2- Emre Demircan (Türkiye)
3- Mehmet Yüce (Türkiye)
3- Bekir Şahin (Türkiye)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Dünya İkincisi Milli Güreşçimiz Bilal Tabur verdi.
2- Khajani Saber (İran)
3- Tamir Garmayev (Rusya)
3- Vlademir Egorov (Rusya)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Türkiye Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Yusuf Açıkalın ile İzmir BŞB Spor Kulübü Güreş Koordinatörü Kemal Karadağ verdi.
2- Haydar Yavuz (Türkiye)
3- Olmari Gurjidze (Gürcistan)
3- Rasul Arslanaliev (Rusya)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Milli Takım Teknik Direktörümüz Elvan Mert verdi.
2- Martina Kuenz (Avusturya)
3- Aslı Tuğcu (Türkiye)
3- Nygren Moa (İsveç)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Milli Takım Teknik Direktörümüz Şemsettin Yıldız verdi.
2- Elvira Abilkairova (Kazakistan)
3- Elmira Abilkairova (Kazakistan)
3- Büşra Görmüş (Türkiye)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Acubunar verdi.
2- Aigül Nuracım (Kazakistan)
3- Solmaz Hasımzade (Azerbaycan)
3- Emma Tissina (Kazakistan)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Yönetim Kurulu Üyemiz Latif Şimşek ve Celal Bayar Üniversitesi BESYO Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramazan Savlan Balı verdi.
2- Holgersson Lisa (İsveç)
3- Madina Bakbergenova (Kazakistan)
3- Katarzyna Madrowsila (Polonya)
Dereceye giren sporculara ödüllerini FILA Delegesi Valentin Getzov verdi.
2- Zaydulla Kurbanov (Rusya)
3- İldeniz Sayran (Türkiye)
3- Yusufcan Zeybek (Türkiye)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Olimpik Hakemimiz Levent Şen ve Yağlı Güreş Yönetim Kurulu Üyesi Liva Çetin verdi.
2- Labazanov Nochkhi (Rusya)
3- A. Ulvi Çetin (Türkiye)
3- Fatih Başköy (Türkiye)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Yönetim Kurulu Üyemiz Nail Erdoğan ve Grekoromen Güreş Milli Takım Antrenörümüz Mahmut Yıldırım verdi.
2- Ensar Karabacak (Türkiye)
3- Cengiz Arslan (Türkiye)
3- Murat Dağ (Türkiye)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Olimpiyat Şampiyonumuz Bayram Şit ve Azerbaycan Güreş Antrenörü Şaban Donat verdi.
2- Dudac Vasile (Romanya)
3- Behrooz Maceki (İran)
3- Raniz Mamadov (Azerbaycan)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonumuz Tevfik Kış ile İzmir İl Temsilcimiz Hüseyin Aygün verdi.
2- Dudac Vasile (Romanya)
3- Behrooz Maceki (İran)
3- Raniz Mamadov (Azerbaycan)
Dereceye giren sporculara ödüllerini Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonumuz Tevfik Kış ile İzmir İl Temsilcimiz Hüseyin Aygün verdi.