04-21 Haziran 2017 Grekoromen Güreş A Milli Takımı Tgf/Ankara/Elmadağ Dünya şampiyonası 2.Hazırlık kampı..
.Not; 06 Haziran’da İst.Polonya/Pytladinski Turnuvasına bir ekip gidecek,dönüşte Elmadağ’a katılacaklar.. www.guresiyorum.com
Kaynak.www.tgf.gov.tr
Kamp Kadrosu
59 HAMMET RÜSTEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BURDUR / M.AKİF ERSOY ÜNV.BESYO
2 MUSTAFA SAGLAM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL / EYÜP / RAMİ ORTAOKULU ÖĞRETMENİ
3 FATİH ÜÇÜNCÜ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL / ŞİŞLİ MEHMET RIFAT EVYAP TEKNİK VE EML ÖĞRT
4 AYHAN KARAKUŞ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
İST / ESENLER TÜRK İSVEÇ KARDEŞLİK OKULU ÖĞT /
5 ŞERİF KILIÇ SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
6 ELÇİN ALİYEV SPORCU İSTANBUL
7 NECİPCAN DOKGÖZ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
İST.KASIMPAŞA ÇPL
8 AHMET UÇAR SPORCU BURSA BÜY.BLD.
9 AHMET UYAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL
10 VEYSEL SARIKURT SPORCU RİZE TOHM
11 RAHMAN BİLİCİ SPORCU ANKARA ASKİ SK
12 66 ATAKAN YÜKSEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL ANKARA / BALA İBRAHİM GÜNDÜZ ORTAOKULU BED.ÖĞRT
13 A.SAMET GÜNAL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
14 VOLKAN ÇAKIL SPORCU ANKARA ASKİ SK
15 ENSAR KARABACAK SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / SAKARYA ÜVN.BESYO
16 ENES BAŞAR SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
17 MURAT FIRAT SPORCU ANKARA ASKİ SK
18 71 MURAT DAĞ SPORCU ANKARA ASKİ SK
19 İLKER SÖNMEZ SPORCU RİZE ÇAYKUR SK
20 YUNUS ÖZEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / HENDEK KURTULUŞ İLKÖĞRETİM
21 SELÇUK CAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BURDUR / M.AKİF ERSOY ÜNV.BESYO
22 CENGİZ ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
23 AHMET YILMAZ SPORCU YOZGAT BL.SK
24 FEVZİ TOPÇU SPORCU İSTANBUL BÜY.BL
25 FURKAN DERE SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
26 75 EMRAH KUŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK SK İST / ZEYTİNBURNU MERKEZ EFENDİ AND.İHL.ÖĞT
27 FURKAN BAYRAK SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
28 Y.EMRE BAŞAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / SAKARYA ÜVN.BESYO
29 FATİH CENGİZ SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
30 SERKAN AKKOYUN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
31 OSMAN KÖSE SPORCU ANKARA ASKİ SK
32 ALİ HUNÇ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
33 80 ASLAN ATEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SK BARTIN ÜNV.BESYO
34 BURHAN AKBUDAK SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR
35 DOĞAN GÖKTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK AKSARAY ÜNV.
36 HASAN BASRİ YILDIRIM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN ÜNV.BESYO
37 HASAN BERK KILIÇ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
ANKARA GAZİ ÜNV.BESYO
38 MEHMET ALİ KÜÇÜKOSMAN SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR
39 85 METEHAN BAŞAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL DÜZCE/Gölyaka Şehit Ercan Eker Ortaokulu Öğretmeni
40 ALİ CENGİZ SPORCU ANKARA ASKİ SK AFYON / KOCATEPE ÜNV.
41 AHMET YILDIRIM SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA
42 ŞABAN KARATAŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK SK
43 KANSU İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
44 98 CENK İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İST / ŞİŞLİ END.MESLEK LİS.BED.EĞ.ÖĞRT
45 SÜLEYMAN DEMİRCİ SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
46 FATİH BAŞKÖY SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)
47 İLKER GENEL SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR BAYBURT / ŞEHİT METE OKUR ORTAOKULU ÖĞRETMENİ
48 IBRAHİM TIĞCI SPORCU RİZE ÇAYKUR SK
49 DOĞAN YILMAZ SPORCU ANKARA ASKİ SK ISPARTA /S.DEMİREL SAĞL.BİL.FAK.SP.BİL.
50 İRFAN METE SPORCU İSTANBUL BÜY.BL
51 ABDULKADİR ÇEBİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN / BARTIN ÜNV.
52 130 RIZA KAYAALP SPORCU ANKARA ASKİ
53 OSMAN YILDIRIM SPORCU ANKARA ASKİ SK BURSA / GÜRSU DÖRTÇELİK M.TEK.AND.LİSESİ
54 ALİ NAİL ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN ÜNV.BESYO
55 TAHA YASİN DÜNDAR SPORCU İSTANBUL PENDİK
G.İHT.KL
MUĞLA / SITKI KOÇMAN ÜNV.BESYO
56 EMRE MUYAN SPORCU MANİSA AKHİSAR BLD. AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
57 ZÜBEYİR EKİCİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL
58 SALİH BORA TEK.DİREKTÖR İST.DEMİRSPOR KLB
59 SERKAN ÖZDEN ANTRENÖR İSTANBUL BÜY.BL
60 REMZİ ÖZTÜRK ANTRENÖR İST.DEMİRSPOR
61 YUSUF DÜZER ANTRENÖR İSTANBUL BÜY.BL
62 AKİF CANBAŞ
MESUT ŞAHİN KONDİSYONER İSTANBUL
64 MUTTALİP AYAR DİYETİSYEN İSTANBUL
65 SUAT AKSAKAL MASÖR ERZURUM ŞEKER
FAB.MÜD
ERZURUM ŞEKER FAB.MÜD.
66 GÜRKAN ÖZDEN MASÖR İSTANBUL
67 HASAN ARABACIEV FİZYOTERAPİS
ANKARA
68 HAMZA ERTÜRK PSİKOLOG
70 ÖMER KIRMIZI DOKTOR İSTANBUL
71 ATA KARATAŞ.
wwe.guresiyorum.com