Home / LIGLER / SÜPER LİG’DE ASKİ VE İSTANBUL BŞB, ZİRVEDE !
SÜPER LİG’DE ASKİ VE İSTANBUL BŞB, ZİRVEDE !

SÜPER LİG’DE ASKİ VE İSTANBUL BŞB, ZİRVEDE !

SÜPER LİG’DE ASKİ VE İSTANBUL BŞB, ZİRVEDE !

Türkiye’nin farklı şehirlerinde eş zamanlı olarak yapılan Serbest ve Grekoromen Stil Süper 1. Güreş Ligi’nin ikinci devre ilk hafta müsabakaları sonucunda, Ankara ASKİ Spor Kulübü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, gruplarında liderlik ipini göğüslediler.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen ve seyir zevki yüksek müsabakaları bünyesinde barındıran Süper 1. Güreş Ligleri, düzenlendiği her ilde, tribünleri dolduran güreşseverlere heyecan dolu saatler yaşatmaya devam ediyor.

Güreş Ligi’nin ikinci devre ilk hafta maçları, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Erzurum, Bursa, Manisa, ve İzmir’de yapıldı. Serbest ve Grekoromen stilde rakip takımlara karşı üstünlük sağlayan Ankara ASKİ Spor Kulübü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, haftanın kazançlı takımları oldular. Mayosunu giydikleri takımların galibiyeti için üst düzey performans sergileyen güreşçiler ise, dişe diş bir mücadele ortaya koydular.

Eski zamanlarda amaçsız ve hedefsiz bir şekilde gerçekleştirilen lig müsabakalarını tarihe gömerek artık kaliteli müsabakalara şahitlik ettiklerini dile getiren Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, mindere çıkan sporcuları ise tebrik etti.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top