Home / HABERLER / 2017 Temmuz ayında Dünyanın en iyileri
2017 Temmuz ayında Dünyanın en iyileri

2017 Temmuz ayında Dünyanın en iyileri

Dünya Güreş Birliği UWW Temmuz ayında ; Güreşte Dünyanın en iyi ilk yirmisini yayınladı. Bizde www.guresiyorum.com olarak ilk sıralamada altıya giren Türk sporcuları yayınlamayı uygun bulduk.  İlk üçe girenler ise şöyle; Taha AKGÜL-Rıza KAYAALP,Süleyman ATLI,Soner DEMİRTAŞ,Aslan ATEM,Yasemin ADAR…

125kg.SERBEST

1. Taha AKGUL (TUR) – Europe No.1 (1)

130kg.Grekoromen

2. Riza KAYAALP (TUR) – Europe No.1 (2)

57kg.ve 86kg Serbest

2. Suleyman ATLI (TUR) – Yasar Dogu No.1 (3)

2. Soner DEMIRTAS (TUR) – Europe No.1 (2)

80kg. Grekormen

3. Aslan ATEM (TUR) – Europe No.3 (4)

75kg.Bayan

3. Yasemin ADAR (TUR) – Europe No.1 (3)

 

Diğerleri ise şöyle

Serbest stil ;

4. Selim YASAR (TUR) – Europe No.3 (5)

6. Riza YILDIRIM (TUR) – Europe No.1 (3)

 

Serbest 57kg ilk altı

1. Giorgi EDISHERASHVILI (AZE) – Europe No.1 (2)

2. Suleyman ATLI (TUR) – Yasar Dogu No.1 (3)

3. Hassan RAHIMI (IRI) – Rio OG No.3 (1)

4. Zaur UGUEV (RUS) – Yarygin GP No.1 (4)

5. Makhir AMIRASLANOV (AZE) – Ali Aliev No.1 (8)

6. Beka LOMTADZE (GEO) – Tbilisi GP No.1 (7)

Serbest 74kg ilk altı

 

1. Aniuar GEDUEV (RUS) – Rio OG No.2 (1)

2. Soner DEMIRTAS (TUR) – Europe No.1 (2)

3. Yabrail HASANOV (AZE) – Rio OG No.3 (3)

4. Jordan BURROUGHS (USA) – World Cup No.1 (4)

5. Khetik TSABOLOV (RUS) – Yasar Dogu No.2 (5)

6. Bekzod ABDURAKHMANOV (UZB) – Asia No.1 (6)

Serbest 86kg ilk altı

1. Hassan YAZDANI CHARATI (IRI) – Rio OG No.1@74 (2)

2. Dauren KURUGLIEV (RUS) – Europe No.1 (3)

3. Aleksander GOSTIEV (AZE) – Europe No.2 (4)

4. Selim YASAR (TUR) – Europe No.3 (5)

5. J’den COX (USA) – Rio OG No.3 (6)

6. David TAYLOR (USA) – World Cup No.1 (7)

Serbest 97kg ilk altı

1. Kyle SNYDER (USA) – Rio OG No.1 (1)

2. Abdulrashid SADULAEV (RUS) – Rio OG No.1@86 (1@86)

3. Magomed IBRAGIMOV (UZB) – Asia No.1 (2)

4. Arslanbek ALBOROV (AZE) – Yasar Dogu No.1 (5)

5. Elizbar ODIKADZE (GEO) – Europe No.3 (4)

6. Riza YILDIRIM (TUR) – Europe No.1 (3)

Serbest 125kg ilk altı

1. Taha AKGUL (TUR) – Europe No.1 (1)

2. Geno PETRIASHVILI (GEO) – Europe No.3 (2)

3. Alen ZASIEIEV (UKR) – Ali Aliev No.1 (5)

4. Jamalladin MAGOMEDOV (AZE) – Europe No.2 (4)

5. Daniel LIGETI (HUN) – Ziolkowski Tourney No.1 (7)

6. Levan BERIANIDZE (ARM) – Europe No.3 (6)

 

Grekoromen 80kgg.

1. Ramazan ABACHARAEV (RUS) – World No.1 (1)

2. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Europe No.1 (2)

3. Aslan ATEM (TUR) – Europe No.3 (4)

4. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Asia No.1 (5)

5. Rafik HUSEYNOV (AZE) – GGP Final No.1 (6)

6. Adlan AKIEV (RUS) – Europe No.3 (7)

Grekoromen 130kgg.

1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – Rio OG No.1 (1)

2. Riza KAYAALP (TUR) – Europe No.1 (2)

3. Sergey SEMENOV (RUS) – Rio OG No.3 (3)

4. Balint LAM (HUN) – Europe No.2 (4)

5. Levan ARABULI (GEO) – Europe No.3 (5)

6. Sabah SHARIATI (AZE) – Rio OG No.3 (6)

 

Bayan 75kg.

1. Erica WIEBE (CAN) – Rio OG No.1 (1)

2. Justina DISTACIO (CAN) – German GP No.1 (2)

3. Yasemin ADAR (TUR) – Europe No.1 (3)

4. Zsanett NEMETH (HUN) – European U23 No.1 (4)

5. Epp MAE (EST) – Europe No.3 (5)

6. Vasilisa MARZALIUK (BLR) – Ukraine Int’l No.3 (6)

Yorum Gönder

Görüşleriniz bizim için önemlidir. Yorumunuz için teşekkür ederiz. *

*

Scroll To Top