Home / HABERLER / Grekoromen güreş milli takımı 22 Ocak’ta
Grekoromen güreş milli takımı 22 Ocak’ta

Grekoromen güreş milli takımı 22 Ocak’ta

Grekoromen Güreş A Milli Takım kampı. 22 Ocak
-08 Şubat 2020.
Sarıyer Tgf Mersinli Ahmet Güreş kampında
Yapılacak olan
Avrupa Şampiyonası Kampı
Kamp Kadromuz
55kg.
1.Doğuş Ayazcı /Aski, BURSA ULUDAĞ ÜNV.BESYO
2.Şerif Kılıç /Aski, NKARA / ETİMESGUT ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI ORTAOKULU ÖĞRT
3. Ekrem Öztürk /İBB BARTIN ÜNV.BESYO
60kg
4. Ahmet Uyar /İBB AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
5. Hammet Rüstem /İBB BURDUR M.AKF ERSOY BESYO
6.Kerem KAMAL /İBB BALIKESİR / BALIKESİR ÜNV.BESYO
63 kg
7. Abdullah Toprak /Kayseri Şeker SİİRT ÜNV.BESYO
8.Onur Atalay /Kayseri Şeker
9. Rahman BİLİCİ /Aski ERZURUM ATA.ÜNİ.BESYO
67kg
10.Atakan YÜKSEL /İBB ANKARA./ KEÇİRÖREN 23 NİSAN ORTAOKULU .BEDEN EĞT.ÖĞRETMENİ
11. Enes BASAR /Aski ANKARA / KEÇİÖREN BARIŞ MANÇO ORTA OKULU ÖĞRT.
12.Yavuz Albas /Rize Çaykur
13. Kadir Kamal /İBB BALIKESİR / BALIKESİR ÜNV.BESYO
72kg
14.Selçuk Can /Pendik Güreş İhtisas BURDUR M.AKF ERSOY BESYO
15. Cengiz Arslan /İBB AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
16. Ahmet Yılmaz /İBB MUŞ ALPARSLAN ÜNV.BESYO
17 İsmail Gün /Aski NİĞDE ÖMER HALİS DEMİR ÜNV.BESYO
77kg
18 Y. Emre Başar /İBB SAKARYA / SAKARYA ÜVN.BESYO
19 Furkan Bayrak /Aski ANKARA / KEÇİÖREN YAMANTÜRK MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİS. ÖĞRT.
20. Fatih Cengiz /İBB AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO
21. Emrah Kuş /Aski İST / BAŞAKŞEHİR ŞEHİT HAKİ ARAS KIZ AND.İ.H.L.ÖĞRT.
82kg
22.Salih Aydın /İBB RİZE / RECEP TAYYİP ERDOĞAN-YÖNETİCİLİK BLM.
23. Burhan Akbudak /İBB BARTIN ÜNV.BESYO
24. M. Ali Küçükosman /Kayseri Şeker ARTVİN / GÜNEYSU MAM HATP ORTAOKULU ÖĞRETMENİ
87kg
25. Ali CENGİZ /Aski
26. Doğan Göktaş /Aski ANKARA / PURSAKLAR TURGUT ÖZEL O.OKULU ÖĞRETMENİ
27. Metehan Başar /İBB İST / Sultangazi Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğretmeni
97kg.
28 Cenk ILDEM /İBB İST / ŞİŞLİ MAÇKA PAKMAYA HÜSAMETTİN ZİLER O.OKL.ÖĞRT.
29.Süleyman Demirci /Aski KONYA / KARAPINAR İBRAHİM GÜNDÜZ AND.LİS.ÖĞRETMENİ
30.Süleyman Erbay /İBB BURSA ULUDAĞ ÜNV.BESYO
31.İbrahim Tığcı
İBB Rize R. Tayyip Erdoğan ÜNİ
130Kg
32 Rıza KAYAALP /Aski
33. Osman Yıldırım /Aski KARABÜK ÜNİ-HASAN DOĞAN BED.EĞİTİMİ.
34. Fatih Bozkurt /İBB !!!!
35.Hamza Bakır /İBB İSTANBUL / AYDIN ÜNV.BESYO
36 Doğan Yılmaz /Aski!!!! ISPARTA /S.DEMİREL SAĞL.BİL.FAK.SP.BİL.
37. Ali rıza kaya Belediyesi
38. Emin Öztürk Sizde var
Teknik ekip
39 Salih Bora İST.DEMİRSPOR KLB
40 Remzi Öztürk İST.DEMİRSPOR KLB
41 Serkan Özden İBB
42 Akif Canbaş ASKİ ANKARA / K.ÖREN YAVUZ SELİM ORTAOKULU ÖĞRETMENİ
43 Yusuf Düzer İBB
44 Dr. Ömer KIRMIZI
46 Mesut Şahin Kondsiyoner Bursa TOHM
Mutallip Ayar/Diyetisyen
47 Hamza Ertürk İL SALIK MÜDÜRLÜĞÜ(EYÜP DEVLET HASTANESİ )
48 Eren Yiğit Bursa TOHM ve SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(SAĞLIK BİL.FAK)
49 Suat Aksakal Ank.Şkreker Fab.Gen.Müd. ve SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(SAĞLIK BİL.FAK)
50 Ömer Topal Çorum
51 Yusuf Sevindirik İstanbul
52 Ata KARATAŞ İstanbul

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top