Home / TURNUVALAR / ULUSLARARASI TURNUVALAR / Amerika , Iran ve Rusya,güreşin 2020 istanbul olimpiyatlarında yer alması için bir araya geliyor ve güreşin gücünün ne kadar buyuk oldugunu butun dunyaya gostermek ıstıyor.Çok sayıda dünya , olimpiyat şampiyonunun olacağı bu karşılaşmaları canlı yayın olarak ızleyebıleceksınız .
Amerika , Iran ve Rusya,güreşin 2020 istanbul olimpiyatlarında yer alması için bir araya geliyor ve güreşin gücünün  ne kadar buyuk oldugunu butun dunyaya gostermek ıstıyor.Çok sayıda dünya  , olimpiyat  şampiyonunun olacağı bu karşılaşmaları canlı yayın olarak  ızleyebıleceksınız .

Amerika , Iran ve Rusya,güreşin 2020 istanbul olimpiyatlarında yer alması için bir araya geliyor ve güreşin gücünün ne kadar buyuk oldugunu butun dunyaya gostermek ıstıyor.Çok sayıda dünya , olimpiyat şampiyonunun olacağı bu karşılaşmaları canlı yayın olarak ızleyebıleceksınız .

Güreşsiz olimpiyat olmaz dediler, birleştiler !

Amerika , Iran ve Rusya,güreşin 2020 istanbul olimpiyatlarında yer alması için bir araya geliyor ve güreşin gücünün  ne kadar buyuk oldugunu butun dunyaya gostermek ıstıyor.Çok sayıda dünya  , olimpiyat  şampiyonunun olacağı bu karşılaşmaları canlı yayın olarak  ızleyebıleceksınız .

Türkiye Saatiyle    Saat 22:00   USA & IRAN

                                 Saat 01.00  USA & RUSYA    maçlarını

http://www.teamusa.org/live

yada

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v2EwsxE7RgE dan izleyebılırsınız.

Scroll To Top