Home / TURNUVALAR / ULUSLARARASI TURNUVALAR / Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası Programı 17-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Antalya Kepez Spor Salonunda yapılacak olan Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası
Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası Programı  17-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Antalya Kepez Spor Salonunda yapılacak olan Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası

Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası Programı 17-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Antalya Kepez Spor Salonunda yapılacak olan Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası

Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası Programı

17-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Antalya Kepez Spor Salonunda yapılacak olan Uluslararası Zafer Kupası Güreş Turnuvası Programı şöyle;

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

TURKISH WRESTLING FEDERATION

Tel : 0312 3107047 – 3100995 Faks : 0312 3119677

16’ULUSLAR ARASI YILDIZLAR “ ZAFER KUPASI” GÜREŞ TURNUVASI

YILDIZ ERKEKLER SERBEST, GREKOROMEN VE BAYANLAR

 16th INTERNATIONAL CADETS ‘VICTORY CUP’ TOURNAMENT

IN FREE STYLE, GRECO-ROMAN AND FEMALE WRESTLING

 17 – 19 MAYIS 2013 / ANTALYA / TÜRKİYE

PROGRAM

16 Mayıs 2013 PERŞEMBE

 17:00– 18:00 Hakem Kliniği

 18:00– 18:30 Teknik Toplantı

 19:00– 19:30 Tartı: FS – GR 42 – 54 – 69 FW 38 – 46 – 56 – 65

17 Mayıs 2013 CUMA

09:30– 13:30 Elemeler: FS – GR 42 – 54 – 69  FW 38 – 46 – 56 – 65

 15:30 – 16:00 Tartı: FS – GR 46 – 58 – 76 – 100FW 40 – 49 – 60

 16:00– 18:00 Yarı Final, Represaj: FS – GR 42 – 54 – 69

 FW 38 – 46 – 56 – 65

18:00 – 18:30 AÇILIŞ SEREMONİSİ

 18:30 – 19:30 3’üncülük- 5’incilik ve Final Müsabakaları: FS – GR 42 – 54 – 69  FW 38 – 46 – 56 – 65

18 Mayıs 2013 CUMARTESİ

09:30 – 13:30 Elemeler: FS – GR 46 – 58 – 76 – 100 FW 40 – 49 – 60

16:00 – 16:30 Tartı:        FS – GR 50 – 63 – 85  FW 43 – 52 – 70

16:30 – 18:00 Yarı Final, Represaj: FS – GR 46 – 58 – 76 – 100 FW 40 – 49 – 60

 18:00 – 19:00 3’üncülük- 5’incilik ve Final Müsabakaları: FS – GR 46 – 58 – 76 – 100 FW 40 – 49 – 60

19 Mayıs 2013 PAZAR

 

09:30 – 13:30 Elemeler: FS – GR 50 – 63 – 85  FW 43 – 52 – 70

 15:00 – 17:00 Yarı Final, Represaj:

 17:00 – 18:00 3’üncülük- 5’incilik ve Final Müsabakaları:

Scroll To Top