMZADE (AZE)
Alexander SEMISOROW (GER)
Marwane YEZZA (FRA)
Quentin STICKER (FRA)
Ilman MUKHTAROV (FRA)
Théo MAZOYER-VEAUTIER (FRA)
Magomedmurad GADZIHEV (POL)
Vladimer KHINCHEGASHVILI (GEO)
Maxim SACULTAN (MDA)
Evghenii VOLKOV (ROU)
Nikolai OKHLOPKOV (ROU)
Alexandru MATEA( ROU)
Stefan COMAN (ROU)
Agustin Alejandro DESTRIBATS (ARG)
John DIAKOMIHALIS (USA)
James GREEN (USA)
70kg
Turan BAYRAMOV (AZE)
Tobias PORTMANN (SUI)
Kevin HENKEL (GER)
Abdulla TOMOV (FRA)
Zurab ILAKOBISHVILI (GEO)
Mihail SAVA (MDA)
Vasile DIACON (MDA)
George BUCUR (ROU)
Norbert MOLNOS (ROU)
74kg
Jonathan ALVAREZ (ESP)
Khadzhimurad GADZHIYEV (AZE)
Joshgun AZIMOV (AZE)
Gadzhimurad OMAROV (AZE)
Joel MEIER (SUI)
Marc DIETSCHE (SUI)
Kubilay CAKICI (GER)
Matthias SCHMIDT (GER)
Charles AFA (FRA)
Sofiane PADIOU BELMIR (FRA)
Eduard GREGOREW (POL)
Avtandi lKENTCHADZE (GEO)
Daviti TLASHADZE (GEO)
Valentin BORZIN (MDA)
Avghenii NEDEALCO (MDA)
Zurab KAPRAEV (ROU)
Jorge Ivan LLANO (ARG)
Mitchell Louis FINESILVER (ISR)
Kyle DAKE (USA)
79kg
Eduard TATARINOV (GER)
DanielS ARTAKOV (GER)
Andreas WALTER (GER)
Saifedine ALEKMA (FRA)
Adlan VISKHANOV (FRA)
Simon MARCHL (AUT)
Nika KENTCHADZE (GEO)
Stanislav NOVAC (MDA)
Grigore CARASTOIAN (MDA)
86kg
DamianI GLESIAS (ESP)
Abubakr ABAKAROV (AZE)
Osman NURMAGOMEDOV (AZE)
Stefan REICHMUTH (SUI)
Lars SCHAEFLE (GER)
Akhmed AIBUEV (FRA)
Sebastian JEZIERZANSKI (POL)
Radoslaw MARCINKIEWIC (POL)
Benjamin GREIL (AUT)
Dato MARSAGISHVILI (GEO)
Andrian GROSU (MDA)
Zahid VALENCIA (USA)
92kg
Samuel SCHERRER (SUI)
Robin FERDINAND (GER)
Zbigniew BARANOWSKI (POL)
Irakli MITSURI (GEO)
97kg
Alejandro CANADA (ESP)
Sharif SHARIFOF (AZE)
Erik THIELE (GER)
Radoslaw BARAN (POL)
Radu LEFTER (MDA)
Kyle SNYDER (USA)
125kg
Jose CUBA (ESP)
Gennadij CUDINOVIC (GER)
Asghar LAGHARI (GER)
Kamil KOSCIOTEK (POL)
Johannes LUDESCHER (AUT)
Geno PETRIASHVILI (GEO)
Jere HEINO (FIN)
Nicholas GWIAZDOWSKI (USA)
Greco-Roman
55kg
André SILVA (POR)
Sargis GEVORGIZYAN (AUT)
Nugzar iTSURTSUMIA (GEO)
Ekrem ÖZTÜRK (TUR)
Serif KILIÇ (TUR)
Elcin ALİ (TUR)
60kg
António CABRAL (POR)
Albert BAGUMYAN (ESP)
Murad MAMMADOV(AZE)
Kerem KAMAL (TUR)
63kg
Julinho DJU (POR)
Andy JUAN (ESP)
Murad BAZAROV (AZE)
Tigran GALUSTYAN (FRA)
Yanis NIFRI (FRA)
Mcateusz SZEWCZUK (POL)
Abdurahman ALTAN (TUR)
Mehmet ÇEKER (TUR)
Fatih ÜÇÜNCÜ (TUR)
Colton RASCHE (USA)
Devin HESTER (USA)
67kg
Marcos SANCHEZ SILVA (ESP)
Namaz RUSTAMOV (AZE)
Islambek DADOV (AZE)
Stefan CLEMENT (FRA)
Mamadassa SYLLA (FRA)
Yasin OZAY (FRA)
Gagik SNJOYAN (FRA)
Aleksander MILEWCZYK (POL)
Aker AL OBAIDI (AUT)
Atakan YÜKSEL (TUR)
Jamel JOHNSON (USA)
Raymond BUNKER (USA)
72kg
Ulvu GANIZADE (AZE)
Ibrahim GHANEM (FRA)
Selcuk CAN (TUR)
Cengiz ARSLAN (TUR)
77kg
Sanan SULEYMANOV (AZE)
Marcel STERKENBURG (NED)
Evrik NIKOGHOSYAN (FRA)
Johnny BUR (FRA)
Patryk BEDNARZ (POL)
Maksym ZAKHARCZUK (POL)
Beka MAMUKASHVILI (GEO)
Yunus Emre BAŞAR (TUR)
Fatih CENGİZ (TUR)
Patrick SMITH (USA)
Peyton WALSH (USA)
82kg
Alejandro CONCEPCION (ESP)
Rafig HUSEYNOV (AZE)
Michael WAGNER (AUT)
Burhan AKBUDAK (TUR)
Emrah KUS (TUR)
Salih AYDIN (TUR)
John STEFANOWICZ (USA)
87kg
Yuisralembert CARRION (ESP)
Islam ABBASOV (AZE)
Tyrone STERKENBURG (NED)
Saba DJAVAKHICHVILI (FRA)
Michal DYBKA (POL)
Szymon SZYMONOWICZ (POL)
Lesyan Osvaldo COUSIN OTOMURO (JAM)
Guram KHETSURIANI (GEO)
Emrah KUŞ (TUR)
Terrence ZALESKI (USA)
Vaughn MONREAL BERNER (USA)
97kg
Pedro GARCIA (ESP)
Jesus GASCA (ESP)
Murad LOKIAEV (AZE)
Loic SAMEN (FRA)
Piotr CHUDZIK (POL)
Gerard KURNICZAK (POL)
Daniel GASTL (AUT)
Markus RAGGINGER (AUT)
Giorgi MELIA (GEO)
Metehan BAŞAR (TUR)
Daniel MILLER (USA)
130kg
Sabah SHARIATI (AZE)
Sulkhani BUIDZE (GEO)
Jakob KAJAIA (GEO)
Yasmani ACOSTA (CHI)
Diego ALMENDRAS (CHI)
Cenk ILDEM (TUR)
Women’s Wrestling
50kg
Ana TORRES (ESP)
Jonna MALMGREN (SWE)
Lisa ERSEL (GER)
Julie SABATIÉ (FRA)
Félicia GALLO (FRA)
Taru VAINIONPÄÄ (FIN)
Evin DEMİRHAN (TUR)
Aynur ERGE (TUR)
Sarah HILDEBRANDT (USA)
Amy FEARNSIDE (USA)
53kg
Marina RUEDA (ESP)
Sofia MATTSSON (SWE)
Nina HEMMER (GER)
Annika WENDLE (GER)
Angelina PURSCHKE( GER)
Hilary HONORINE (FRA)
Emma LUTTENAUER (FRA)
Florine SCHELDER (AUT)
Zeynep YETGİL (TUR)
Esra PUL (TUR)
Jacarra WINCHESTER (USA)
Sara ETTAKI (ITA)
Oriana DI STEFANO (ITA)
Carmen DI DIO (ITA)
57kg
Maria VICTORIA BAEZ (ESP)
Graciela SANCHEZ (ESP)
Johanna LINDBORG (SWE)
Laura MERTENS (GER)
Sandra PARUSZEWSKI (GER)
Elena HeikeBRUGGER (GER)
Josefine PURSCHKE (GER)
Mathilde RIVIERE (FRA)
Gaëlle RUIZ (FRA)
Jeannie KESSLER (AUT)
Bediha GÜN (TUR)
Mehlika ÖZTÜRK (TUR)
Lauren LOUIVE (USA)
Helen MAROULIS (USA)
Arianna CARIERI (ITA)
Francesca INDELICATO (ITA)
Aurora RUSSO (ITA)
Morena DE VITA (ITA)
63kg
Lydia PEREZ (ESP)
Luisa Helga Gerda NIEMESCH (GER)
Andrea GRASRUCK (GER)
Anne NURNBERGER (GER)
Améline DOUARRE (FRA)
Gamze NurADAKAN (TUR)
Cansu AKSOY (TUR)
Kayla MIRACLE (USA)
Macey KILTY (USA)
Rebecca DE LEO (ITA)
Aurora CAMPAGNA (ITA)
Sara DACOL (ITA)
Elena ESPOSITO (ITA)
Yulia TKACH (UKR)
68kg
Nerea PAMPIN (ESP)
Maria SELMAIER (GER)
Eyleen SEWINA (GER)
Kendra DACHER (FRA)
Luz Clara VAZQUEZ (ARG)
Asli DEMİR (TUR)
Nesrin BAŞ (TUR)
Nazar BATIR (TUR)
Tamyra MENSAH STOCK (USA)
Forrest MOLINARI (USA)
Victoria FRANCIS (USA)
Veronica BRASCHI (ITA)
76kg
Carla LERA (ESP)
Francy RADELT (GER)
Johanna MEIER (GER)
Lilly SCHNEIDER (GER)
Pauline LECARPENTIER (FRA)
Cynthia VESCAN (FRA)
Martina KUENZ (AUT)
Epp MAE (EST)
Ay Segul ÖZBEĞE (TUR)
Merve PUL (TUR)
Vahide Nur GÖK (TUR)
Elenj PJOLLAJ (ITA)
Enrica RINALDI (ITA)

SCHEDULE
Thursday
10:00-12:00: Final entries WW-50kg 53kg 57kg 62kg 68kg 76kg (+2kg)
18:00-19:00: Draw WW-50kg 53kg 57kg 62kg 68kg 76kg (+2kg)
Friday
8:00: Medical control WW-50kg 53kg 57kg 62kg 68kg 76kg (+2kg)
8:30: Weigh-in WW-50kg 53kg 57kg 62kg 68kg 76kg (+2kg)
10:00: Final entries FS–57kg 61kg 65kg 70kg 74kg 79kg 86kg 92kg 97kg 125kg (+2kg)
10:30: Qualification rounds and finals
18:00: Draw Freestyle FS–57kg 61kg 65kg 70kg 74kg 79kg 86kg 92kg 97kg 125kg (+2kg)
20:30: Finals awards ceremony
Saturday
8:00: Medical control FS–57kg 61kg 65kg 70kg 74kg 79kg 86kg 92kg 97kg 125kg (+2kg)
8:30: Weigh-in FS–57kg 61kg 65kg 70kg 74kg 79kg 86kg 92kg 97kg 125kg (+2kg)
10:00: Final entries GR–55kg 60kg 63kg 67kg 72kg 77kg 82kg 87kg 97kg 130kg (+2kg)
10:30: Qualification rounds and finals
18:00: Draw GR–55kg 60kg 63kg 67kg 72kg 77kg 82kg 87kg 97kg 130kg (+2kg)
20:30: Finals awards ceremony
Sunday
8:00: Medical control GR–55kg 60kg 63kg 67kg 72kg 77kg 82kg 87kg 97kg 130kg (+2kg)
8:30: Weigh-in GR–55kg 60kg 63kg 67kg 72kg 77kg 82kg 87kg 97kg 130kg (+2kg)
10:00: Qualification rounds and finals
10:30: Finals awards ceremony

ZAGREP
Friday, January 15th – 15:00 Arrival of the delegations and accreditation (Hotel Laguna)
18.00 – 18.30 Draw, all weight categories (Hotel Laguna)
20.00 – 20.30 Technical conference (Team Leaders, Coaches) (Hotel Laguna)
Saturday, January 16th
08.00 – 08.30 1st day Medical examination & Weigh-in, all weight categories (2 kg tolerance!) Sport Hall
10.30 – 19.00 qualification and elimination rounds, all weight categories (on 3 wrestling mats)

Sunday, January 17th
08.00 – 08.30 2nd day weigh-in, all weight categories (2 kg tolerance!) Sport Hall
10.30 – 14.00 Repechage bouts and bronze medal matches (all categories)
18.00 – 20.00 Opening ceremony and Final matches (all categories)

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top