Home / HABERLER / Başpehlivanİsmail Balaban

Başpehlivanİsmail Balaban

Başpehlivan İsmail Balaban “SURVİVOR 2021″‘de: Şampiyon olup geri döneceğim. Güreş camiası olarak; Gönlümüz, desteğimiz seninle olacak. Başarılar diliyoruz. Zirvede görmek en büyük dileğimiz. İkiz “BAŞPEHLİVAN ” Kardeşler İsmail ve Turan BALABAN Bilindiği gibi; Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor güreşçisi, Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, katılacağı ‘Survivor 2021’ yarışması öncesi Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, ‘şampiyonluk’ sözü verdi. Detay ekteki linkte.
https://www.ntv.com.tr/galeri/sanat/baspehlivan-ismail-balaban-survivor-2021de-sampiyon-olup-geri-donecegim,9GuNiCTlME6yKbw1bvZ7Qw
İsmail Balaban’ı “Sarı fırtınam” diye karşılayan Başkan Böcek, Balaban’ın survivor 2021’de yarışacağı için mutluluğunu dile getirdi.
İsmail Balaban’ın ata sporu güreşin önemini gençlere ve Türkiye’ye, hatta dünyaya duyurduğunu belirten Başkan Böcek, “İsmail, er meydanlarında her zaman göğsümüzü kabarttı. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için İsmail’in ailesine çok teşekkür ederim. Hocasına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DUALARIMIZLA UĞURLUYORUZ’

Başkan Böcek şunları söyledi:”İsmail’i güreş sahalarına her zaman dualarımla gönderdim. Şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyoruz. Antalya’yı Dominik’te temsil edecek ve tanıtacak. Allah’ın izniyle şampiyon olup gelecek. Her zaman yanındayım. Canla başla kendisini izleyeceğiz. Bu işin üstesinden geleceğinden hiç şüphem yok. Her yeni yıl bir umut. Umudumuz İsmail Balaban’ın başarılı olması. Şansın bol açık olsun. Survivor, Antalya’dan bir şampiyon çıkaracak. Kendisini dualarla uğurluyoruz.”
İsmail Balaban da Başkan Böcek’in övgü dolu sözlerine teşekkür ederek, yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağı sözünü verdi.
Dominik’te sadece kendini değil Antalya’yı temsil edeceğini belirten Balaban, “Antalya’yı ve güreş camiasını en iyi şekilde temsil edeceğim. Asla pes etmeyeceğim. Şampiyon olup geri döneceğim” dedi.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top