Home / FILA / İsviçre/LOzan; FILA Olağan kongresi 18 Mayıs’ta MOskova’da…www.guresiyorum.com
İsviçre/LOzan; FILA Olağan kongresi 18 Mayıs’ta MOskova’da…www.guresiyorum.com

İsviçre/LOzan; FILA Olağan kongresi 18 Mayıs’ta MOskova’da…www.guresiyorum.com

İsviçre/LOzan; FILA Olağan kongresi 18 Mayıs’ta MOskova’da…www.guresiyorum.com

FILA Moskova 18 Mayıs’ta Olağanüstü Kongre Düzenleyecek
Lozan ‘İsviçre –
FILA, güreş sporu için uluslararası federasyonu, bugün örgüt, yeni başkanı seçmek ve Olimpiyat Oyunlarına ilişkin çeşitli konularda görüşmek üzere Moskova’da bu olağanüstü Kongresi 18 Mayıs yapacağını duyurdu.

BİLDİĞİNİZ GİBİ ;Laloviç Phuket, Tayland FILA Büro Toplantısı Şubat 16 görevinden istifa etmişti.Raphael Martinetti

FILA geçici başkanı; Laloviç;

Mayıs toplantısı ardından örgütün başkanı olarak seçilmek üzere adaylığını koyacak. Başkan vekili olarak 18 Mayısa kadar görevine devam edecek.

FILA Kongresi altı yıllık bir süre için bir başkan seçecek ve

2014 Eylül ayına kadar hizmet edecektir.

Moskova’da Mayıs toplantısında,;

FILA yönetim Bürosu yanı sıra diğer komiteler ve organizasyon içinde pozisyonlarda sporcular daha çok katılımıyla tartışılacaktır.
Sporun kurallarını gözden hayranları ve güreşçiler için daha anlaşılır olması sağlanacaktır.

Yeni rekabet üniforma da ele alınacaktır.

“Bu bizim sporcular, erkekler hem de kadınlar arasında tutku ve bilgi yararlanmak için zamanı geldi,” Laloviç dedi. “Onlar daha iyi olması için bize yardımcı olacaktır.”

FILA to Hold Extraordinary Congress in Moscow

Lausanne’ Switzerland–

FILA, the international federation for the sport of wrestling, today announced that the organization would hold it’s extraordinary Congress May 18 in Moscow to elect a new president and discuss a variety of issues concerning keeping the sport in the Olympic Games.

 

Lalovic replaced Raphael Martinetti who resigned from his position February 16 at the FILA Bureau meeting in Phuket, Thailand.

 

Lalovic will serve as acting President until the May meeting then will run for election as the organization’s president.

The elected president will then serve out the remainder of the term until September, 2014, when the FILA Congress will elect a president for a six-year term.

 

At the May meeting in Moscow, FILA will discuss more involvement of athletes in the governing Bureau as well as other committees and positions within the organization.

The rules of the sport will be reviewed and made to be more understandable to the fans and wrestlers. A new competitive uniform will also be studied.

 

“It’s time for us to utilize the passion and knowledge of our athletes, both men and women,” Lalovic said. “They will help us to be better.”

Scroll To Top