Home / TURNUVALAR / 17.AKDENİZ OYUNLARI GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ
17.AKDENİZ OYUNLARI GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ

17.AKDENİZ OYUNLARI GÜREŞ MİLLİ TAKIMLARIMIZ

 

Ana Sayfa / MANŞET / 17. MERSİN AKDENİZ OYUNLARI GREKO-ROMEN-SERBEST- BAYAN TAKIMLARININ KATILIM LİSTESİ
17. MERSİN AKDENİZ OYUNLARI GREKO-ROMEN-SERBEST-  BAYAN TAKIMLARININ KATILIM LİSTESİ

17. MERSİN AKDENİZ OYUNLARI GREKO-ROMEN-SERBEST- BAYAN TAKIMLARININ KATILIM LİSTESİ

1 AHMET PEKER Sporcu ERKEK GÜREŞ 55 KG SERBEST
2 ERHAN BAKIR Sporcu ERKEK GÜREŞ 60 KG SERBEST
3 MUSTAFA KAYA Sporcu ERKEK GÜREŞ 66 KG SERBEST
4 SONER DEMİRTAŞ Sporcu ERKEK GÜREŞ 74 KG SERBEST
5 SERDAR BÖKE Sporcu ERKEK GÜREŞ 84 KG SERBEST
6 RIZA YILDIRIM Sporcu ERKEK GÜREŞ 96 KG SERBEST
7 TAHA AKGÜL Sporcu ERKEK GÜREŞ 120 KG SERBEST
8 FATİH ÜÇÜNCÜ Sporcu ERKEK GÜREŞ 120 KG SERBEST
9 MEVLÜT ARIK Sporcu ERKEK GÜREŞ 60 KG GREKO-ROMEN
10 ATAKAN YÜKSEL Sporcu ERKEK GÜREŞ 66 KG GREKO-ROMEN
11 EMRAH KUŞ Sporcu ERKEK GÜREŞ 74 KG GREKO-ROMEN
12 SELÇUK ÇEBİ Sporcu ERKEK GÜREŞ 84 KG GREKO-ROMEN
13 CENK İLDEM Sporcu ERKEK GÜREŞ 96 KG GREKO-ROMEN
14 RIZA KAYAALP Sporcu ERKEK GÜREŞ 120 KG GREKO-ROMEN
15 SÜMEYYE SEZER Sporcu BAYAN GÜREŞ 48 KG BAYANLAR
16 BURCU KEPİÇ Sporcu BAYAN GÜREŞ 51 KG BAYANLAR
17 LEYLA METİN Sporcu BAYAN GÜREŞ 55 KG BAYANLAR
18 HAFİZE ŞAHİN Sporcu BAYAN GÜREŞ 59 KG BAYANLAR
19 ELİF JALE YEŞİLIRMAK Sporcu BAYAN GÜREŞ 63 KG BAYANLAR
20 YASEMİN ADAR Sporcu BAYAN GÜREŞ 72 KG BAYANLAR
ANTRENÖRLER
Sıra Adı – Soyadı Cinsiyet Federasyon Branş
1 YILMAZ ASLAN TKN DİREKTÖR Erkek GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
2 ŞEMSETTİN YILMAZ ANTRENÖR Erkek GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
3 ZEYNEP YILDIRIM DİRİ ANTRENÖR Erkek GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
4 ŞAFAK ÖZTÜRK MASÖZ BAYAN GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
5 HAKKI BAŞAR TKN DİREKTÖR Erkek GÜREŞ GREKO-ROMEN
6 MUTTALİP YERLİKAYA ANTRENÖR Erkek GÜREŞ GREKO-ROMEN
7 SERKAN ÖZDEN ANTRENÖR Erkek GÜREŞ GREKO-ROMEN
8 YÜKSEL ŞANLI TKN DİREKTÖR Erkek GÜREŞ SERBEST
9 ADEM BEREKET ANTRENÖR Erkek GÜREŞ SERBEST
10 ABDULLAH ÇAKMAR ANTRENÖR Erkek GÜREŞ SERBEST
11 SÜLEYMAN KENGER ANTRENÖR Erkek GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
12 HABİL KARA ANTRENÖR Erkek GÜREŞ BAYAN GÜREŞİ
13 TEKİN ÇAĞLAR ANTRENÖR Erkek GÜREŞ GREKO-ROMEN
14 BÜNYAMİN EMİK ANTRENÖR Erkek GÜREŞ GREKO-ROMEN
15 AHMET GÜLHAN ANTRENÖR Erkek GÜREŞ SERBEST
16 NASRULLAH BAYSAL ANTRENÖR Erkek GÜREŞ SERBEST
DOKTOR VE MASÖRLER
Sıra Adı – Soyadı Cinsiyet Federasyon Branş
1 TAMER KISACIK MASÖR ERKEK GÜREŞ GÜREŞ
2 MECNUN PAŞALI MASÖR ERKEK GÜREŞ GÜREŞ
3 ÖMER KIRMIZI DOKTOR ERKEK GÜREŞ GÜREŞ
4 MUSTAFA ÖZEN MASÖR ERKEK GÜREŞ GÜREŞ
5  SUAT AKSAKAL  MASÖR  ERKEK  GÜREŞ GÜREŞ
Scroll To Top