Home / HABERLER / YILDIZLAR GÜREŞ LİGİ…
YILDIZLAR GÜREŞ LİGİ…

YILDIZLAR GÜREŞ LİGİ…

YILDIZLAR, GÜREŞ LİGİNDE PARLADI
 
İleriki yıllarda Türk güreşini uluslararası platformlarda temsil etmeye hazırlanan yıldız sporcularımız, Türkiye’nin dört farklı noktasında düzenlenen Güreş Ligi müsabakalarında karşı karşıya geldi.
Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Konya, Tokat, Muğla ve Kahramanmaraş’ta yapılan Yıldızlar Güreş Ligi 1. hafta müsabakaları, kıran kırana geçen mücadelelere sahne oldu.
Türk sporunun Avrupa ve Dünya arenasındaki madalya umudu olarak görülen yıldız pehlivanlar, takımlarının galibiyet elde edebilmesi için minder üzerinde üst seviyede performans sergileyerek teknik ve taktik savaşı verdiler. Kalite seviyesi yüksek maçların yapıldığı 1. hafta müsabakalarının ardından Muğla Gençlik Spor Kulübü, Göksun Gem Spor Kulübü, İstanbul Küçükköy Spor Kulübü ve Kahramanmaraş Gem Spor Kulübü, gruplarında liderlik koltuğuna oturdular.
Güreş Ligi’nde boy gösteren ve başarılı bir grafik çizen yıldız sporcuları tebrik eden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, tribünleri dolduran güreşseverlere ise teşekkür etti.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top