Home / TURNUVALAR / AZERBEYCAN GÜREŞ FEDERASYONU KUPASI’A GİDECEK GENÇ,YILDIZ SERBEST VE GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ…MÜSABAKALAR;18-20 NİSAN 2013..BAKÜ
AZERBEYCAN GÜREŞ FEDERASYONU KUPASI’A GİDECEK GENÇ,YILDIZ  SERBEST VE GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ…MÜSABAKALAR;18-20 NİSAN 2013..BAKÜ

AZERBEYCAN GÜREŞ FEDERASYONU KUPASI’A GİDECEK GENÇ,YILDIZ SERBEST VE GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ…MÜSABAKALAR;18-20 NİSAN 2013..BAKÜ

AZERBEYCAN GÜREŞ FEDERASYONU KUPASI’A GİDECEK GENÇ,YILDIZ  SERBEST VE GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ…MÜSABAKALAR;18-20 NİSAN 2013..BAKÜ

KAFİLE BAŞKANI;HASAN ÇŞME,MAHİR BİBEROĞLU,MUHAMMET NUMAN ERGİN ,ENSAR KURT…..HAKEM;HÜSEYİN BAŞÇI,ALİ TAYYAR,                                                                     

GENÇ;                                                                                                                                   

GREKOROMEN;TEKNİK EKİP;HÜSEYİN AKBURU,MAHMUT ALTAY,HASAN DEMİRER                                       MASÖR;MR.HAYDAR TÜRKOĞLU..                                                                                                          

 50KG YASİN GARADAŞLI,                                                                                                                       

 55KG ŞERFİ KILIÇ-EMRULLAH BEŞKARDEŞLER,                                                                                            

60KG ORHAN ÇELİK-ENES BAŞAR,                                                                                                      

66KG MURAT DAĞ,GÖKHAN ERSOY-                                                                                               

74KG İSMAİL ERGAN-FURKAN BAYRAK-FATİH CENGİZ,                                                                   

  84KG DOĞAN GÖKTAŞ-ETHEM ALKAN,                                                                                                

96KG FATİH BAŞKÖY-İRFAN METE,                                                                                                  

   120KG TOLGA TURAN-OSMAN YILDIRIM                                                                                     

YILDIZ                                                                                                                                                                         SERBEST TEKNİK EKİP;GÖKHAN YAVAŞER,İLHAMİ TOPALOĞLU,MEHMET AKYOL                                                    42KG UTKU DOĞAN-SERGEN TUNCAY,46KG ALİ GÜRSOY-ENGİN KAYA,50KG RIDVAN ÖZBEY-BİLAL TOK,54KG MEHMET ERZİNCANLI-ALİ HANSARI,58KG SELİM KOZAN-MİRAÇ KARTAL,63KG ENES USLU-YOLGA AYDIN,69KG UĞUR ÖZDEMİR-RMAZAN SARI,76KG MUSTAFA SAİD TÜRKKAYA-BURAK ŞAHİN,85KG MUHAMMED ENES ALTUN-İLDENİZ SAVRAN,100KG EREN DURSUNTURAN-ORÇUN KUMAŞ..

GENÇ SERBEST;AHMET DURNA,EFRAHİM KAHRAMAN,MEHMET ÇALGAN,                                                               MASÖR;ÖMER ATEŞ                                                                                                                                                                                             50KG SÜLEYMAN ATLI-EMRE DEMİRCAN,55KG ALİ KARABOĞA-MUAMMER SANCAK,                                                       60KG BURAK DOĞAN-SEDAT ÖZDEMİR-66KG UĞUR ÖZTURGUT-HAYDAR YAVUZ,74KG SERDAL ÇAVUŞOĞLU-MUHAMMED AKDENİZ,84KG RESUL KALAYCI-ÖZKAN YILMAZ,96KG YUSUF CAN ZEYBEK-KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ-120KG Y.EMRE DEDE-OKAN ACAR..                                                                                               

Fotoğraflar;EkteTGF; ANKARA MERK.; TGF FAX:03123119677-TEL;0312 310 70 47- BASIN SORUMLU;0542 408 8818/ MUHAMMED ABACIOĞLU)E-Posta; gures-federasyonu@hotmail.com sampiyonmuhammet@hotmail.com Facebook: Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı Twitter: TGF_Başkanllığı -TGF ADRES; Mithatpaşa Cad. Süleyman Sırrı Sok. No: 3 Kat-8 Kızılay / ANKARA
Ata KARATAŞ/Tgf 05327757725 05053690202- atakaratas53@gmail.com www.guresiyorum.com

Scroll To Top