Home / HABERLER / Serbest güreş millilerimiz Düzce’de Topuk Yaylasındaki
Serbest güreş millilerimiz Düzce’de Topuk Yaylasındaki

Serbest güreş millilerimiz Düzce’de Topuk Yaylasındaki

Serbest Güreş A Milli Takımımız ; Teknik Direktör İshak İRBAYHANOV nezaretinde ve
Takım Kaptanı Taha AKGÜL, Süleyman ATLI,Selehattin KILIÇSALLAYAN,Mustafa KAYA,
Servet COŞKUN, Soner DEMİRTAŞ, Fatih ERDEM,Selim YAŞAR,Süleyman KARADENİZ ,
Başta olmak üzere (Kamp Listesi ekte ) Düzce Topuk Yaylası Fenerbahçe Tesislerinde devam etmektedir.
Milli Takımımızın sabah yapmış olduğu antremanından kareler
TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI MİLLİ TAKIM KAMP LİSTESİ
KAMPIN ADI : BÜYÜKLER SERBEST GÜREŞ A MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI
KAMPIN TARİHİ : 04-23 Eylül 2020
KAMPIN YERİ : DÜZCE / TOPUK YAYLAS
ESİ İKAMET ETTİKLERİ İLLER
1 SÜLEYMAN ATLI SPORCU ANKARA ASKİ MUĞLA
2 ŞABAN KIZILTAŞ SPORCU ANKARA TEDAŞ KAHRAMANMARAŞ
3 ALİ KARABOĞA SPORCU ANKARA TEDAŞ KAHRAMANMARAŞ
4 HAMZA ALACA SPORCU K.MARAŞ B.BLD SPOR MERSİN
5 CABBAR DUYUM SPORCU ANKARA ASKİ TOKAT
6 AHMET DUMAN SPORCU
7 SELAHATTİN KILIÇSALLAYAN SPORCU ANKARA ASKİ KAHRAMANMARAŞ
8 SELİM KOZAN SPORCU İST.BÜY. BEL. SK. ÇORUM
9 MUSTAFA KAYA SPORCU ANKARA ASKİ TOKAT
10 HAYDAR YAVUZ SPORCU ANKARA ASKİ KAHRAMANMARAŞ
11 SERVET ÇOŞKUN SPORCU ERZRUM BYK. ŞHR. BLD SK. İSTANBUL
12 SONER DEMİRTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ TOKAT
13 FAZLI ERYILMAZ SPORCU İST.BÜY. BEL. SK. TOKAT
14 YAKUP GÖR SPORCU ANKARA ASKİ ANKARA
15 ABDULVASİ BALTA SPORCU İSTANBUL SANCAKTEPE
16 İSA DEMİR SPORCU ANKARA ASKİ
17 RAMAZAN SARI SPORCU İST. SANCAKTEPE KOCAELİ
18 M.NURİ KOTANOĞLU SPORCU ANKARA İLBANK
19 NURİ TEMUR SPORCU ANKARA TKİ SK.
20 FATİH ERDİN SPORCU İST.BÜY. BEL. SK. ÇORUM
21 OSMAN GÖÇEN SPORCU İST.BÜY. BEL. SK. MERSİN
22 CANER DEMİRTAŞ SPORCU İST.BÜY. BEL. SK. TOKAT
23 SELİM YAŞAR SPORCU İST.BÜY. BEL. SK.
24 ERHAN YAYLACI SPORCU İST.BÜY. BEL. SK.
25 MUSTAFA KEMAL KIYI SPORCU İSTANBUL SANCAKTEPE
26 SÜLEYMAN KARADENİZ SPORCU ANKARA ASKİ DENİZLİ
27 İBRAHİM ÇİFTÇİ SPORCU ANKARA ASKİ ERZURUM
28 FEYZULLAH AKTÜRK SPORCU K.MARAŞ B.BLD SPOR ÇANAKKALE
29 ALİ BÖNCEOĞLU SPORCU ANKARA BURDUR
30 TAHA AKGÜL SPORCU ANKARA ASKİ ANKARA
31 PAŞA EKREM KARABULUT SPORCU ANKARA TEDAŞ ADANA
32 ABDULLAH OMAÇ SPORCU ANKARA ASKİ ASKİ
33 İSAK İRBAYHANOV TEK.DİREKTÖR ANKARA ANKARA
34 ADEM BEREKET ANTRENÖR İST.BÜY. BEL. SK. İSTANBUL
35 ABDULLAH ÇAKMAR ANTRENÖR ANKARA ASKİ ANKARA
36 FIRAT BİNİCİ ANTRENÖR İSTANBUL SANCAKTEPE İSTANBUL
37 MEHMET YOZGAT ANTRENÖR ANKARA TEDAŞ ANKARA
38 AHMET ÇELİK MASÖR İZMİR İZMİR
39 İSLAM ŞİMŞEK DİYETİSYEN İSTANBUL İSTANBUL
40 SÜLEYMAN AKKAYA FİZYOTERSPİST ANKARA ANKARA
41 MUHAMMET TİMUR PSİKOLOG BURSA BURSA
42 MURAT GREEV DOKTOR ANKARA ANKARA
T

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top