Home / HABERLER / Serbestte üç Yarıfinal var..İkide bayan madalya maçı var
Serbestte üç Yarıfinal var..İkide bayan madalya maçı var

Serbestte üç Yarıfinal var..İkide bayan madalya maçı var

U23 AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI/SERBEST’ TE ÜÇ YARI FİNAL VAR..BAYANLARDA AKŞAM ZEYNEP /ALTIN İÇİN VE ASLI İSE BRONZ İÇİN MİNDRE ÇIKACAKLAR.. SERBEST 2. GRUP KUARALARI..   KAY.TGF

Utku DOGAN, Bekir Şahin, Enes Uslu, Yarı Finale kaldılar..

Küçükyıldırım ile Aktürk Yarı finalden sonra duruma göere repesaj için güreşecekler..

TRTSPOR  Zeyenp Yetgili  Altın için Aslı Tuğcu ise Bronz Madalya için güreşecekler.

18.00’ de Canlı verecek  17.15’ te ise Yarı Finaller yapılacak..

İKİNCİ GRUP KURALAR     www.guresiyorum.com

U23 AVRUPA ŞAMPİYONASI

Utku DOGAN ÇEYREKFİNALDEKİ RAKİBİ Maxim SACULTAN (MDA) ‘YI 14 – 6 YENEREK YARI FİNALE YÜKSELDİ…YARIFİNALDEKİ RAKİBİ Nachyn  Sergeevitch KUULAR (RUS)

U23 AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI SERBEST STİL 57 KİLO MAÇINDA BEKİR ŞAHİN ERMENİ RAKİBİ KAREN ZURABYAN’I 10-0 SAYI TUŞU İLE YENEREK YARI FİNALE YÜKSELDİ.. Ibragim ILYASOV (RUS) vs. Bekir SAHIN (TUR)

 

U23 AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI SERBEST STİL 70 KİLO MÜCADELESİNDE Enes USLU POLONYA’LI RAKİBİ Patryk Krzysztof OLENCZYN’Yİ 45 SANİYEDE 10-0 SAYI TUŞU İLE YENEREK YARI FİNALE YÜKSELDİ. Enes USLU (TUR) vs. Giorgi SULAVA (GEO)

 

U23 AVRUPA ŞAMPİYONASINDA

Muhammet Lutfi KUCUKYILDIRIM çeyrek finaldeki rakibi Radik VALIEV (RUS) 0 – 11 kaybetti.Rus akşam yeenrse Repesaj hakkı olacak..

U23 AVRUPA ŞAMPİYONASINDA

97KG’da Feyzullah AKTURK çeyrek finaldeki rakibi Dzianis KHRAMIANKOU (BLR) 13 – 2 kaybetti. Akşam Beyaz Rus finale jkalırsa repesaj hakkı olacak..

U23 AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI SERBEST STİL 79 KİLO MAÇINDA MUHAMMET LÜTFİ KÜÇÜKYILDIRIM MACAR PETER NAGY’İ 11-1 SAYI TUŞU İLE YENEREK ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ

U23 AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI SERBEST STİL

65 KİLODA UTKU DOĞAN SLOVAK ELBRUS CHERTKOEV’İ

4-4 YENEREK ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ

U23 AVRUPA GÜREŞ

ŞAMPİYONASI SERBEST STİL 57 KİLODA BEKİR ŞAHİN KOSOVA’LI RAKİBİ DRİLON SYLA’YI 9-0 YENEREK TUR ATLADI

İKİNCİ GRUP KURALAR ..

61KG Ertugrul KAHVECI (TUR) vs. Gabriel JANATSCH (AUT)

74KG  Muhammet AKDENIZ (TUR) vs. Avtandil KENTCHADZE (GEO)

86kg Arif OZEN (TUR) vs. Winner 372   Gadzhimurad MAGOMEDSAIDOV (AZE) vs. Illia ARCHAIA (UKR)

Galibi ile güreşecek..

92kg Semih YAZICI (TUR) vs. William RAFFI (ITA)

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top