Home / HABERLER / 58.Dan Kolov & Nikola Petrov..
58.Dan Kolov & Nikola Petrov..

58.Dan Kolov & Nikola Petrov..

58.Dan Kolov & Nikola Petrov Uluslararası
Güreş Turnuvasına ; U-23 Serbest & Grekoromen Güreş Milli Takımlarımız
Bulgaristan /Plovdıv’e Katılmak üzere dün gece ; Ankara-Sarıyer ‘den hareket etti.
Kadrolarımız;
İdareci; Lütfü ÖZGÜR
Hakemler; Abdurrahman DAĞLAR-Ertan ÇELİK
Teknik Adamlarımız;
Serbest; Mehmet Yozgat -Fırat Binici
Masör ;Osman Ok
Grekoromen stil; Remzi Öztürk-Akif Canbaş
Masör; Suat Aksakal
Kaynak; A. Canbaş-F. Binici.. www.tgf.gov.tr
Sporcular:
57 kg
Hafız Can Hasdemir
Engin Çetin
61 kg
Tamer Cabbar Duyum
65 kg
Cavit Acar
Fatih Önalan
70kg
Cüneyt Budak
Mehmet Karaca
74kg
Samet Ak
79kg
Umur Aybey
Hacı Ömer Yıldırım
86kg
Hacı Abdullah Dilek
92kg
Mustafa Kemal Kıyı
125kg
Anıl Kılıç Sallayan
Feyzullah Parlar

Sporcular
55kg. Adem Burak Uzun
Emre Mutlu,
Cihat Liman,
Ömer Halis recep
60kg. Ahmet Uyar,
Mert ilbars,
Mükremin Aktaş,
63kg. Abdülkadir Saydam,
İsmail Culfa
67kg. Kadir Kamal
72kg.Hasan Orakçı,
Abdulsamet Başar
77kg. Erkan Ergen,
Furkan Dülger,
Alper Murat Erdoğan
82kg. Doğan Kaya,
Samet Yıldıran
87kg. Muhittin Sarıçiçek,
Bedirhan Tan
97kg. Beytullah Kayışdağı
130kg Fatih Bozkurt,
M. Hamza Bakır,
Atalay Demir

Programın
Perşembe günü
Başlayacak.

Her gün
Üç stildede
Güreşçiler
Mindere çıkacak..
Ata hoca
Www.guresiyorum.com

20’den fazla ülkeden güreşçiler “Dan Kolov – Nikola Petrov” turnuvasına başlayacak. Bulgaristan her üç stilde de sunulacak.

Dövüşler Plovdiv’deki Sila Salonu’nda gerçekleşecek. Anti-salgın önlemler nedeniyle yarışma seyircisiz olacak ancak toplantıları BF Borba’nın internet sitesinden canlı olarak izleyebileceksiniz.
8 Nisan Perşembe
10-14 saat eleme: FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55.63.72.82 kg; WW – 55.59.65, 72 kg
17 saat açılış
17.30 yarı final

9 Nisan Cuma
10-14 saat elemeleri : FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg, yanı sıra repechages
16 saat yarı final
17 saat final

10 Nisan Cumartesi
10-14 saat elemeleri: FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg ve repechage
16 saat yarı final
17 saat final
11 Nisan Pazar
11-12 saat
12 saatlik finaller

P R O G R A M
07 APRIL
Arrival of the delegations Training by schedule 14.00 h Final entry all styles and categories 15.30 – 16.30 h Referee meeting 16.30 – 17.00 h Technical meeting and draw FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65,72 kg
08 APRIL
8.00 – 8.30 h Medical examination and weigh-in 1 (+2 kg) FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg 9.45 – 10.00 h Referee meeting 10.00 – 14.00 h Elimination rounds FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg 14.00 h* Draw – FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg 17.00 h Opening ceremony 17.00 h Semi-finals FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg
09 APRIL
8.00 – 8.15 h Weigh-in 2 – (+ 2 kg) FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg 8.15 – 8.45 h Medical examination and weigh-in 1 (+2 kg) FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg 9.45 – 10.00 h Referee meeting 10.00 – 14.00 h Elimination rounds FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg Repechages FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg 14.00 h* Draw – FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg 16.00 h Semi-finals FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg 17.00 h Final matches and awarding ceremony FS – 61,70,79, 92 kg; GR – 55,63,72,82 kg; WW – 55,59,65, 72 kg
10 APRIL 8.00 – 8.15 h Weigh-in 2 (+2 kg) FS – 57, 65, 74; GR (+ 2 kg) – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg 8.15 – 8.45 h Medical examination and weigh-in 1 (+ 2 kg) FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg 9.45 – 10.00 h Referee meeting 10.00 – 14.00 h Elimination rounds FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg Repechages FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg 16.00 h Semi-finals FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg 17.00 h Final matches and awarding ceremony FS – 57, 65, 74; GR – 87, 97, 130; WW – 62, 68, 76 kg
11 APRIL
8.00 – 8.15 h Weigh-in 2 (+2 kg) FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg 11.00 – 12.00 h Repechages FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg 12.00 h Final matches and awarding ceremony FS – 86, 97, 125; GR – 60, 67, 77 kg; WW – 50, 53, 57 kg

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top