Home / HABERLER / DÜNYA KUPASI B AŞLADI..
DÜNYA KUPASI B AŞLADI..

DÜNYA KUPASI B AŞLADI..

Group A

AZERBAIJAN (AZE) df. RUSSIA (RUS), 4-4 (32-29 in technical points) 
57 kg – Artem GEBEKOV (RUS) df. Giorgi EDISHERASHVILI (AZE), 5-2
61 kg – Ali RAHIMZADE (AZE) df. Dzhamal OTARSULTANOV (RUS), 6-6
65 kg – Haji ALIYEV (AZE) df. Alan GOGAEV (RUS), 2-1
70 kg – Magomedkhabib KADIMAGOMEDOV (RUS) df. David SUYNYUCHKHANOV (AZE), 10-6
74 kg – Jabrayil HASANOV (AZE) df. Radik VALIEV (RUS), 6-2
86 kg – Vladislav VALIEV (RUS) df. Sharif SHARIFOV (AZE), 2-1
97 kg – Rasul MAGOMEDOV (RUS) df. Nurmagomed GADZHIYEV (AZE), 2-1
125 kg – Jamaladdin MAGOMEDOV (AZE) df. Vladislav BAITCAEV (RUS), 8-1

UNITED STATES (USA) df. GEORGIA (GEO), 7-1
57 kg – Anthony Joseph RAMOS (USA) df. Otari GOGAVA (GEO), 6-1
61 kg – Logan Jeffery STIEBER (USA) df. Shota PHARTENADZE (GEO), 7-4
65 kg – Frank Aniello MOLINARO (USA) df. Iveriko JULAKIDZE (GEO), 10-1
70 kg – James Malcolm GREEN (USA) df. Levan KELEKHSASHVILI (GEO) by TF, 10-0
74 kg – Jordan Ernest BURROUGHS (USA) df. Jumber KVELASHVILI (GEO), 2-2
86 kg – David Morris TAYLOR III (USA) df. Dato MARSAGISHVILI (GEO), 8-3
97 kg – Kyle Frederick SNYDER (USA) df. Zviad METREVELI (GEO) by TF, 11-0
125 kg – Geno PETRIASHVILI (GEO) df. Zachery William REY (USA) by TF, 11-0

Group B

IRAN (IRI) df. TURKEY (TUR), 8-0 
57 kg – Hassan Sabzali RAHIMI (IRI) df. Sezar AKGUL (TUR), 6-0
61 kg – Behnam Eshagh EHSANPOOR (IRI) df. Cengizhan ERDOGAN (TUR), 7-5
65 kg – Meisam Abolfazl NASIRI (IRI) df. Safa AKSOY (TUR), 5-2
70 kg – Mostafa Mohabbali HOSSEINKHANI (IRI) df. Yakup GOR (TUR), 4-0
74 kg – Peyman Morteza YARAHMADI (IRI) df. Islam KILIC (TUR), 12-10
86 kg – Hassan Aliazam YAZDANICHARATI (IRI) df. Serdar BOKE (TUR) by TF, 11-1
97 kg – Amir Mohsen MOHAMMADI (IRI) df. Faruk AKKOYUN (TUR) by TF, 10-0
125 kg – Komeil Nemat GHASEMI (IRI) df. Salim ERCAN (TUR) by TF, 10-0

MONGOLIA (MGL) df. INDIA (IND), 7-1 
57 kg – Zanabazar ZANDANBUD (MGL) df. Amit KUMAR (IND) by forfeit, 0-0
61 kg – Tulga TUMUR-OCHIR (MGL) df. Harphool HARPHOOL (IND), 4-2
65 kg – Batmagnai BATCHULUUN (MGL) df. Bajrang BAJRANG (IND), 3-1
70 kg – Mandakhnaran GANZORIG (MGL) df. Amit Kumar DHANKHAR (IND), 4-3
74 kg – Ankhbayar BATCHULUUN (MGL) df. Jitender JITENDER (IND), 8-7
86 kg – Deepak DEEPAK (IND) df. Unurbat PUREVJAV (MGL) by FALL, 8-7
97 kg – Batzul ULZIISAIKHAN (MGL) df. Roublejit Singh RANGI (IND), 14-6
125 kg – Zolboo NATSAGSUREN (MGL) df. Krishan KRISHAN (IND), 3-0

 

 

 

İKİNCİ TUR

UNITED STATES (USA) v. RUSSIA (RUS), 0-0 

57 kg – ABAKAROV Z. or GEBEKOV A. (RUS) vs GARRETT N. or RAMOS A. (USA)
61 kg – OTARSULTANOV D. or RASSADIN V. (RUS) vs NESS J. or STIEBER L. (USA)
65 kg – GOGAEV A. or VALIEV C. (RUS) vs MOLINARO F. (USA)
70 kg – AKBAEV A. or KADIMAGOMEDO M. (RUS) vs GREEN J. (USA)
74 kg – SANAKOEV A. or VALIEV R. (RUS) vs BURROUGHS J. (USA)
86 kg – MAGAMAEV A. or VALIEV V. (RUS) vs PERRY R. or TAYLOR III D. (USA)
97 kg – BELONOVSKIY Y. or MAGOMEDOV R. (RUS) vs SNYDER K. (USA)
125 kg – BAITCAEV V. or MAGOMEDOV M. (RUS) vs GWIAZDOWSKI N. or REY Z. (USA)
 

GEORGIA (GEO) v. AZERBAIJAN (AZE), 0-0 

57 kg – AMIRASLANOV M. or EDISHERASHVI G. (AZE) vs BUJIASHVILI B. or GOGAVA O. (GEO)
61 kg – RAHIMZADE A. (AZE) vs PHARTENADZE S. or REVAZISHVILI G. (GEO)
65 kg – ALIYEV H. or MUSLIMOV M. (AZE) vs JULAKIDZE I. (GEO)
70 kg – SUYNYUCHKHAN D. (AZE) vs KELEKHSASHVI L. or KHABALASHVIL K. (GEO)
74 kg – HASANOV J. or SULEYMANOV M. (AZE) vs KVELASHVILI J. or MAKARASHVILI J. (GEO)
86 kg – SHARIFOV S. (AZE) vs KHUTSISHVILI D. or MARSAGISHVIL D. (GEO)
97 kg – ALBOROV A. or GADZHIYEV N. (AZE) vs METREVELI Z. (GEO)
125 kg – MAGOMEDOV J. (AZE) vs PETRIASHVILI G. (GEO)
 

Group B

INDIA (IND) v. IRAN (IRI), 0-0 

57 kg – RAHIMI H. or SARMASTIDIZA Y. (IRI) vs KUMAR A. (IND)
61 kg – EHSANPOOR B. or ESMAEILPOORJ M. (IRI) vs HARPHOOL H. (IND)
65 kg – NASIRI M. or YEGANEHJAFAR M. (IRI) vs BAJRANG B. (IND)
70 kg – HOSSEINKHANI M. or RASHIDI H. (IRI) vs DHANKHAR A. (IND)
74 kg – TEYMOURI B. or YARAHMADI P. (IRI) vs JITENDER J. (IND)
86 kg – KARIMIMACHIA A. or YAZDANICHARA H. (IRI) vs DEEPAK D. (IND)
97 kg – MOHAMMADI A. or SHAHBAZIGAZV H. (IRI) vs RANGI R. (IND)
125 kg – GHASEMI K. or MOHEBI Y. (IRI) vs KRISHAN K. (IND)
 

MONGOLIA (MGL) v. TURKEY (TUR), 0-0 

57 kg – AKGUL S. (TUR) vs SODNOMDASH B. or ZANDANBUD Z. (MGL)
61 kg – ERDOGAN C. (TUR) vs ENKHSAIKHAN N. or TUMUR-OCHIR T. (MGL)
65 kg – AKSOY S. (TUR) vs BATCHULUUN B. or NARMANDAKH L. (MGL)
70 kg – GOR Y. or KAYA M. (TUR) vs DAVAATSEREN K. or GANZORIG M. (MGL)
74 kg – KILIC I. (TUR) vs BATCHULUUN A. or DORJVANCHIG G. (MGL)
86 kg – BOKE S. or YASAR S. (TUR) vs ORGODOL U. or PUREVJAV U. (MGL)
97 kg – AKKOYUN F. (TUR) vs ULZIISAIKHAN B. (MGL)
125 kg – ERCAN S. or YILDIRIM R. (TUR) vs MUNKHTUR L. or NATSAGSUREN Z. (MGL)

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top