Home / TURNUVALAR / ULUSLARARASI TURNUVALAR / Kepez Spor Salonu’nda, yıldızlar kategorisinde düzenlenecek turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Azerbaycan, Macaristan, Gürcistan, Bulgaristan, Fransa, Kazakistan, Avusturya ve Rusya’dan yaklaşık 250 sporcu katılacak. Üç gün sürecek turnuva, serbest ve grekoromen ile bayanlar kategorilerinde düzenlenecek.
Kepez Spor Salonu’nda, yıldızlar kategorisinde düzenlenecek turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Azerbaycan, Macaristan, Gürcistan, Bulgaristan, Fransa, Kazakistan, Avusturya ve Rusya’dan yaklaşık 250 sporcu katılacak.  Üç gün sürecek turnuva, serbest ve grekoromen ile bayanlar kategorilerinde düzenlenecek.

Kepez Spor Salonu’nda, yıldızlar kategorisinde düzenlenecek turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Azerbaycan, Macaristan, Gürcistan, Bulgaristan, Fransa, Kazakistan, Avusturya ve Rusya’dan yaklaşık 250 sporcu katılacak. Üç gün sürecek turnuva, serbest ve grekoromen ile bayanlar kategorilerinde düzenlenecek.

Kepez Spor Salonu’nda, yıldızlar kategorisinde düzenlenecek turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Azerbaycan, Macaristan, Gürcistan, Bulgaristan, Fransa, Kazakistan, Avusturya ve Rusya’dan yaklaşık 250 sporcu katılacak.

Üç gün sürecek turnuva, serbest ve grekoromen ile bayanlar kategorilerinde düzenlenecek.

Scroll To Top