Home / FILA / Dünya Kupasında sonuç.1. ABD 2. AZE 3. JPN 4..CUB 5.GEO 6.MGL 7.KAZ.8. IND
Dünya Kupasında sonuç.1. ABD 2. AZE 3. JPN 4..CUB 5.GEO 6.MGL 7.KAZ.8. IND

Dünya Kupasında sonuç.1. ABD 2. AZE 3. JPN 4..CUB 5.GEO 6.MGL 7.KAZ.8. IND

2018 SERBEST GÜREŞ DÜNYA KUPASI DÜN SONA ERDİ

TAKIM SONUÇLARI
FİNAL; AZERBAIJAN (AZE) v. UNITED STATES (USA), 4-6
BRONZ ; CUBA (CUB) v. JAPAN (JPN), 4-6
5/5.LIK ; MONGOLIA (MGL) v. GEORGIA (GEO), 4-6
7/8.LİK ; KAZAKHSTAN (KAZ) v. INDIA (IND), 10-0
www.guresiyorum.com
57 kg
Giorgi EDISHERASHVILI (AZE) df. Thomas Patrick GILMAN (USA)
by VPO1, 8-7
Watch
61 kg
Kendric Dwayne MAPLE (USA) df. Afgan KHASHALOV (AZE)
by VPO1, 6-2
Watch
65 kg
Logan Jeffery STIEBER (USA) df. Haji ALIYEV (AZE)
by VPO1, 6-3
Watch
70 kg
Joshgun AZIMOV (AZE) df. James Malcolm GREEN (USA)
by VPO1, 4-4
Watch
74 kg
Jordan Ernest BURROUGHS (USA) df. Gadzhimurad OMAROV (AZE)
by VFA, 7-0
Watch
79 kg
Kyle Douglas DAKE (USA) df. Jabrayil HASANOV (AZE)
by VPO1, 5-3
Watch
86 kg
David Morris TAYLOR III (USA) df. Aleksandr GOSTIYEV (AZE)
by VSU1, 12-2
Watch
92 kg
Aslanbek ALBOROV (AZE) df. J’Den Michael Tbory COX (USA)
by VPO1, 4-4
Watch
97 kg
Kyle Frederick SNYDER (USA) df. Roman BAKIROV (AZE)
by VSU1, 14-3
Watch
125 kg
Jamaladdin MAGOMEDOV (AZE) df. Nicholas Edward GWIAZDOWSKI (USA)
by VPO1, 4-3

BRONZ
CUBA (CUB) v. JAPAN (JPN), 4-6

57 kg
Yuki TAKAHASHI (JPN) df. Reineri ANDREU ORTEGA (CUB)
by VPO1, 7-5
Watch
61 kg
Kazuya KOYANAGI (JPN) df. Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB)
by VPO1, 9-6
Watch
65 kg
Daichi TAKATANI (JPN) df. Alejandro Enrique VALDES TOBIER (CUB)
by VPO1, 10-8
Watch
70 kg
Franklin MAREN CASTILLO (CUB) df. Keisuke OTOGURO (JPN)
by VPO1, 8-4
Watch
74 kg
Yuhi FUJINAMI (JPN) df. Livan LOPEZ AZCUY (CUB)
by VSU1, 16-5
Watch
79 kg
Sohsuke TAKATANI (JPN) df. Yoan Adrian ZULUETA MORALES (CUB)
by VSU, 10-0
Watch
86 kg
Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. Shota SHIRAI (JPN)
by VPO1, 4-1
Watch
92 kg
Lazaro Daniel HERNANDEZ LUIS (CUB) df. Takashi ISHIGURO (JPN)
by VPO1, 4-4
Watch
97 kg
Reineris SALAS PEREZ (CUB) df. Taira SONODA (JPN)
by VSU, 12-0
Watch
125 kg
Taiki YAMAMOTO (JPN) df. Yudenny ALPAJON ESTEVEZ (CUB)
by VPO1, 6-5

5-6.LIK
MONGOLIA (MGL) v. GEORGIA (GEO), 4-6

Group B
Watch
57 kg
Bekhbayar ERDENEBAT (MGL) df. Teimuraz VANISHVILI (GEO)
by VPO, 4-0
Watch
61 kg
Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL) df. Lasha LOMTADZE (GEO)
by VSU, 11-0
Watch
65 kg
Magamed SAIDOVI (GEO) df. Batmagnai BATCHULUUN (MGL)
by VFO, 0-0
Watch
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI (GEO) df. Ganbayar SANJAA (MGL)
by VPO1, 2-1
Watch
74 kg
Tarzan MAISURADZE (GEO) df. Mandakhnaran GANZORIG (MGL)
by VPO1, 7-1
Watch
79 kg
Tariel GAPHRINDASHVILI (GEO) df. Iderkhuu GANTULGA (MGL)
by VPO1, 22-17
Watch
86 kg
Uitumen ORGODOL (MGL) df. Davit KHUTSISHVILI (GEO)
by VPO1, 12-5
Watch
92 kg
Dato MARSAGISHVILI (GEO) df. Turtogtokh LUVSANDORJ (MGL)
by VFA, 5-0
Watch
97 kg
Givi MATCHARASHVILI (GEO) df. Batzul ULZIISAIKHAN (MGL)
by VSU, 10-0
Watch
125 kg
Zolboo NATSAGSUREN (MGL) df. Zviad METREVELI (GEO)
by VPO, 6-0

7-8.LİK
KAZAKHSTAN (KAZ) v. INDIA (IND), 10-0

Group B
Watch
57 kg
Mukhambet KUATBEK (KAZ) df. — none — (IND)
by VFO, 0-0
Watch
61 kg
Rassul KALIYEV (KAZ) df. Sandeep TOMAR (IND)
by VPO1, 10-6
Watch
65 kg
Sayatbek OKASSOV (KAZ) df. Sharvan SHARVAN (IND)
by VSU, 10-0
Watch
70 kg
Meirzhan ASHIROV (KAZ) df. Kumar ARUN (IND)
by VPO, 6-0
Watch
74 kg
Daniyar KAISANOV (KAZ) df. Kumar Omprakash VINOD (IND)
by VPO1, 13-7
Watch
79 kg
Saken AITZHANOV (KAZ) df. Sachin GIRI (IND)
by VFA, 2-0
Watch
86 kg
Elkhan ASSADOV (KAZ) df. Pawan KUMAR (IND)
by VPO1, 3-2
Watch
92 kg
Iliskhan CHILAYEV (KAZ) df. Deepak PUNIA (IND)
by VPO1, 10-3
Watch
97 kg
Mamed IBRAGIMOV (KAZ) df. Viky VIKY (IND)
by VSU, 10-0
Watch
125 kg
Daulet SHABANBAY (KAZ) df. Singh PUSHPENDER (IND)
by VSU, 10-0

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top