Home / HABERLER / Güreşte bu cumartesi gündem yopun yine
Güreşte bu cumartesi gündem yopun yine

Güreşte bu cumartesi gündem yopun yine

Güreşte bugün yoğum gündem var yine…

-U23 Türkiye Serbest Şampiyonası/Kahraman Maraş’ta devam ediyor.

-TRTSPOR/SALTO bugün 11.00’den itibaren

-Zagrep Grekoromen güreş turnuvası/Eşlelmeler ve canlı link Ekte

-BulgaristanU23 Grekoromen güreş turmuvası/ canlı link Ekte

-İran Tahti Kupası/Sernest ve daha diğer..

Hepsi

Detay ekte..

linkler

Dünya güreş birliği sitesi

TGF WEB sitesi

www.guresiyorum.com

Ata Hoca

 

Bulgaristan U23 Grekormen stil sonuçlar ve bugünkü güreşecekler..

https://www.bul-wrestling.org/images/news2017/PS-II_results-d2-brackets-d3.pdf

63kg  Abdullah Toprak 2. Onur Atalay 3.

Abdurrajman Altan 5.  72kg  Ahmet Yılmaz 3.

Hasan Sarıtaş  İsmail Gün yenildi..

82kg Mehmet Bolat 2.

Hasan Basri Yıldırım 3.

Ali Çelik 5.

87kg

Emin can Enez fibalde

Salih Aydın ise Bronz için güreşecek..

97kg

İbrahim Tığcı final için güreşecek..

130kg

Burak Çakırca ve Hamza Bakır finalde..

Yakup Yerlikaya bronz için güreçcek..

67kg Mustafa Şahin Tunuslu ile,

Danijel JANECIC (CRO) vs. Abdul Samet BASAR (TUR)

 

Zagrep

Zagrep Sıralı Grekoromen güreş turnuvası az sonra başlayacak..Link ve eşleşmeler

https://unitedworldwrestling.org/event/grand-prix-zagreb-open-3?tab=results&weight-category=72fd502c-2b7a-11e9-b32d-080027548b1b

55kg

 

Dogus AYAZCI (TUR) vs. Ekrem OZTURK (TUR)

Ekrem OZTURK (TUR) vs. Alexandru Vasile BOTEZ (ROU)

Dogus AYAZCI (TUR) vs. Poya Soulat DAD MARZ (IRI)

Ekrem OZTURK (TUR) vs. Poya Soulat DAD MARZ (IRI)

Dogus AYAZCI (TUR) vs. Alexandru Vasile BOTEZ (ROU

 

60kg  18

Kerem KAMAL (TUR) vs. Sandro FRANKOL (CRO

 

67kg  1/8

Mate KRASZNAI (HUN) vs. Enes BASAR (TUR)

Danijel JANECIC (CRO) vs. Abdul Samet BASAR (TUR

Volkan CAKIL (TUR) vs. Martin TOTH (HUN

 

72kg  Eleme turu

 

Cengiz ARSLAN (TUR) vs. Fredrik Holmquist BJERREHUUS (DEN

Robert Attila FRITSCH (HUN) vs. Selcuk CAN (TUR)

 

77kg eleme

 

Furkan BAYRAK (TUR) vs. Peyton Burke WALSH (USA)

 

1/8

 

Yunus Emre BASAR (TUR) vs. Ilie COJOCARI (ROU)

 

82kg

 

Eelem turu

Burhan AKBUDAK (TUR) vs. Filip SMETKO (CRO)

 

Emrah KUS (TUR) vs. Jalgasbay BERDIMURATOV (UZB)

 

87kg

 

Eleme turu

Dogan GOKTAS (TUR) vs. Heageun PARK (KOR)

 

1/8

Ali CENGIZ (TUR) vs. Arkadiusz Marcin KULYNYCZ (POL)

 

97kg

1/8

Daigoro TIMONCINI (ITA) vs. Abdul Kadir CEBI (TUR

 

130kg Eleme

 

Osman YILDIRIM (TUR) vs. Aliakbar Hossein YOUSOFIAHMADCHALI (IRI)

 

Saturday (February 9)

8:00 – 1st-day Medical examination & Weigh-in, all weight categories (No weight tolerance!) Sport Hall

10:30 – Qualification and elimination rounds, all weight categories (on 3 wrestling mats)

Sunday (February 10)

8:00 – 2nd-day weigh-in, all weight categories (No weight tolerance!) Sport Hall

10:30 – Repechage bouts and bronze medal matches (all categories)

17:30 – Opening ceremony and Final matches (all categories)

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top