Home / GURES / FAALIYET PROGRAMI / Yıldızlarımız Antalya’da Kampa Giriyor
Yıldızlarımız Antalya’da Kampa Giriyor

Yıldızlarımız Antalya’da Kampa Giriyor

Yıldızlarımız Antalya’da Kampa Giriyor
11-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Uluslararası Zafer Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek Yıldız güreşçilerimiz, 23 Mart – 10 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya Kemer Rose Otel’de kampa giriyor.

Yıldız Kızlar ile Grekoromen ve Serbest Stil Yıldız Erkekler’de organize edilecek Zafer Turnuvası’nda mindere çıkacak sporcularımız, 19 gün boyunca tecrübeli teknik direktörleri ve antrenörleri eşliğinde çalışmalarını sürdürecekler.

İleriki yıllarda, Avrupa ve Dünya Şampiyonaları ile Olimpiyatlarda Türk Bayrağı’nı dalgalandırmak için gece gündüz çalışan Yıldızlarımız, Zafer Turnuvası’nda rakiplerine üstünlük sağlayarak Türk güreşinin altyapısının ne kadar kuvvetli olduğunu tüm dünyaya göstermek istiyorlar.

Toplam 150 sporcunun katılımıyla Kemer Rose Otel’de gerçekleştirilecek hazırlık kampında; Teknik Direktör İbrahim Şahin Yıldız kızlarımızı, Teknik Direktör Gökhan Yavaşer Serbest Stil Yıldız erkeklerimizi, Teknik Direktör Akif Canbaş ise Grekoromen Stil Yıldız erkeklerimizi çalıştıracaklar.

Yıldız Kızlar İsim Listesini görmek için www.tgf.gov.tr de tıklayınız

Grekoromen Stil Yıldız Erkekler İsim Listesini görmek içinwww.tgf.gov.tr de tıklayınız

Serbest Stil Yıldız Erkekler İsim Listesini görmek içinwww.tgf.gov.tr de tıklayınız

NOT: Kampa katılacak sporcuların Antalya’ya gelirken yanlarında 2 adet vesikalık fotoğraflarını ve Nüfus Cüzdanı fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top