Home / HABERLER / Yıldız milli takım BURSA TOHM’ de başlayacak..
Yıldız milli takım BURSA TOHM’ de başlayacak..

Yıldız milli takım BURSA TOHM’ de başlayacak..

Yıldızlar Grekoromen Güreş Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Hazırlık Kampı Başlıyor

21 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında Yıldızlar Grekoromen Güreş Milli Takımı Avrupa Şampiyonası hazırlık kampı Bursa TOHM Kamp Eğitim Merkezi’nde başlıyor.

YADI ÜNVANI KULÜB ADRESİ OKUL-KURUM ADRESİ

1 42KG BARIŞ ERBEK SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR KL

2 BEKİR ATEŞ SPORCU RİZE ÇAYKUR RİZE İMKB TEK AND L.

3 HÜSEYİN GEÇİCİ SPORCU MANİSA AKHİSAR BELEDİYESİ AVNİ GEMİCİ ORTAOKULU

4 MURAT KALKAN SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR KL

5 GÖRKEM ERDOĞAN SPORCU SAKARYA HENDEK GİH SAKARYA HENDEK MTAL.

6 MELİK CUMAKİ SPORCU KAYSERİ TALAS SPOR KULÜBÜ SEYYİD BURHANEDDİN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

7 46 KG MÜKREMİN AKTAŞ SPORCU SAKARYA HENDEK GİH SAKARYA HENDEK MTAL.

8 İSMAİL ORUÇOĞLU SPORCU KONYA BBSK KONYA M.C.ÖKTEN AİHL

9 YUNUS EMRE AKTAŞ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

10 SEYFULLAH KILIÇ SPORCU SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ KAVAK AKŞEMSEDDİN İMAM HATİP ORTAOKULU

11 50KG MERT İLBARS SPORCU ANKARA TKİ ÇORUM SUNGURLU AND L.

12 BÜNYAMİN ESOĞLU SPORCU KAYSERİ ŞEKER KAYSERİ SEYYİD BURHANNEDDİN EML

13 ONUR YURT ADA SPORCU MANİSA AKHİSAR BELEDİYESİ AVNİ GEMİCİ ORTAOKULU

14 SEYİTCAN BEYTEKİN SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK

15 54KG KADİR KAMAL SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK AKHİSAR ÖZEL YÜKSEL KL.

16 FURKAN TOPRAK SPORCU MANİSA AKHİSAR BL.SK MANİSA HEDEF L.

17 MUHAMMED ACAR SPORCU ANKARA ASKİ ANKARA AZİZİYE KL.

18 FURKAN KARCI SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

19 58KG MUSTAFA SEFA YILDIRIM SPORCU İSTANBUL BBSK İST / İKİTELLİ O.S.B. MESLEK KOLEJİ

20 SERHAT KIRIK SPORCU SAKARYA HENDEK GİH SAKARYA HENDEK TML.

21 ABDULLAH TOPRAK SPORCU KAYSERİ ŞEKER KAYSERİ SEYYİD BURHANNEDDİN EML

22 UĞUR ERDOĞAN SPORCU İSTANBUL BBSK İSTANBUL Ö. İKİTELLİ OSBML

23 63KG EMRULLAH ÇANDIR SPORCU İSTANBUL GİH İSTANBUL KADIRGA EML

24 ABDÜLKADİR SAYDAM SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

25 MEHMET CAN DAŞDEMİR SPORCU ANKARA TEİAŞ ANKARA AHMET ANDİÇEN TML

26 GÖKHAN ÖZCAN SPORCU ANKARA MTA SK ANKARA ALTINDAĞ MESLEKİ VE TEKNİK A.LİS

27 69KG FURKAN DÜLGER SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

28 MUHİTTİN SARIÇİÇEK SPORCU SİVAS ZARA BL RİZE MERKEZ TML

29 DURAN TOSUN SPORCU ANKARA TEİAŞ ANKARA AHMET ANDİÇEN TML

30 YASİN KALINSAZLIOĞLU SPORCU ANKARA TEİAŞ ANKARA AHMET ANDİÇEN TML

31 76KG UBEYİD KARAMUK SPORCU İSTANBUL BBSK AÇIK LİSE

32 MÜCAHİT AYDIN SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

33 ARDAHAN ŞAHİN SPORCU İSTANBUL GİH İSTANBUL İHLAS KOLEJİ

34 SADIK SARI SPORCU SAKARYA HENDEK GİH

35 BEHREM BORA YILMAZ SPORCU SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ KAVAK ANADOLU LİSESİ

36 85KG M.FURKAN DURSUN SPORCU İSTANBUL BBSK İSTANBUL Ö. İKİTELLİ OSBML

37 OSMAN AYAYDIN SPORCU ANKARA ASKİ ANKARA Ö. AZİZİYE L.

38 HAMZA DİŞLİ SPORCU SAKARYA HENDEK GİH SAKARYA HENDEK TML.

39 LÜTFİ FURKAN ŞİMŞEK SPORCU ANTALYA KEPEZ BLD.SK

40 MERT GÜNEY SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İST MERKEZ EFENDİ AİHL

41 100KG MEHMET ATÇI SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA SK İSTANBUL KASIMPAŞA ÇPL

42 FATİH ÖNVERMEZ SPORCU ANKARA MTA SK ANKARA Ö.AZİZİYE AND L.

43 M.HAMZA BAKIR SPORCU İSTANBUL BBSK İSTANBUL MEV AND L.

44 İSMET EKER SPORCU İSTANBUL GİH İST MERKEZ EFENDİ AİHL

 

45 SERHAT KARAKOYUN TEK. SORUMLU ANKARA MTA SK

46 RÜSTEM MAMBETOV ANTRENÖR

47 MEHMET TURGUT ANTRENÖR KAYSERİ ŞEKER KAYSERİ / MELİKGAZİ MİMARSİNAN TEK.AND.LİSESİ 48 EBUBEKİR YILMAZ ANTRENÖR SAKARYA HENDEK GİH

49 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANTRENÖR MANİSA GSİM

50 MURAT IRMAK ANTRENÖR İSTANBUL KASIMPAŞA SK

51 MUSTAFA ERDEMİR ANTRENÖR KONYA GSİM 52 MİR.HAYDAR TÜRKOĞLU MASÖR KAYSERİ ŞEKER T

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top