Home / HABERLER / DÜNYANIN EN BÜYÜK GÜREŞ OLAYI !
DÜNYANIN EN BÜYÜK GÜREŞ OLAYI  !

DÜNYANIN EN BÜYÜK GÜREŞ OLAYI !

Dünyanın en büyük güreş turnuvası, ABD Güreş ev sahipliğinde ASICS / Vaughan Junior & Cadet vatandaşları, 13-20 Temmuz Fargo, Kuzey Dakota düzenlenen turnuva yedi büyüme gösterdi.

Yarışma Fargo North Dakota State University, ND, 23 güreş minderi yarışma için kullanıldığı bir kapalı futbol arena kampüsünde, Fargodome barındırılan.
Toplamda, hafta boyunca düzenlenen yedi bölümler için, bir önceki yıla göre 182 girişlerinin artması, 4.152 girişleri vardı.

Yedi turnuvalarda girişlerinde bir artış vardı.
Bölünmeler erkek serbest, kadın serbest ve Greko-Romen in erkek serbest, kadın serbest ve Greko-Romen, ve Cadet bölümü Junior bölümü (lise öğrenci) (yaş 15-16) rekabet dahil. Buna ek olarak, Junior Bayan Milli Çift Meet Şampiyonası da ev sahipliği yaptı.

 Tüm bölümler büyüme için belirtilen nedenlerinden biri sporcular ve antrenörler arasında daha popüler olduğunu ve spor için kullanılan önceki kurallardan puanlama ve heyecan çarpıcı bir artış gösterilen uluslararası güreş yeni kurallar, vardı. Buna ek olarak, artış tutun Olimpiyat Güreş çaba için tüm güreş toplumdan olumlu destek gösterir.

Olay eleme olaylar tutun ve olay için kendi devlet takımlarının çalışma ve seyahat düzenlemek ABD Güreş devlet dernekler, gelen takım özellikleri. Haftanın sırasında, 46 farklı devletlerden ve Porto Riko rakip durumunda girilen vardı.
Her turnuva her mat her maç ABD Güreş ve Flowrestling arasında bir işbirliği düzenlemeleri ile dünyaya canlı yayını oldu.
Amerika’nın en iyi güreş kahramanları çoğu geleceğin Olimpiyat adayları kabul edilir genç güreşçiler ile toplantı, hafta boyunca yer aldı. Etkinlik sponsoru ASICS Olimpiyat şampiyonu Bruce Baumgartner, Dan Gable, Tom Markalar, Cael Sanderson ve Cael Sanderson ile imza oturumları ev sahipliği yaptı. Olimpiyat Güreş (CPOW) ve Koruma Komitesi de iki kez Olimpiya Ali Bernard ve Olimpiyat şampiyonu Kendall Cross kahraman maçta vardı.
CPOW, Olimpiyat Güreş çalışması için çabalarının bir parçası olarak, sporcular, antrenörler ve güreş liderleri özellikli en büyük güreş Harlem Shake, düzenledi. Güreş Harlem Shake bir video sosyal medya kanalları aracılığıyla popüler hale gelmiştir.
Michigan ağır yıldızlı Adam Coon ikinci kez coveted Yeni Triple Crown kazanan ilk güreşçi olunca Tarihi Junior bölümü yapıldı. Bir Triple Crown, aynı yıl içinde serbest, Greko-Romen ve Amerikan Folkstyle güreş ABD Güreş ulusal başlıkları kazanır herhangi bir güreşçi verilir.
Colorado Mark Hall, Oklahoma DATON Fix, Texas Nick Reenan ve Iowa Jacob Marnin: 2013 yılında Cadet düzeyde dört Triple Crown kazananlar vardı.
Kadın yarışmada, iki sporcu Cadet ve Genç bölünmeler, Hawaii Teshya Alo ve Colorado Maya Nelson hem de altın madalya kazanmak başardık.
New York hiç önceki kazananlar Kaliforniya ve Teksas katılmadan, daha bir on yıl için gerçekleştirildi olay, kazanmak için sadece üçüncü devlet oldu gibi Tarih, Genç Bayanlar Duals yapıldı. New York ekibi Ekim 2012 yılında onun zamansız ölümüne kadar ABD Güreş için New York eyaleti başkanı olarak görev geç Olimpiyat Greko-Romen şampiyonu Jeff Blatnick, onun zafer adanmış. New York ekiplerinin tüm mesajı ile, kendi güreş singlet üzerinde Blatnick bir görüntü vardı “Dream Big.”
Hikayeleri, özellikleri, sonuçlar, video, fotoğraf ve daha fazlasını içerir ABD Güreş ASICS / Vaughan Yeni vatandaşları, tam kapsama için, ziyaret edin:

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top