Çorum’da gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Serbest Güreş 1. Gün Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
42 KG
——-
1) Engin Çetin
2) Yahya Akkaya
3) Ali Kiper
3) Bilal Akbıyık
50 KG
——-
1) Deniz Akkaya
2) Musa Şahin
3) Serhat Öztemel
3) Hakan Çolak
58 KG
——-
1) Kılıç Muammer
2) Abdurrahman Güler
3) Adem Doğan
3) Süha Arda Genç
69 KG
——-
1) Fatih Yıldırım
2) Fazlı Eryılmaz
3) Mert Çıkmaz
3) Emre Gövce
85 KG
——-
1) Adem Alkan
2) Yunus Timur
3) Ömer Özcan
3) Onur Alkanoğlu
Manisa’da gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Serbest Güreş 1. Gün Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
42 KG
——-
1) Cihan Urtan
2) Furkan Naz
3) Halil Şencan
3) Murat Bektaş
50 KG
——-
1) Uğur Lafçı
2) Kazım Güllü
3) Hüseyin Özen
3) Himmet Bağcan
58 KG
——-
1) Selahattin Sert
2) Mecit Uysal
3) Enes Oğulcan Kuş
3) Tuncay Biber
69 KG
——-
1) Osman Göçen
2) Abdulsamet Çalışkan
3) Oktay Çevik
3) Miraç Kartal
85 KG
——-
1) Muratcan Solmaz
2) Murat Demir
3) Onur Susuz
3) Emin Şenol
Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Serbest Güreş 1. Gün Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
42 KG
——-
1) İbrahim Kar
2) Ahmet Taş
3) Emre Bozkır
3) Osman İşcan
50 KG
——-
1) Şaban Kızıltan
2) Utku Doğan
3) Hakan Kazcı
3) Ömer Ölmez
58 KG
——-
1) Ömer Çomruk
2) Burak Sevgili
3) Mustafa Özkan
3) Ahmet Uzun
69 KG
——-
1) Hakan Danış
2) Bilal Kabaklı
3) Cihat Kekeç
3) Alper Aslan
85 KG
——-
1) Alperen Küçük
2) Savaş Yıldırım
3) Emrah Timurtaş
3) Canberk Bozkurt
Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları / Manisa
Manisa’da düzenlenen Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
46 Kg
——-
1) Haydar Önen
2) Nuri Çetindede
3) Mücahit Ertosun
3) Ömer Biçici
54 Kg
——-
1) İsmail Gün
2) Ahmet Ali Doğan
3) Furkan Sonkur
3) Doğan Yavuz
63 Kg
——-
1) Serkan Kılınç
2) Yusuf Öztürk
3) Muhammet Tüfenk
3) Hüseyin Türün
76 Kg
——-
1) M. Emre Bağa
2) Talha Kılıç
3) Emincan Enez
3) Alperen Duysak
100 Kg
——–
1) Fırat Giran
2) A. Burak Şahin
3) Fatih Sarıçiçek
3) M. Mücahit Çoban
Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları / Çorum
Çorum’da düzenlenen Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
46 Kg
——-
1) Mehmet Demir
2) Murat Yıldız
3) Ümran Güneş
3) Ahmet Sayılgan
54 Kg
——-
1) Mehmet Çeker
2) Beytullah Karabulut
3) Hakan Özsever
3) Sefa Oypan
63 Kg
——-
1) Kerim Yılmaz
2) Emrah Gebesol
3) Ahmet Talha Kacur
3) Y. Selim Çoban
76 Kg
——-
1) Aytekın Yıldız
2) Murat Özcan
3) Ergun Işık
3) Onur Tunç
100 Kg
——–
1) C. Cahit Odacı
2) Vedat Akkuş
3) Cemal Kayrak
3) Emrah Öztürk
Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları/Kahramanmaraş
Kahramanmaraş’ta düzenlenen Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları’nda kürsüde yer alan sporcular şu şekilde:
46 Kg
——-
1) Halil Baytekin
2) Uğurcan Çolak
3) Yakup Banazlı
3) Yusuf Öz
54 Kg
——-
1) Süleyman Akkurt
2) Doğan Tanrıverdi
3) Kasım Uluç
3) Alişan Emir
63 Kg
——-
1) Kasım Taşdemir
2) Mehmet Kaya
3) Cebrail Saraç
3) Mücahit Çin
76 Kg
——-
1) Kutluay Kalemcioğlu
2) Halil Yabaş
3) Osman Akkuş
3) Kürşat Çetin
100 Kg
——–
1) Cihan Tohumcu
2) Rıdvan İlbeyli
3) Ahmet Örs
3) Bayram Yanar
Yıldız Erkekler Greko-romen Güreş Grup Müsabakaları’nda dereceye giren ve mücadele eden kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı
Hamza YERLİKAYA