Home / HABERLER / Güreşiyorum Portre 73 Atilla & İsmail Güzel
Güreşiyorum Portre 73 Atilla & İsmail Güzel

Güreşiyorum Portre 73 Atilla & İsmail Güzel

Güreşiyorum/ Portre/73 ;GÜZEL KARDEŞLER /İsmail ve Atilla (Diriliş-Ayaz)GÜZEL , Kardeşlerin mücadelesi hayat ve güreşte göz kamaştırıyor. Dün Fazlı oğlu kardeşleri yazınca ,aklıma hemen Türk güreşinin Ağır sıkletteki başarıları ile kendilerinden söz ettirmişlerdi. Bir ara rakipte oldular güzel kardeşler; Türk Güreşine, Konya’dan katkıları olağanüstü. Bir döneme güreşe ağır sıklette damga vurdular. İsmail Güzel Avrupa, Avrupa Şampiyonu-Dünya 3.-Atilla Güzel/Avrupa /2. Ve Üniversiteler Dünya /1. Ve daha birçok Madalya. Güreşin bereketi, ikisi de Beden Eğitimi Öğretmeni. İsmail ve Atilla ile Grekoromen Güreş milli takımlarındaki son yıllarda ağır sıklette büyükler kategorisinde başta; Rekortmen, Rıza Kayaalp, Şaban Donat, Fatih Balkır ile Yekta Gül ile genç nesilden (Osman Yıldırım, Hamza bakır’ da yeni nesil .) beraber bu başarıyı devam ettirdiler. Güzel kardeşlerden İsmail aynı zamanda Yağlı Güreşte de Başpehlivan. Gelelim Ayaza (Atilla)“ATİLLA” ise
Namı Değer Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) Kuruluş Osman dizisine Ayaz karakteriyle dahil oldu. Atilla Güzel, bu filmde Turhan karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı. Atilla Güzel, şimdi de Kuruluş Osman dizisiyle birlikte televizyon dünyasına adım attı. Kuruluş Osman dizisinin 13. bölümünde diziye dahil oldu. Hali hazırda Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakterine can vermekte İşte; He le ki her Çarşamba izlediğimiz “ Kuruluş Osman” ‘ da ki “ Güzel kardeşlerin büyüğü Atilla’ yı izleyince ben şahsen bir kat daha diziye konsantre oluyor ve onun olduğu kareleri duygusal bir atmosferde takip ediyorum. Bugün yapılan 120 kilo grekoromen müsabakasında Manisa Akhisar Belediyesi adına güreşen İsmail Güzel ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına güreşen Atilla Güzel’in mücadelesi oldukça heyecanlı geçti. Avrupa Şampiyonu olan İsmail Güzel, Avrupa 3. olan kardeşi Atilla Güzel’i 3-1 yendi. Kardeşlerin mücadelesi güreş severler tarafından büyük beğeni kazanarak alkışlandı.
Bu arada ; Konya’ da ise ;Başta; Erdoğan KOÇAK, Halil Karaçor, Kamil Mingan, Bilal Demirhan ,Seyfullah Günaydın ve diğerin Güzel kardeşlerin antrenörlüğünü yaptılar.
Çok yazacak şey var çok..
Ama sizleri de fazla sıkmayayım diyen kısa tutmaya çalışıyorum.
Başlayalım öyle ise;
İlk olarak ,Atilla GÜZEL
Kendi kaleminden;
Atilla Güzel, 1984-Konya Doğumlu. Türk güreşçi. Konya Gençlik Spor il kulübü bünyesinde Güreş sporuna başlamıştır. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretmenlik bölümü mezunudur. Kardeşi İsmail Güzel’de güreşçidir. 120 kg’ de mücadele etmektedir. 2004 Genç Erkekler Grekoromen Avrupa Şampiyonası 2. olmuştur.
2006 Dünya Üniversitelerarası Şampiyonası’nda altın madalya almıştır.
2008 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda bronz madalya kazanarak 2008 Olimpiyatları kalifikasyon müsabakasında kotayı almıştı.. Ayrıca birçok Grand Prix’te uluslararası turnuvalarda birçok madalyası vardır. Golden Macaristan’in Szombathely şehrinde düzenlenen Grekoromen Golden GP 2011 de 120 kg’da Bronz Madalya kazanmıştır.2013 Türkiye Büyük Erkekler Grekoromen stilde Şampiyonluk elde etmiştir.
Atilla GÜZEL’ den; Güreşiyorum’ dan www.guresiyorum.com

Atilla Güzel Filim setinde..
Atilla GÜZEL Türkler Geliyor Filminde.
Yolun açık olsun
Grekoromen güreşte Büyükler Avrupa 2.ve Birçok Uluslararası dereceye sahip
Atilla Güzel
Detay :
Türk güreşinden film sektörüne transfer…
Türk güreş milli takımında yıllarca 120 kiloda güreşerek bir cok uluslararası organizasyonlarda madalya kazanan milli sporcu Atilla Güzel, yeni bir sinema filminde Turhan karakterini canlandırdı. 40 ülkede aynı zamanda vizyona girecek olan
” Türkler geliyor” adlı sinema filmi büyük ses getireceğe benzemektedir.
Filmde Rol alan Atilla Güzel kardeşime başarılar diliyorum.

İsmail GÜZEL’ den ;
1986 Konya Doğumlu
2006 Avrupa Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olan 20 yaşındaki Konyalı güreşçimiz İsmail Güzel de dünya güreş otoriteleri tarafından, efsanevi Rus güreşçi Alexander Karelin’ in tahtına aday gösteriliyor.. Çevikliği ve 100 kilonun üzerindeki rakiplerine yaptığı kündeyle dikkat çeken Güzel, genç yaşına rağmen büyük övgü aldı. Güzel, Türkiye’ye grekoromen stilde, 37 yıl aradan sonra ağır sıklette altın madalya sevinci yaşatan sporcu oldu. İsmail Güzel’i yakından tanıyan ve takip eden Konya Güreş İl Temsilcisi Mustafa Şahin, genç sporcununum Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kulübün altyapısından yetiştiğini ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden gelen 250 bin YTL’lik teklife rağmen Konya’da kaldığını belirterek şunları söyledi.
Antrenörü Erdoğan Koçak ise; Hamza Yerlikaya gibi ekol olacak yeni bir isim. çok gencimiz böyle kayboldu, onu kaybetmemek gerekir. İsmini tüm dünyanın duyabileceği kalitede bir sporcu. Ona destek verilmeye devam edilsin.

“Şu anda Selçuk Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulu birinci sınıfa devam eden İsmail, küçük yaşlardan beri çok önemli başarılara imza attı. Miniklerde ve yıldızlarda elde ettiği şampiyonlukların ardından Litvanya’da 2005 yılında gençlerde Dünya ikincisi olmuştu. Ancak Litvanya’da kendisini yenen güreşçiyi Polonya’da yenerek 120 kiloda Avrupa Şampiyonu oldu. Bunun yanı sıra İran ve Bulgaristan’da düzenlenen şampiyonalarda büyüklerde art arda şampiyon oldu. Güzel, Marmaris’te düzenlenen Uluslararası Zafer Kupası’ndaki şampiyonluğunun ardından, bu yıl da, yaşı küçük olmasına rağmen Türkiye’de, büyükler kategorisinde mücadele edip şampiyon olmuştu.” Ağabeyi Atilla Güzel de Gençlerde Dünya ikincisi oldu.
Dereceleri
2005 Gençler Avrupa şampiyon,2005 Gençler Dünya 2.,2006 Büyükler Avrupa şampiyonu
Yakından tanıyan ve takip eden Konya Güreş İl Temsilcisi Mustafa Şahin, genç sporcununun Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kulübün altyapısından yetiştiğini ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden gelen 250 bin YTL’lik teklife rağmen Konya’da kaldığını belirterek şunları söyledi: “İsmail, efsanevi Rus Güreşçi Alexander Karelin’in tahtına aday gösteriliyor.. Ağır siklet olmasına rağmen, rakiplerini kaldırıp yere vuran ender güreşçilerden biri. Ondan, 3 olimpiyat, 10 dünya ve 10 Avrupa Şampiyonluğu bekliyoruz.”

“Şu anda Selçuk Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulu birinci sınıfa devam eden İsmail, küçük yaşlardan beri çok önemli başarılara imza attı. Miniklerde ve yıldızlarda elde ettiği şampiyonlukların ardından Litvanya’da 2005 yılında gençlerde Dünya ikincisi olmuştu. Ancak Litvanya’da kendisini yenen güreşçiyi Polonya’da yenerek 120 kiloda Avrupa Şampiyonu oldu. Bunun yanı sıra İran ve Bulgaristan’da düzenlenen şampiyonalarda büyüklerde art arda şampiyon oldu. Güzel, Marmaris’te düzenlenen Uluslararası Zafer Kupası’ndaki şampiyonluğunun ardından, bu yıl da, yaşı küçük olmasına rağmen Türkiye’de, büyükler kategorisinde mücadele edip şampiyon olmuştu.”

Son olarak
Basından…..
1.
‘GÜZEL’ ÇAĞRI – Yeni Meram www.yenimeram.com.tr › Spor

Türk güreşinin efsane isimleri Atilla ve İsmail Güzel kardeşler, Konya’nın yeniden güreşte söz sahibi olması gerektiğini söylediler. Milli sporcular, bu konuda üzerlerine düşen görev neyse yapmaya hazır olduklarını de belirttiler
Türk güreşinin efsane isimleri Atilla ve İsmail Güzel kardeşler, Konya’nın yeniden güreşte söz sahibi olması gerektiğini söylediler. Milli sporcular, bu konuda üzerlerine düşen görev neyse yapmaya hazır olduklarını de belirttiler
SON yıllarda salon sporlarına olan ilgisizlik dikkatleri çekiyor. Anadolu kentlerindeki bu ilgisizlikten dolayı ise kaliteli sporcular büyükşehirlerdeki kulüplerin bünyelerine katılıyorlar.
Özellikle güreş branşında, geçtiğimiz yıllara oranla daha az şampiyon yetişmesi, bu spora olan ilginin neredeyse tamamen yok olduğunu gözler önüne seriyor. Gazetemizi ziyaret eden Konyalı şampiyon güreşçiler Atilla ve İsmail Güzel kardeşler, ata sporu güreşle ilgili sıkıntıları dile getirip, bu spora olan ilginin artırılması için imkân verilmesi halinde çalışma başlatabileceklerini söylediler.
ONYA Şekerspor’da güreş hayatına başlayan, daha sonra sırasıyla Akhisarspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Malatyaspor kulüplerinde ter döken, büyüklerde Avrupa Şampiyonluğu, Dünya 3’ncülüğü ve gençlerde Dünya ve Avrupa şampiyonlukları bulunan tecrübeli güreşçi İsmail Güzel, Konya’da güreş sporunu kalkındırmak istediklerini vurguladı.
Güzel, Türk güreşinde adı sıkça duyulan birkaç kuruluş dışında güreşe yatırım yapan kulüp bulunmadığını belirterek şöyle konuştu:
“GÜREŞ genellikle Ankara ve İstanbul merkezli yürüyor. Konya’da ne yazık ki güreşe yatırım yapan olmadığı için Konyalı birçok yetenekli genç sporcu, büyükşehirdeki kulüplere gidiyor. Bu sporcular ailelerinden uzak oldukları için de, hem başarıyı yakalayamıyorlar, hem de oradaki kelle diye tabir edilen sporcuların boğuntularına geliyorlar. Konya’nın güreş sporunda söz sahibi olması noktasında çalışma yapılmasını bekliyoruz. Zamanında Konya Şekerspor’un, güreş sporuna yaptığı yatırımlarla Konya bu branşta adını sıkça duyurmuş ve güreş sporunun geleceği adına güzel yatırımlar yapılmıştı.
ANCAK bu kuruluşumuzun çeşitli nedenlerden ötürü güreş şubesini tamamen kapatmasıyla, Konya’da güreş dibe vurmuştur. Bizler ulusal ve uluslararası müsabakalarda hem kentimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştik. Fırsat verilirse yine de yaparız. Konya güreşinin eski günlerine dönmesi adına şehrin söz sahiplerinin devreye girmesini bekliyoruz. Profesyonel branşlara harcanan paranın 10’da 1’i gibi bir bütçeyle Konya’da bu branşı zirveye çıkartacak gücümüz var.”
“YETER ki Konya’da bize destek verecek kurum ve kuruluşlar olsun. Burada şu anlaşılmasın. Ben burada kendi adıma bir şey istemiyorum. Bizler hayatımızı bir şekilde garanti altına aldık. Amacımız özellikle Konya’da güreş sporunu kalkındırmak, bu spora yeni şampiyonlar kazandırıp heyecan katmak ve ata sporumuz güreşe başlama yaşındaki yeteneklerin kaybolmamasıdır.”
KONYA’NIN güreşte ilk olimpiyat vizesi almış, Dünya Şampiyonluğu ve Avrupa dereceleri bulunan Atilla Güzel ise Konya Şekerspor, Konya Büyükşehir Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da güreşti. Atilla Güzel yaptığı açıklamada, Konya’nın Türkiye’de hem spor alanında, hem bürokrasi de, hem de tesisleşmesiyle, milli sporcularıyla, antrenörleriyle söz sahibi konumda olduğunu belirterek, “Konya’da bu potansiyelin olduğunu biliyoruz. Önemli bürokratlarımız var” dedi.
GÜREŞ sporu Türk kültürünün değer yargısıdır’ diyerek açıklamasına devam eden Atilla Güzel, “Değerlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. Bürokratik spor adamı, profesyonel sporcu ve rol model potansiyeline sahibiz. Yeni değerler, yeni şampiyonlar, yeni sporcular çıkarmak için harekete geçmeliyiz. Altyapı potansiyelimiz mevcut, bu potansiyeli Dünya arenasında üst basamaklara taşımamız gerekiyor. Büyüklerimizin ata sporu olan güreşe her konuda destek vereceklerine yürekten inanıyoruz. Konya’daki bu potansiyeli hayata geçirecek kurumların olması halinde bürokratlarımızın da her türlü desteğini vereceğini biliyoruz. Tesislerimiz var ama maalesef içleri boş. Bize imkan verilmesi halinde sokaklardaki uyuşturucu bağımlısı gençleri de bu kötü alışkınlıkların pençesinden kurtarıp spora kazandırılmasını sağlama noktasında her şeyi yaparız” diye konuştu.
YALÇIN İREŞ

2.

Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir? Kuruluş Osman dizisine Ayaz karakteriyle dahil olan Atilla Güzel hakkındaki tüm bilgiler.

Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir? ATV ekranlarının ilgi gören dizilerinden Kuruluş Osman, oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliği taşıyan Kuruluş Osman da yeni alpler diziye dahil oldu. 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümde diziye dahil olan isimlerden biri Atilla Güzel oldu. Atilla Güzel, Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakterine can verecek. Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir? Atilla Güzel hakkındaki tüm bilgiler. Kaç yaşında? Nereli? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kuruluş Osman’da nasıl bir karakteri canlandıracak. İşte tüm detaylar.
Ayaz karakteri Osman’ın en güvendiği alplerden biri olacak. Kurulmak istenen yeni devletin genişlemesinden önemli bir pay sahibi olacak.
Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir?
Profesyonel güreşçi olan Atilla Güzel, 14 Şubat 1984 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Çocukluğunda Konya Gençlik Spor il kulubüne katılarak güreşe başladı. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Ögretmenliği bölümünden mezun oldu. Kariyeri boyunca 120 kg kategorisinde mücadele etti. 2004 Genc Erkekler Greko-Romen Avrupa Şampiyonası’nda 2. olma başarısı gösterdi. Bundan 2 yıl sonra 2006’da Üniversitelerarası Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazandı. Gençler ve üniversitelerarası turnuvalarda başarılar elde eden Güzel, profesyonel kariyerinde de birçok başarıya imza attı. 2008 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı ve böylece aynı yıl düzenlenen 2008 Pekin Olimpiyatları’na katılım hakkı elde etti. 2011’de Macaristan’da düzenlenen Golden Grand Prix’de, Greco-Romen 120 kg kategorisinde bronz madalya kazandı. 2013 Türkiye Büyük Erkekler Greko-Romen stilde şampiyonluğa uzandı. 36 yaşındaki eski milli güreşçi, güreşi bırakmasının ardından oyunculuğa adım attı. İri yarı vücudu nedeniyle son dönemde tarihi yapımların aranan ismi oldu. İlk oyunculuk deneyimini 17 Ocak 2020’de vizyona giren Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli sinema filminde yaşadı. Atilla Güzel, bu filmde Turhan karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Atilla Güzel, şimdi de Kuruluş Osman dizisiyle birlikte televizyon dünyasına adım attı. Kuruluş Osman dizisinin 13. bölümünde diziye dahil oldu. Hali hazırda Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakterine can vermekte.

https://www.hurriyet.com.tr/gelecege-umitle-bakiyoruz-19391558
http://www.yenimeram.com.tr/guzel-cagri-287661.htm

Atilla Güzel Filim setinde..

http://www.atillaguzel.com/biyografi/tr

Dediğim gibi yazacak çok şey var..
ve dahi güreşi için yaptığı önemli katkılar nedeniyle
Başta Atilla ve İsmail’ den
Allah razı olsun..
Dedim ya
Sayfalar yetmez hayatını yazmak..
…………………….
Daha önce
72 Değerli Şahsiyeti yayınladık.
ile “Portre” dizisine başlamıştık.
(Bu konuda önerilerinize de açığız.)
Whatsap; 05327757725-
Not: Toplu fotoğraf ve video Facebook sayfamda..
Not;1 Listede daha bir çok değerli isim var sırası geldikçe yayınlayacağız ..
Not; 2; 72 Değerli şahsiyeti bu “Güreşiyorum/Portre” de elimizden geldiği kadarı ile ;
Türk sporu ve dahi Güreşine katkılarından dolayı dile getirmeye çalışıyoruz.
Eksiğimiz, hatamızda oluyor.
Bu kadar uzun bir ömrü bir veya iki sayfaya sığdırmaya çalışıyoruz.
Esasında her biri onlarca sayfayı hak ediyor..
Özellikle Güreş yazarı günümüzde bir elin parmakları kadar bile değil.
Benden “GÜREŞİYORUM “ olarak bu kadar.
Hakkı geçen vardır mutlaka, helal etmeniz dileği ile.
Not; 3 Haber sırası ile; Önce www.guresiyorum.com

,Facebook(Toplu Fotoğraflar en çok orda)YouTube(Güreş ile ilgili 200 Video yayınladım ..), İnstagram, Twiteer ve Whatsaap gruplarında paylaşıyorum. 0505 369 02 02 ‘den de Bazen Cep mesajları atıyorum.
Not: Toplu fotoğraf ve video Facebook sayfamda.
DERECELERİ; Kaynak ; www.unitedworldwretling.org

ATİLLA GÜZEL

Guezel, Attila (TUR)
Date of birth: 1984-02-14
Height: 198 cm
Weight: 112 kg
Club: Bueyueksehir;Konya
Coach: Seyfullah Gueneydin
Profession: p.e. student
active since: 1995

Date Competition Style Age Group Weight Class Country Rank
2016-05-19 World Cup
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 3.
2014-11-07 Moscow Lights
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 2.
2014-05-15 World Cup
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 5.
2014-02-21 Dan Kolov – Nikola Petrov Tournament
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 1.
2014-02-01 Vehbi Emre
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 2.
2013-11-22 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2013-11-08 Moscow Lights
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 1.
2013-02-02 Vehbi Emre
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 12.
2012-05-18 Mediterranean Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 1.
2012-02-25 Yadegar Imam Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2012-01-28 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 10.
2011-06-09 G. Kartozia & V. Balavadze Price
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 2.
2011-03-05 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2011-02-19 World Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 10.
2011-01-29 Vehbi Emre
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2010-05-07 Mediterranean Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 1.
2010-01-30 Vehbi Emre
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 5.
2008-06-27 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2008-04-05 European Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2007-06-15 Grand Prix of Germany
Greco-Roman Seniors 96.0 TUR 19.
2006-06-15 World University Championship
Greco-Roman Seniors 96.0 TUR 1.
2004-07-16 European Championship
Greco-Roman Juniors 96.0 TUR 2.

Opponents

İSMAİL GÜZEL

Guezel, Ismail (TUR)
Date of birth: 1986-04-14
Height: 182 cm
Weight: 125 kg
Club: Konya Seker Spor
Coach: Erdogan Kocak;since 2007
Profession: athlete
active since: 1996

Date Competition Style Age Group Weight Class Country Rank
2014-07-06 World University Championship
Greco-Roman Seniors 130.0 TUR 2.
2012-02-11 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 2.
2012-01-28 Golden Grand Prix
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 7.
2011-11-12 Moscow Lights
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 4.
2011-08-05 Wladyslaw Pytlasinski Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 1.
2011-03-04 Yadegar Imam Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 5.
2010-05-07 Mediterranean Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2010-02-25 Yadegar Imam Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 15.
2010-01-30 Vehbi Emre
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 2.
2007-09-17 World Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 21.
2007-04-19 European Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2007-02-24 World Cup
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2006-09-25 World Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 3.
2006-08-29 World Championship
Greco-Roman Juniors 120.0 TUR 1.
2006-07-04 European Championship
Greco-Roman Juniors 120.0 TUR 1.
2006-04-27 European Championship
Greco-Roman Seniors 120.0 TUR 1.
2005-08-01 European Championship
Greco-Roman Juniors 120.0 TUR 1.
2005-07-05 World Championship
Greco-Roman Juniors 120.0 TUR 2.

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top