Home / LIGLER / SERBEST -GREKOROMEN 1.GÜREŞ LİGİ TAKVİMİ..İLK HAFTA EV SAHİBİ TAKIMLAR..
SERBEST -GREKOROMEN 1.GÜREŞ LİGİ TAKVİMİ..İLK HAFTA EV SAHİBİ TAKIMLAR..

SERBEST -GREKOROMEN 1.GÜREŞ LİGİ TAKVİMİ..İLK HAFTA EV SAHİBİ TAKIMLAR..

SERBEST -GREKOROMEN 1.GÜREŞ LİGİ TAKVİMİ..İLK HAFTA EV SAHİBİ TAKIMLAR..

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı 2012-2013 Sezonu Büyükler Serbest ve Greko-Romen Güreş 1.Ligi Kuraları Ankara da çekildi.

Serbest ve Greko-Romen Güreş 1.Ligi Kuraları Ankara da çekildi.

Serbest stilde 20 , Greko-Romen Stilde ise 18 Kulüp’ün katıldığı kura çekimine TGF Başkanı Hamza Yerlikaya, Başkan Vekili Seçkin Saruhan, Asbaşkan Oktay Aktaş, Genel Sekreter Yusuf Açıkalın, Lig Yürütme Kurulu Üyeleri ve Kulüp temrilcileri katıldı.
Yapılan kura çekimi sonrası gruplar şöyle oluştu;
Serbest 1. lig
A GRUBU:
1-ANKARA ASKİ SPOR KULÜBÜ : ( 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-ANKARA K.K.GÜCÜ SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
3-ANKARA İLBANK SPOR KULÜBÜ
4-ADANA CEYHAN BLD.SPOR KULÜBÜ
5-İSTANBUL SANCAKTEPE BLD.SPOR KULÜBÜ
B GRUBU:
1-ANKARA ŞEKER SPOR KULÜBÜ:( 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-ANKARA P.T.T SPOR KULÜBÜ
3-ANKARA ADALET GİH SPOR KULÜBÜ
4-TOKAT ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
5-KAHRAMANMARAŞ BLD.SPOR KULÜBÜ
C GRUBU:
1-BURSA B.B.SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-ANKARA TEDAŞ SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
3-ERZURUM PALANDÖKEN BLD.SPOR KULÜBÜ
4-ANKARA KIZILCAHAMAM BLD.SPOR KULÜBÜ
5-KAHRAMANMARAŞ SGK SPOR KULÜBÜ
D GRUBU:
1-İSTANBULB.B.SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-KOCAELİ B.B.SPOR KULÜBÜ
3-İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD.SPOR KULÜBÜ
4-İZMİR B.B.SPOR KULÜBÜ
5-AMASYA BLD.SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
Grekoromen 1.lig
A GRUBU:
1-İSTANBUL B.B.SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-RİZE ÇAYKUR SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
3-ÇANKIRI YAREN SPOR KULÜBÜ
4-KONYA SELÇUKLU BLD.SPOR KULÜBÜ
5-MANİSA AKHİSAR BLD.SPOR KULÜBÜ
B GRUBU:
1-ANKARA ASKİ SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-ANKARA K.K.GÜCÜ SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
3-ANKARA ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER SPOR KULÜBÜ
4-ÇANKIRI ŞABANÖZÜ BLD.SPOR KULÜBÜ
C GRUBU:
1-İZMİR B.B. SPOR KULÜBÜ  🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
2-KONYA B.B.SPOR KULÜBÜ
3-ANKARA M.T.A SPOR KULÜBÜ
4-ANKARA KIZILCAHAMAM BLD.SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
5-ELAZIĞ YOL SPOR KULÜBÜ
D GURUBU:
1-İSTANBUL KASIMPAŞA SPOR KULÜBÜ 🙁 1.HAFTA EV SAHİBİ)
2-İSTANBUL GİH SPOR KULÜBÜ 🙁 2.HAFTA EV SAHİBİ)
3-KAYSERİ ŞEKER SPOR KULÜBÜ
4-BURSA YILDIRIM BLD.SPOR KULÜBÜ
 SERBEST – GREKO-ROMEN GÜREŞ 1.LİG TAKVİMİ
1.HAFTA MÜSABAKALARI: 30-31 MART 2013
2.HAFTA MÜSABAKALARI: 13-14 NİSAN 2013
ÇEYREK FİNALLER: 25 NİSAN 2013
YARI FİNALLER: 26 NİSAN 2013
FİNALLER: 26 NİSAN 2013
Scroll To Top