Home / HABERLER / U23 Dünya Güreş Şampiyonası..
U23 Dünya Güreş Şampiyonası..

U23 Dünya Güreş Şampiyonası..

#WrestleBelgrade U23 Dünya Şampiyonası; 1.BÖLÜM GREKOROMEN ;01-07 Kasım 2021 tarihlerinde Belgrad’ da yapılacak. Milli takım kadrolarımız(Güreşçi ile teknik adamlar) ve rakiplerinin(Taslak) listesi ekte. Kaynak UWW (Grekoromen-Kadın ve Serbest stil.) Müsabakalar; Grekoromen güreş ile 01 Kasım’ da başlayacak, kadınlar ve en son serbest stil ile sona erecek.(58 Ülke ,620 Güreşçi katılacak.) Canlı Link; https://uww.org/event/world-championships-57 Müsabakalar önce grekoromen güreşler ile başlayacak, kadın ve serbest stil ile devam edecek. Ekte; A) Milli takımlarımız, B) 2021 Avrupa kadroları, C) 2019 Milli takımlarımızın performans durumu, D) Muhtemel rakiplerimiz. E) Müsabaka programı.. Not/1.; U23 Dünya şampiyonası 2020 yılında Covid-19 nedeni ile UWW tarafından yapılamadı. Not/2.Grekoromen U23 milli takımı şu an Sarıyer TGF Mersinli Ahmet kampında çalışmalarını sürdürüyor. Kadın U23 milli takımı ise Yalova’ da, serbest U23 milli takımımız ise ; Elmadağ TGF güreş milli takım kampında bulunuyor. Not/3. Hakem olarak; Prof. Dr. H. İbrahim CİCİOĞLU/Delege, Prof. Dr. Süleyman Şahin/Mehmet ARI ile Abdullah POLAT ise görev yapacaklar.
A)Türk U23 milli takımlarımız ;
Grekoromen Güreş U23 milli takımımız; 55kg.Adem Burak UZUN/İzmir B. Belediyesi 60kg.Kerem KAMAL/İBB 63kg.Ahmet UYAR /İBB 67kg.Kadir KAMAL/İBB 72kg.Abdullah TOPRAK/Kayseri Şeker Sp. Klb. 77kg.Erkan ERGEN/Bursa B. Belediyesi 82kg.Samet YALDIRAN/Çorum Belediyesi 87kg.Muhittin SARIÇİÇEK/İBB 97kg.Beytullah KAYIŞDAĞ/ASKİ130kg.M.Fatih BOZKURT/İBB
Teknik EKİP; Salih BORA(Tek. Dir.) Antrenörler; Serkan ÖZDEN ,Remzi ÖZTÜRK, Akif CANBAŞ, Yusuf DÜZER Dr. Ömer KIRMIZI, Masör Tamer KISACIK ile Psikolog Hamza ERTÜRK , F. Terapist Eren YİĞİT
Kadın U23 milli takımımız; 50kg. Aynur ERGE/ENKA, 53kg.Zeynep YETGİL/ENKA,55kg.Eda TEKİN/Antalya GSİM,57kg.Elvira KAMALOĞLU/Erzincan Üzümlü Beld. Sp.Klb.,59kg. Ebru DAĞBAŞI/Tokat Turhal Güreşseverler Sp:Klb.,62kg.Yağmur ÇAKMAK/ENKA,65kg.Aslı DEMİR/ENKA,68kg.Nesrin BAŞ/Tokat Turhal Güreşseverler Sp.Klb.,72kg.merve PUL/ENKA ve 76kg. Ayşegül ÖZBEĞE/ENKA
Teknik Ekip; Yakup ÖZDEN (Tek.Dir.) Antrenörler ;Zeynep YILDIRIM, Erdem YİĞİT,Habip HALEPLİ, Şükrü GÖÇER Masöz; Funda BIÇKI
Serbest U23 milli takımımız; 57kg.Hafız Can HASDEMİR/Ank. Şeker Spor 61kg.Ahmet DUMAN/ASKİ 65kg. Cavit ACAR/ASKİ 70kg. Cüneyt BUDAK/ASKİ 74kg.İsa DEMİR/ASKİ 79kg.Ramazan SARI/ASKİ 86kg.Emre ÇİFTÇİ/ASKİ 92kg.Erhan YAYLACI/ASKİ 97kg.Feyzullah AKTÜRK/ Çanakkale Lapseki Belediyesi 125kg.Anıl Berkan KILIÇSALLAYAN/K. Maraş Belediyesi
Teknik Ekip; Antrenörler; Abdullah ÇAKMAR, İsak İRKBAYHANOV, Mehmet YOZGAT, Fırat BİNİCİ ,
Doktor; Murad Gireev, Masör Osman OK
B) Avrupa kadrolarımız
U23 AVRUPA’ da yer alan milli takımlarımızdan ayrı olarak; Grekoromen stilde dört sıklette, serbest stilde bir kadınlarda ise üç sıklette kadro değişti.

60 Kg Kerem Kamal- İstanbul BB
63 Kg Ahmet Uyar -İBB
72 Kg Abdullah Toprak-Kayseri Şeker
82 Kg. Samet Yaldıran –Çorum Belediyesi

Serbest Güreş Milli takımı
61 kg. Ahmet Duman( Aski)

Kadınlar;
57KG.Elvira Kamaloğlu-Erzincan Üzümlü Beld.
59KG. Ebru Dağbaşı-Tokat-Turhal Güreş severler der.
62KG. Yağmur Çakmak-Enka

C) 2019 Milli takım performans durumu ;
2019 U23 Dünya Şampiyonası ; Serbest stil; 8. 79 ve 86’ da Bronz madalya; Ramazan İsak SARI(takımda ama 79kg olarak ) ile Osman GÖÇEN(Burada güreşmiyor ) ,
Grekoromen; 7. Üç Bronz madalya .55,77 ve 130kg . Ekrem Öztürk(Burada güreşmiyor.), Serkan Akkoyun(Burada güreşmiyor) , Osman Yıldırım(Burada güreşmiyor.) .
Kadınlar; 17. 1 Bronz Zeynep Yetgil(Takımda /53kg olarak ))

D)Rakiplerimiz.
SERBEST STİL
57kg
Manvel KHNDZRTSYAN (ARM)
Aliabbas RZAZADE (AZE)
Dzmitry SHAMELA (BLR)
Logan James SLOAN (CAN)
Diamantino IUNA FAFE (GBS)
Ramaz TURMANIDZE (GEO)
Niklas STECHELE (GER)
Saurabh Madhukar IGAVE (IND)
Ali Abolfazl GHOLI ZADEGAN KOLOUKHI (IRI)
Simone Vincenzo PIRODDU (ITA)
Rakhat KALZHAN (KAZ)
Bekbolot MYRZANAZAR UULU (KGZ)
Meshal Adullah A ALJAYZANI (KSA)
Petru CRACIUN (MDA)
Ganbayar NAMSRAI (MGL)
Besir ALILI (MKD)
Ali M M ABURUMAILA (PLE)
Ramazan ABDURAKHIMOV (RUS)
Nils LEUTERT (SUI)
Muhamad IKROMOV (TJK)
Hafiz Can HASDEMIR (TUR)
Vladlen OPANASENKO (UKR)
Patrick Ryan GLORY (USA)
Arslan RAKHIMOV (UZB)

61kg
Endrio AVDYLI (ALB)
Arsen HARUTYUNYAN (ARM)
Intigam VALIZADA (AZE)
Jason Guy LUNEAU (CAN)
Arman Norik ELOYAN (FRA)
Muhammad MOKAEV (GBR)
Teimuraz VANISHVILI (GEO)
Nico MEGERLE (GER)
Gamzatgadzsi HALIDOV (HUN)
Suraj Rajkumar KOKATE (IND)
Majid Almas DASTAN (IRI)
Daniel PUCINO (ITA)
Assyl AITAKYN (KAZ)
Taiyrbek ZHUMASHBEK UULU (KGZ)
Faisal Khalid E ALDOSSARY (KSA)
Soufiane KABIL (MAR)
Leomid COLESNIC (MDA)
Narankhuu NARMANDAKH (MGL)
Artur Sergeevitch CHEBODAEV (RUS)
Mohamed GIBBATEH (SLE)
Nino LEUTERT (SUI)
Ahmet DUMAN (TUR)
Kamil KERYMOV (UKR)
Christopher CANNON (USA)
Sardor RUZIMOV (UZB)

65kg
Hrachya MARGARYAN (ARM)
Ziraddin BAYRAMOV (AZE)
Stilyan Yanchev ILIEV (BUL)
Jacob Tizoc ALEXANDER TORRES (CAN)
David KOPRIVA (CZE)
Marwane Ahmed YEZZA (FRA)
Ross Taylor CONNELLY (GBR)
Iveriko JULAKIDZE (GEO)
Leon GERSTENBERGER (GER)
Georgios PILIDIS (GRE)
Marcell BUDAI KOVACS (HUN)
Parvinder PARVINDER (IND)
Seyedhassan Seyedhossein EBADIMERMETI (IRI)
Colin John REALBUTO (ITA)
Adil OSPANOV (KAZ)
Gilbert Mbevoni KABOCHE (KEN)
Aibek TOKTOGUL UULU (KGZ)
Ahmed Fawzi M BARAHMAH (KSA)
Abdelwahad BADRI (MAR)
Pavel GRAUR (MDA)
Tugsjargal ERDENEBAT (MGL)
Sebastian C RIVERA (PUR)
Stefan Ionut COMAN (ROU)
Ibragim ABDURAKHMANOV (RUS)
Sulaiman KARGBO (SLE)
Cavit ACAR (TUR)
Erik ARUSHANIAN (UKR)
Domonick Petro DEMAS (USA)
Abbos RAKHMONOV (UZB)

70kg
Elmaz KRYEZIU (ALB)
Abdelkader IKKAL (ALG)
Vazgen TEVANYAN (ARM)
Turan BAYRAMOV (AZE)
Daniil AMELYANCHYK (BLR)
Trystan Hideki KATO (CAN)
Sergio Peter GODOY VITE (ECU)
Bacar NDUM (GBS)
Giorgi ELBAKIDZE (GEO)
Shamil USTAEV (GER)
Christos CHRISTOFORIDIS (GRE)
Botond GULYAS (HUN)
Naveen NAVEEN (IND)
Aliakbar Aliasghar FAZLIKHALILI (IRI)
Raul ZARBALIEV (ISR)
Sanzhar DOSZHANOV (KAZ)
Ernazar AKMATALIEV (KGZ)
Nicolai GRAHMEZ (MDA)
Temuujin MENDBILEG (MGL)
Norbert MOLNOS (ROU)
Rezuan KAZHAROV (RUS)
Viktor Stiven VOINOVIC (SRB)
Tobias PORTMANN (SUI)
Daniel CHOMANIC (SVK)
Mustafo AKHMEDOV (TJK)
Cuneyt BUDAK (TUR)
Denys BOROHAN (UKR)
Jacori Tyrese TEEMER (USA)
Begijon KULDASHEV (UZB)
74kg
Hrayr ALIKHANYAN (ARM)
Simon MARCHL (AUT)
Dzhabrail GADZHIEV (AZE)
Davud ALIZALAU (BLR)
Nikolay Iliev DIMITROV (BUL)
Devan Jarred LARKIN (CAN)
Caetano ANTONIO SA (GBS)
Temuri BERUASHVILI (GEO)
Tino RETTINGER (GER)
Parveen MALIK (IND)
Mohmmadsadegh Biglar FIROUZPOURBANDPEI (IRI)
Naftali Hertz HOROWITZ (ISR)
Jacopo MASOTTI (ITA)
Akezhan ABDIKHAMIT (KAZ)
Mathayo Matonya MAHABILA (KEN)
Rabii REGANI (MAR)
Vasile DIACON (MDA)
Suldkhuu OLONBAYAR (MGL)
Serhan SHAKIROV (MKD)
Szymon WOJTKOWSKI (POL)
Jonathan PARRILLA RAMOS (PUR)
Krisztian BIRO (ROU)
Chermen VALIEV (RUS)
Sheku KASSEGBAMA (SLE)
ANDRIJA IVANOVIC (SRB)
Isa DEMIR (TUR)
Vadym KURYLENKO (UKR)
Peyton Gaylord ROBB (USA)
Asomiddin HASANOV (UZB)
79kg
Arman AVAGYAN (ARM)
Ashraf ASHIROV (AZE)
Yahor AKULICH (BLR)
Oktay Ruzhdi HASAN (BUL)
Erik REINBOK (EST)
Goga MAMIAURI (GEO)
Georgios KOUGIOUMTSIDIS (GRE)
Botond LUKACS (HUN)
Vicky VICKY (IND)
Ali Bakhtiar SAVADKOUHI (IRI)
Bibarys NURYLLAULY (KAZ)
Eugeniu MIHALCEAN (MDA)
Batzul DAMJIN (MGL)
Hammam J H ABUSNAINA (PLE)
Magomed MAGOMAEV (RUS)
Foday KARGBO (SLE)
Tanguy DARBELLAY (SUI)
Ramazan SARI (TUR)
Valentyn BABII (UKR)
Michael Anthony LABRIOLA (USA)
Otabek SALOMOV (UZB)
86kg
Fateh BENFERDJALLAH (ALG)
Mher MARKOSYAN (ARM)
Benjamin GREIL (AUT)
Abubakr ABAKAROV (AZE)
Ilya KHAMTSOU (BLR)
Dzhemal Rushen ALI (BUL)
Hunter Jeffery LEE (CAN)
Rakhim MAGAMADOV (FRA)
Demur MEGENEISHVILI (GEO)
Lars SCHAEFLE (GER)
Sandeep Singh MANN (IND)
Sajjad Saberali GHOLAMI (IRI)
Uri KALASHNIKOV (ISR)
Salvatore DIANA (ITA)
Islyambek ILYASSOV (KAZ)
Nurtilek KARYPBAEV (KGZ)
Ivars SAMUSONOKS (LAT)
Kornelijus STULGINSKAS (LTU)
Ivan ICHIZLI (MDA)
Layth A H ABUSHRAIM (PLE)
Cezary Marek SADOWSKI (POL)
Amanula RASULOV (RUS)
Emre CIFTCI (TUR)
Mukhammed ALIIEV (UKR)
Myles Porter WILSON (USA)
Bobur ISLOMOV (UZB)

92kg
Osman NURMAGOMEDOV (AZE)
Arkadzi PAHASIAN (BLR)
Kolyo Dimitrov DIMITROV (BUL)
Julien CHOQUETTE (CAN)
Miriani MAISURADZE (GEO)
Johannes MAYER (GER)
Singh GURADESHWAR (IND)
Amirhossein Biglar FIROUZPOURBANDPEI (IRI)
Davide COSSU (ITA)
Bekzat URKIMBAY (KAZ)
Gheorghe ERHAN (MDA)
Orgilokh DAGVADORJ (MGL)
Stole EFTIMOV (MKD)
Azamat ZAKUEV (RUS)
Viliam OROSS (SVK)
Erhan YAYLACI (TUR)
Denys SAHALIUK (UKR)
Santino Michael BONACCORSI (USA)
Rustam SHODIEV (UZB)
97kg
Islam ILYASOV (AZE)
Vasil PAULIUCHENKA (BLR)
Tsvetan Danielov EVTIMOV (BUL)
Richard Phillip Junior DESCHATELETS (CAN)
Zuriko URTASHVILI (GEO)
Milan Andras KORCSOG (HUN)
Sahil SAHIL (IND)
Ali Reza Abbasali ABDOLLAHI (IRI)
Yunus GAFUROV (KAZ)
Radu LEFTER (MDA)
Altangerel CHINBAT (MGL)
Michal Jan BIELAWSKI (POL)
Shamil Imam GADZHIALIEV (RUS)
Sven Janovitj ENGSTROEM (SWE)
Feyzullah AKTURK (TUR)
Danylo STASIUK (UKR)
Jonathan Leonard AIELLO (USA)
125kg
Paris KAREPI (ALB)
Martin SIMONYAN (ARM)
Yaraslau SLAVIKOUSKI (BLR)
Georgi Lyubomirov IVANOV (BUL)
Aly Medhat Abde BARGHOUT (CAN)
Solomon MANASHVILI (GEO)
Azamat KHOSONOV (GRE)
Mohit MOHIT (IND)
Ali Mohammadebrahim AKBARPOURKHORDOUNI (IRI)
Lior ALTSHULER (ISR)
Aaron Anthony JOHNSON (JAM)
Bakdaulet OSSERBAY (KAZ)
Samhan JABRAILOV (MDA)
Redjep HAJDARI (MKD)
Blas Alejandro ORTIZ ALAYON (PUR)
Alen KHUBULOV (RUS)
Anil Berkan KILICSALLAYAN (TUR)
Yurii IDZINSKYI (UKR)
Anthony Lawrence CASSIOPPI (UgSA)
Greco-Roman
55kg
Bajram SINA (ALB)
Ashot MKHITARYAN (ARM)
Nihad GULUZADE (AZE)
Denis Krasimirov DEMIROV (BUL)
Ramaz SILAGAVA (GEO)
Steven ECKER (GER)
Arshad ARSHAD (IND)
Poya Soulat DAD MARZ (IRI)
Alpamys DASTANBEK (KAZ)
Akyikat KULZHIGIT UULU (KGZ)
Artiom DELEANU (MDA)
Snorre Harsem LUND (NOR)
Grzegorz Krzysztof HILDEBRAND (POL)
Denis Florin MIHAI (ROU)
Mavlud RIZMANOV (RUS)
Sebastian KOLOMPAR (SRB)
Adem Burak UZUN (TUR)
Taras KRUPSKYI (UKR)
Taylor Craig LA MONT (USA)
Ikhtiyor BOTIROV (UZB)

60kg
Tigran MINASYAN (ARM)
Hleb MAKARANKA (BLR)
Miroslav Mariov EMILOV (BUL)
Jeremy Renzo PERALTA GONZALEZ (ECU)
Irakli DZIMISTARISHVILI (GEO)
Vikas VIKAS (IND)
Mehdi Seifollah MOHSEN NEJAD (IRI)
Tommaso BOSI (ITA)
Nursultan BAZARBAYEV (KAZ)
Nurmukhammet ABDULLAEV (KGZ)
Meshal Adullah A ALJAYZANI (KSA)
Vitalie ERIOMENCO (MDA)
Olivier Tomasz SKRZYPCZAK (POL)
Razvan ARNAUT (ROU)
Anvar ALLAKHIAROV (RUS)
David NOVIC (SRB)
Dimitar Ivaylov SANDOV (SUI)
Jui Chi HUANG (TPE)
Kerem KAMAL (TUR)
Ihor KUROCHKIN (UKR)
Dylan Steven GREGERSON (USA)
Mukhammadkodir YUSUPOV (UZB)

63kg
Hrachya POGHOSYAN (ARM)
Hasan MAMMADLI (AZE)
Antonio Jordan RUIZ MORA (ECU)
Leri ABULADZE (GEO)
Andrej GINC (GER)
Krisztian KECSKEMETI (HUN)
Neeraj NEERAJ (IND)
Ali Reza Ayat Ollah NEJATI (IRI)
Assaukhat MUKHAMADIYEV (KAZ)
Faisal Khalid E ALDOSSARY (KSA)
Corneliu RUSU (MDA)
Arslanbek SALIMOV (POL)
Georgii TIBILOV (RUS)
Zolt ZONAI (SRB)
Ahmet UYAR (TUR)
Oleksandr HRUSHYN (UKR)
David Arthur STEPANIAN (USA)
Kamol KUZIEV (UZB)

67kg
Abdelmalek MERABET (ALG)
Sahak HOVHANNISYAN (ARM)
Hasrat JAFAROV (AZE)
Aliaksandr LIAVONCHYK (BLR)
Ivo Krasimirov ILIEV (BUL)
Julian Stiven HORTA ACEVEDO (COL)
Elmer Joakim MATTILA (FIN)
Joni KHETSURIANI (GEO)
Nils BUSCHNER (GER)
Ashu ASHU (IND)
Mohammad Javad Saadat REZAEI (IRI)
Ignazio SANFILIPPO (ITA)
Mukhamedali MAMURBEK (KAZ)
Marlen ASIKEEV (KGZ)
Ahmed Fawzi M BARAHMAH (KSA)
Adomas GRIGALIUNAS (LTU)
Diego Alberto MARTINEZ DE LEIJA (MEX)
Jacob TANGEN (NOR)
Vasile Alexandru DOSOFTEI (ROU)
Miakhdi Abubakarovitch IAKHIAEV (RUS)
Ugljesa GAJIC (SRB)
Kadir KAMAL (TUR)
Oleksii MASYK (UKR)
Alston Jon NUTTER (USA)
Makhmud BAKHSHILLOEV (UZB)
72kg
Kevin KUPI (ALB)
Shant KHACHATRYAN (ARM)
Ulvu GANIZADE (AZE)
Pavel PUKLAVEC (CRO)
Luka MALOBABIC (CRO)
Denis MERTL (CZE)
Marcos SANCHEZ SILVA MEJIAS (ESP)
Joni Pekka KOMPPA (FIN)
Otar ABULADZE (GEO)
Idris Hanpasaevic IBAEV (GER)
Krisztian Istvan VANCZA (HUN)
Vikas VIKAS (IND)
Amir Ali ABDI (IRI)
Azat SADYKOV (KAZ)
Iigilik SATYMKUL UULU (KGZ)
Mihai PETIC (MDA)
Sergei KUTUZOV (RUS)
Sheku KASSEGBAMA (SLE)
Aron PINTER (SRB)
Oliver OLAH (SVK)
Erik Arthur PERSSON (SWE)
Abdullah TOPRAK (TUR)
Andrii KULYK (UKR)
Benjamin Davis PEAK (USA)
Jamol JUMABAEV (UZB)

77kg
Ardit NDOJ (ALB)
Samvel GRIGORYAN (ARM)
Shirkhan GULIYEV (AZE)
Mikita KAZAKOU (BLR)
Zlatomir Dinkov EMILOV (BUL)
Brandon CALLE PEREZ (COL)
Jakub BIELESZ (CZE)
Edvin KIN (EST)
Akseli Elias YLI HANNUKSELA (FIN)
Nikoloz TCHIKAIDZE (GEO)
Tamas LEVAI (HUN)
Sajan SAJAN (IND)
Amin Yavar KAVIYANINEJAD (IRI)
Luigi RINALDI (ITA)
Rassul ZHUNIS (KAZ)
Akylbek TALANTBEKOV (KGZ)
Alexandrin GUTU (MDA)
Per Anders KURE (NOR)
Patryk Adam BEDNARZ (POL)
Sergei STEPANOV (RUS)
Foday KARGBO (SLE)
Aleksa ILIC (SRB)
Per Albin OLOFSSON (SWE)
Daler REZA ZADE (TJK)
Lamjed MAAFI (TUN)
Erkan ERGEN (TUR)
Dmytro VASETSKYI (UKR)
Britton Wayne HOLMES (USA)
Dilshod OMONGELDIYEV (UZB)
82kg
Gagik HAKOBYAN (ARM)
Yauheni YUROU (BLR)
Jose Esteban MOSQUERA MURILLO (COL)
Karlo KODRIC (CRO)
Sebastian PETRAC (CRO)
Ranet KALJOLA (EST)
Otto Eemeli KETONEN (FIN)
Aivengo RIKADZE (GEO)
Ilias PAGKALIDIS (GRE)
Moric KISMONI (HUN)
Rohit DAHIYA (IND)
Mohammad Aziz NAGHOUSI (IRI)
Dias KALEN (KAZ)
Beksultan NAZARBAEV (KGZ)
Arminas LYGNUGARIS (LTU)
Mustapha AFIRAOU (MAR)
Exauce MUKUBU (NOR)
Shamil Letkaevitch OZHAEV (RUS)
Branko KOVACEVIC (SRB)
Ramon Rainer BETSCHART (SUI)
Mats Ola Lukas AHLGREN (SWE)
Samet YALDIRAN (TUR)
Dmytro GARDUBEI (UKR)
Thomas George BRACKETT (USA)
Mukhammadkodir RASULOV (UZB)
87kg
Gevorg TADEVOSYAN (ARM)
Mahammad AHMADIYEV (AZE)
Kiryl MASKEVICH (BLR)
Svetoslav Nikolaev NIKOLOV (BUL)
Filip SMETKO (CRO)
Matej MANDIC (CRO)
Andreas VAELIS (EST)
Markus Tapani SIHTOLA (FIN)
Temuri TCHKUASELIDZE (GEO)
David LOSONCZI (HUN)
Kumar SUNIL (IND)
Naser Ghasem ALIZADEH (IRI)
Simone FIDELBO (ITA)
Maksat SAILAU (KAZ)
Azat SALIDINOV (KGZ)
Abdelali EL FALLAKI (MAR)
Gabriel LUPASCO (MDA)
Ruben Elias BEEN (NOR)
Szymon SZYMONOWICZ (POL)
Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS)
Mario VUKOVIC (SRB)
Muhittin SARICICEK (TUR)
Vitalii ANDRIIOVYCH (UKR)
Spencer WOODS (USA)
97kg
Albert YEGHIKYAN (ARM)
Markus RAGGINGER (AUT)
Uladzislau PUSTASHYLAU (BLR)
Mariyan Iliyanov MARINOV (BUL)
Ondrej DADAK (CZE)
Richard KARELSON (EST)
Arvi Martin SAVOLAINEN (FIN)
Giorgi KATSANASHVILI (GEO)
Patrick NEUMAIER (GER)
Michail IOSIFIDIS (GRE)
Alex Gergo SZOKE (HUN)
Deepanshu DEEPANSHU (IND)
Morteza Rasoul ALGHOSI (IRI)
Luca SVAICARI (ITA)
Daulet DOSSYBAYEV (KAZ)
Daniiar SHERIMBEKOV (KGZ)
Arnoldas BARANOVAS (LTU)
Marcus WORREN (NOR)
Gerard Cyprian KURNICZAK (POL)
Artur SARGSIAN (RUS)
Aleksandar SIMOVIC (SRB)
Damian VON EUW (SUI)
Beytullah KAYISDAG (TUR)
Oleksandr YEVDOKIMOV (UKR)
Nicholas Allen BOYKIN (USA)
130kg
David OVASAPYAN (ARM)
Sarkhan MAMMADOV (AZE)
Diego Jesus ALMENDRAS RODRIGUEZ (CHI)
Giorgi TSOPURASHVILI (GEO)
Franz RICHTER (GER)
Nikolaos NTOUNIAS (GRE)
Dariusz Attila VITEK (HUN)
Aryan PANWAR (IND)
Amin Mohammadzaman MIRZAZADEH (IRI)
Anton SAVENKO (KAZ)
Nikola MILATOVIC (NOR)
Lenard Istvan BEREI (ROU)
Mikhail LAPTEV (RUS)
Vladan ZIVKOVIC (SRB)
Delian Hossein ALISHAHI (SUI)
Amine GUENNICHI (TUN)
Fatih BOZKURT (TUR)
Sviatoslav KALASHNIKOV (UKR)
Brandon Hunter METZ (USA)
Women’s Wrestling
50kg. Aynur ERGE, 53kg.Zeynep YETGİL,55kg.Eda TEKİN,57kg.Elvira KAMALOĞLU,59kg. Ebru DAĞBAŞI,62kg.yağmur ÇAKMAK,65kg.Aslı DEMİR,68kg.Nesrin BAŞ,72kg.merve PUL ve 76kg. Ayşe ÖZBEĞE..
50kg
Shahana NAZAROVA (AZE)
Anastasiya YANOTAVA (BLR)
Samantha Francesca ROMANO (CAN)
Lucia Yamileth YEPEZ GUZMAN (ECU)
Lisa ERSEL (GER)
Shivani PAWAR (IND)
Kamila APEKOVA (KAZ)
Maria LEORDA (MDA)
Munkhgerel MUNKHBAT (MGL)
Stefania Claudia PRICEPUTU (ROU)
Mariia TIUMEREKOVA (RUS)
Yung Hsun LIN (TPE)
Sarra HAMDI (TUN)
Aynur ERGE (TUR)
Tetiana PROFATILOVA (UKR)
Emily King SHILSON (USA)
53kg
Gultakin SHIRINOVA (AZE)
Hanna VARABYEVA (BLR)
Taylor Kennedy MCPHERSON (CAN)
Szimonetta Timea SZEKER (HUN)
Ankush ANKUSH (IND)
Carmen DI DIO (ITA)
Ellada MAKHYADDINOVA (KAZ)
Emma Nekesa WANGILA (KEN)
Mariana DRAGUTAN (MDA)
Khulan BATKHUYAG (MGL)
Ekaterina VERBINA (RUS)
Meng Hsuan HSIEH (TPE)
Zeynep YETGIL (TUR)
Mariia VYNNYK (UKR)
Ronna Marie HEATON (USA)

55kg
Elnura MAMMADOVA (AZE)
Viktoryia VOLK (BLR)
Virginie KAZE GASCON (CAN)
Anju ANJU (IND)
Ainur ASHIMOVA (KAZ)
Enkhzul BATBAATAR (MGL)
Alicja CZYZOWICZ (POL)
Andreea Beatrice ANA (ROU)
Aleksandra SKIRENKO (RUS)
Zainab BARRIE (SLE)
Eda TEKIN (TUR)
Khrystyna Zoryana DEMKO (UKR)
Alexandra Wray HEDRICK (USA)

57kg
Hanna VAHER (BLR)
Hannah Fay TAYLOR (CAN)
Erika BOGNAR (HUN)
Nitika NITIKA (IND)
Aurora RUSSO (ITA)
Altyn SHAGAYEVA (KAZ)
Nazira MARSBEK KYZY (KGZ)
Maral BATTSOOJ (MGL)
Esther Omolayo KOLAWOLE (NGR)
Othelie Annette HOEIE (NOR)
Patrycja GIL (POL)
Viktoriia VAULINA (RUS)
Elvira KAMALOGLU (TUR)
Alina HRUSHYNA AKOBIIA (UKR)
Cheyenne Brooke SISENSTEIN (USA)
59kg
Krystsina SAZYKINA (BLR)
INVILLE (CAN)
Anne Beatrice NUERNBERGER (GER)
Anna Hella SZEL (HUN)
Pushpa PUSHPA (IND)
Diana KAYUMOVA (KAZ)
Lolita OBOLEVICA (LAT)
Atika EL ASLA (MAR)
Anastasia NICHITA (MDA)
Anhelina LYSAK (POL)
Anastasiia SIDELNIKOVA (RUS)
Ebru DAGBASI (TUR)
Antonyna KULAHINA (UKR)
Michaela Hope BECK (USA)

62kg
Zhala ALIYEVA (AZE)
Tatsiana PAULAVA (BLR)
Raya Zhanetova KYOSEVA (BUL)
Ana Paula GODINEZ GONZALEZ (CAN)
Ameline DOUARRE (FRA)
Radhika RADHIKA (IND)
Aurora CAMPAGNA (ITA)
Irina KUZNETSOVA (KAZ)
Zineb HASSOUNE (MAR)
Anastasiia PAROKHINA (RUS)
Anna FABIAN (SRB)
Hsin Ping PAI (TPE)
Yagmur CAKMAK (TUR)
Tetiana RIZHKO (UKR)
Emma Patricia BRUNTIL (USA)

65kg
Albina DRAZHI (ALB)
Birgul SOLTANOVA (AZE)
Alina MAKSIMAVA (BLR)
Izabel Mariyanova HRISTOVA (BUL)
Miki Elizabeth ROWBOTTOM (CAN)
Koumba Selene Fanta LARROQUE (FRA)
Eyleen SEWINA (GER)
Nisha NISHA (IND)
Elena ESPOSITO (ITA)
Aina TEMIRTASSOVA (KAZ)
Winrose ALIVISA (KEN)
Elma ZEIDLERE (LAT)
Kamila Czeslawa KULWICKA (POL)
Dinara KUDAEVA SALIKHOVA (RUS)
Linnea Antonia SVENSSON (SWE)
Khadija JLASSI (TUN)
Asli DEMIR (TUR)
Kateryna ZELENYKH (UKR)
Ashlynn Justine ORTEGA (USA)
68kg
Natallia BELSKAYA (BLR)
Kendra Augustine Jocelyne DACHER (FRA)
Sophia SCHAEFLE (GER)
Viktoria FELHO (HUN)
Monika MONIKA (IND)
Albina KAIRGELDINOVA (KAZ)
Delgermaa ENKHSAIKHAN (MGL)
Vusala PARFIANOVICH (RUS)
Tindra Linnea SJOEBERG (SWE)
Nesrin BAS (TUR)
Oksana CHUDYK (UKR)
Alyvia Nicole FISKE (USA)
72kg
Anastasiya ZIMIANKOVA (BLR)
Alexia Rose SHERLAND (CAN)
Lilly SCHNEIDER (GER)
Divya KAKRAN (IND)
Eleni PJOLLAJ (ITA)
Alexandra ZAITSEVA (KAZ)
Kornelija ZAICEVAITE (LTU)
Maria larisa NITU (ROU)
Marina SUROVTSEVA (RUS)
Zsuzsanna MOLNAR (SVK)
Zaineb SGHAIER (TUN)
Merve PUL (TUR)
Anastasiya ALPYEYEVA (UKR)
Kayla Marie MARANO (USA)

76kg
Kseniya DZIBUK (BLR)
Tatiana RENTERIA RENTERIA (COL)
Genesis Rosangela REASCO VALDEZ (ECU)
Bernadett NAGY (HUN)
Bipasha BIPASHA (IND)
Enrica RINALDI (ITA)
Dilnaz MULKINOVA (KAZ)
Aiperi MEDET KYZY (KGZ)
Kamile GAUCAITE (LTU)
Diana Elena VLASCEANU (ROU)
Evgeniia ZAKHARCHENKO (RUS)
Andela PRIJOVIC (SRB)
Aysegul OZBEGE (TUR)
Alina RUDNYTSKA LEVYTSKA (UKR)
Kylie Renee WELKER (USA)
https://uww.org/article/wrestlebelgrade-u23-world-championship-entries?fbclid=IwAR1ee2NUiBZrflgwzJxPT7umzla-UU0gNu3aglnBCj5wgAH9JFnvYGgSovs
E) Müsabaka Programı
-01 KASIM ELEMLER SABAH
55-63-77-87-130kg
AKŞAM YARI FİNAL 55-63-77-87-130kg
-02 KASIM SABAH
60-67-72-82-97kg
AKŞAM – Y.FİNAL 60-67-72-82-97kg
FİNAL 55-63-77-87-130
-03 KASIM SABAH… Kadınlar
– 50-55-59-68-76kg
Grekoromen stil
AKŞAM – 60-67-72-82-97kg
04 Kasım
Kadınlar Sabah 53-57-62-65-72kg
Akşam
Yarı Final – 53-57-62-65-72kg
Final 50-55-59-68-76kg
5 Kasım
Serbest stil Sabah – 57-65-70-79-97kg
Akşam
Serbest yarı final 57-65-70-79-97kg
Kadınlar Final – 53-57-62-65-72kg
6 Kasım
Sabah – 61-74-86-92-125kg
Akşam
Yarı Final – 61-74-86-92-125kg
Final.. – 57-65-70-79-97kg
7 Kasım
Final 61-74-86-92-125kg
Ata KARATAŞ www.guresiyorum.com

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top