Home / FILA / Laloviç 2020 Tokyo Olimpiyat ile ilgili
Laloviç 2020 Tokyo Olimpiyat ile ilgili

Laloviç 2020 Tokyo Olimpiyat ile ilgili

Tokyo 2020 ve Sonraki Adımlar Hakkında UWW Başkanı Lalovic Açıklama Yaptı.

Dünya Güreş Birliği Başkanı Naned Lalovic UWW resmi internet sayfasından yapmış olduğu paylaşımda 2020 Olimpiyat Oyunlarının ertelenmesi ve 2020 deki Faaliyet Takvimi hakkında yeni güncellemeler olacağı hakkında paylaşımda bulundu.
Değerli Sporcular ve Güreş Ailesi Üyeleri,
Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve Tokyo 2020 Organizasyon Komitesinin Ortak Beyanından yola çıkarak size Tokyo2020 Oyunlarının en geç 2021 Yazına erteleneceğini bildirmek isterim.
Bu karar, sporcuların, Olimpiyat Oyunlarına katılanların ve genel olarak uluslararası toplumun sağlığını hesaba kattıktan sonra verildi.
Gecikme kararı sporcularımız ve kalan kalifikasyon süreci üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Diğer federasyonlar ve paydaşlar gibi, IOC Spor Departmanından kalifikasyon süreciyle ilgili daha ayrıntılı yönergeler almayı bekliyoruz ve mümkün olan en kısa zamanda bir güncelleme yapacağız.
Bu gecikmenin hazırlıklarınızı etkilediğini anlıyorum ve şu anda birçok belirsizlik var, ancak sağlığınızın ve güvenliğinizin önceliğimiz olmaya devam etmesini sağlıyoruz. Değişiklikler oldukça sizlere güncel olarak bilgi aktarcağımıza söz veriyorum.
Önümüzdeki haftalarda, Dünya Güreş Birliği Yönetim Kurulu telekonferans yoluyla toplanacak ve – küresel durumu göz önünde bulundurarak – 2020 için geri de kalan UWW faaliyet takvimini yeniden belirlemeye yardımcı olacak kararlar alacaktır.
https://unitedworldwrestling.org/article/president-statement-tokyo-2020-and-next-steps

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top