Home / HABERLER / Dünya Şampiyonası 2. Hazırlık kampı Emadağ’da başlıyacak
Dünya Şampiyonası 2. Hazırlık kampı Emadağ’da başlıyacak

Dünya Şampiyonası 2. Hazırlık kampı Emadağ’da başlıyacak

04-21 Haziran 2017 Grekoromen Güreş A Milli Takımı Tgf/Ankara/Elmadağ Dünya şampiyonası 2.Hazırlık kampı..

.Not; 06 Haziran’da İst.Polonya/Pytladinski Turnuvasına bir ekip gidecek,dönüşte Elmadağ’a katılacaklar.. www.guresiyorum.com

Kaynak.www.tgf.gov.tr

Kamp Kadrosu

59 HAMMET RÜSTEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BURDUR / M.AKİF ERSOY ÜNV.BESYO

2 MUSTAFA SAGLAM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL / EYÜP / RAMİ ORTAOKULU ÖĞRETMENİ

3 FATİH ÜÇÜNCÜ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL / ŞİŞLİ MEHMET RIFAT EVYAP TEKNİK VE EML ÖĞRT

4 AYHAN KARAKUŞ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

İST / ESENLER TÜRK İSVEÇ KARDEŞLİK OKULU ÖĞT /

5 ŞERİF KILIÇ SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

6 ELÇİN ALİYEV SPORCU İSTANBUL

7 NECİPCAN DOKGÖZ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

İST.KASIMPAŞA ÇPL

8 AHMET UÇAR SPORCU BURSA BÜY.BLD.

9 AHMET UYAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL

10 VEYSEL SARIKURT SPORCU RİZE TOHM

11 RAHMAN BİLİCİ SPORCU ANKARA ASKİ SK

12 66 ATAKAN YÜKSEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL ANKARA / BALA İBRAHİM GÜNDÜZ ORTAOKULU BED.ÖĞRT

13 A.SAMET GÜNAL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

14 VOLKAN ÇAKIL SPORCU ANKARA ASKİ SK

15 ENSAR KARABACAK SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / SAKARYA ÜVN.BESYO

16 ENES BAŞAR SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

17 MURAT FIRAT SPORCU ANKARA ASKİ SK

18 71 MURAT DAĞ SPORCU ANKARA ASKİ SK

19 İLKER SÖNMEZ SPORCU RİZE ÇAYKUR SK

20 YUNUS ÖZEL SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / HENDEK KURTULUŞ İLKÖĞRETİM

21 SELÇUK CAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BURDUR / M.AKİF ERSOY ÜNV.BESYO

22 CENGİZ ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO

23 AHMET YILMAZ SPORCU YOZGAT BL.SK

24 FEVZİ TOPÇU SPORCU İSTANBUL BÜY.BL

25 FURKAN DERE SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

26 75 EMRAH KUŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK SK İST / ZEYTİNBURNU MERKEZ EFENDİ AND.İHL.ÖĞT

27 FURKAN BAYRAK SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

28 Y.EMRE BAŞAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAKARYA / SAKARYA ÜVN.BESYO

29 FATİH CENGİZ SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO

30 SERKAN AKKOYUN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO

31 OSMAN KÖSE SPORCU ANKARA ASKİ SK

32 ALİ HUNÇ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

33 80 ASLAN ATEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SK BARTIN ÜNV.BESYO

34 BURHAN AKBUDAK SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR

35 DOĞAN GÖKTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK AKSARAY ÜNV.

36 HASAN BASRİ YILDIRIM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN ÜNV.BESYO

37 HASAN BERK KILIÇ SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

ANKARA GAZİ ÜNV.BESYO

38 MEHMET ALİ KÜÇÜKOSMAN SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR

39 85 METEHAN BAŞAR SPORCU İSTANBUL BÜY.BL DÜZCE/Gölyaka Şehit Ercan Eker Ortaokulu Öğretmeni

40 ALİ CENGİZ SPORCU ANKARA ASKİ SK AFYON / KOCATEPE ÜNV.

41 AHMET YILDIRIM SPORCU İSTANBUL KASIMPAŞA

42 ŞABAN KARATAŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK SK

43 KANSU İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İSTANBUL KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

44 98 CENK İLDEM SPORCU İSTANBUL BÜY.BL İST / ŞİŞLİ END.MESLEK LİS.BED.EĞ.ÖĞRT

45 SÜLEYMAN DEMİRCİ SPORCU ANKARA ASKİ SK SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

46 FATİH BAŞKÖY SPORCU İSTANBUL BÜY.BL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.(Y.DOĞU SPOR BİL.FAK)

47 İLKER GENEL SPORCU KAYSERİ ŞEKERSPOR BAYBURT / ŞEHİT METE OKUR ORTAOKULU ÖĞRETMENİ

48 IBRAHİM TIĞCI SPORCU RİZE ÇAYKUR SK

49 DOĞAN YILMAZ SPORCU ANKARA ASKİ SK ISPARTA /S.DEMİREL SAĞL.BİL.FAK.SP.BİL.

50 İRFAN METE SPORCU İSTANBUL BÜY.BL

51 ABDULKADİR ÇEBİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN / BARTIN ÜNV.

52 130 RIZA KAYAALP SPORCU ANKARA ASKİ

53 OSMAN YILDIRIM SPORCU ANKARA ASKİ SK BURSA / GÜRSU DÖRTÇELİK M.TEK.AND.LİSESİ

54 ALİ NAİL ARSLAN SPORCU İSTANBUL BÜY.BL BARTIN ÜNV.BESYO

55 TAHA YASİN DÜNDAR SPORCU İSTANBUL PENDİK

G.İHT.KL

MUĞLA / SITKI KOÇMAN ÜNV.BESYO

56 EMRE MUYAN SPORCU MANİSA AKHİSAR BLD. AYDIN / ADNAN MENDERES ÜNV.BESYO

57 ZÜBEYİR EKİCİ SPORCU İSTANBUL BÜY.BL

58 SALİH BORA TEK.DİREKTÖR İST.DEMİRSPOR KLB

59 SERKAN ÖZDEN ANTRENÖR İSTANBUL BÜY.BL

60 REMZİ ÖZTÜRK ANTRENÖR İST.DEMİRSPOR

61 YUSUF DÜZER ANTRENÖR İSTANBUL BÜY.BL

62 AKİF CANBAŞ

MESUT ŞAHİN KONDİSYONER İSTANBUL

64 MUTTALİP AYAR DİYETİSYEN İSTANBUL

65 SUAT AKSAKAL MASÖR ERZURUM ŞEKER

FAB.MÜD

ERZURUM ŞEKER FAB.MÜD.

66 GÜRKAN ÖZDEN MASÖR İSTANBUL

67 HASAN ARABACIEV FİZYOTERAPİS

ANKARA

68 HAMZA ERTÜRK PSİKOLOG

70 ÖMER KIRMIZI DOKTOR İSTANBUL

71 ATA KARATAŞ.

wwe.guresiyorum.com

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top